Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pazartesi 13mm di. Hergun 1.5 mm büyüme olurmuş. O yuzden bugune cagirmisti. Bugun 18-19mm olmustur diye beklerken 11mm olunca şok oldum bende. Onumuzdeki aya insallah canim.

Bak bu hali almis.
Canım çok bekletmeyen Laz’ım resimlerini çek hergünde öyle kıyaslama yap sen hergün yapmaya devam et ama mümkünse çalışmalara da devam et:)bide öyle çok koyu yakalandığın zaman öğünü değerlendirip daha sonra ki gün bırakma koyulaştıkdan sonra 3 gün falan devam et hergün ay bende sanki kendim gebe kalkabilmişim gibi akıl veriyorum ama bende 1 senedir kalamadım:)

hepimizin hakkinda hayirlisi canim rabbim gonlumuze gore versin

Yumurtan catlamis ama o gunlerde ya iliski olmamis yada dollenememis ins bu ay bebis sahibi olursun cnm. Doktor muayenesine gitmedenmi catlamis bende ondan cok korkuyorum yaaa
Sagol cnm insallah..
Çatlatma ignesi oldum ben ve 36 saatte bir düzenli iliski halindeydim zaten 10 gün boyunca..sonrasinda da dr kontrol ettiğinde çatlamış olduğunu gördü o arada nasıl kaçtı bilemiyorum 36 saat fazlamı acaba her gün mü iliski lazım anlayamadım

Hayırlı olsun canımm Allah kucagında göstersin ❤
Amin canım inşallah. Rabbim sana da kolaylık versin.. bende yaşadım dusuk çok zor biliyorum ama bak hemen hamile kaldım tekrar.. sende bunu düşün ve rahatla..Rabbim en kısa zamanda sanada tekrar nasip eder insaAllah..

Merhaba kızlar bende 2018de bebişimi kucağıma almak istiyorum inşallah. Bi tane oğlum var 2014 doğumlu inşallah bi tanede kızımız olsun istiyoruz

Su hemen buharlasti ama ya cok az kaldi

Canım kaynamis suya at 3-4 dk kaynasim kapat ilikken ic. Suyu biraz fzla koymayi dene istersen
1 bucuk bardak koydum kaynadi sogani koydum kapaginida kapattim cnm ama 3 dk sonra aldim 5 dk yaziodu yarim bardaktan az fazla kalmis sogani koyduktan sonra demlensijndie havluylami sarsam valla bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…