Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen duzenli halvet olduysan gebelkk olabilir cnm nasi kaciracaksiniz ki spermler 36 saat canli kalıyormus. Hergun iliski sperm kalitesini dusurdugu icin onerilmiyor haftada 2 yada 3 kere iliski normalmis.

Canim gözun aydin mucizene kavuştun. Allah kucagina almayi nasip etsin. Bende 2 defa dusuk yaptim. Darisi tum isteyenlere. Dua et bize de.

Kızlar bisi sorcam adete 2 gün ver test yaptım hiç bisi çıkmadı ama belirtiler de var acaba erken ypms olabilirmiyim daha sonra çıkar mi
heveslendirmek istemem ama gününde bile çıkmayıp iki gün gecikmeyle çıkanlar vardı cnm sen gününü bekle herkeste aynı olacak diye birşey yok.

Ama olsaydı normalde iki gün önce silikte olsa çıkması lazımdı sanirim bakalim hayırlısı zaten yeterince stres oldum yaa
strest çok etkiliyor bence kafayı başka şeylere ver gez toz dolaş sevdiklerinle buluş film izle bir yerinde bir ağrı sızı hissettiğin zaman adet olucam ondan filan de. öyle inandırt kendini.ben öyle yapmıştım olmuştu

Ya çalışıyorum ya bide iş stresi var onun stresi var ister istemez etki ediyo sanırım

Merhaba kızlar bende 2018de bebişimi kucağıma almak istiyorum inşallah. Bi tane oğlum var 2014 doğumlu inşallah bi tanede kızımız olsun istiyoruz

Betül :) Nasılsın?
Sevindim gördüğüme,diger grup yok gb :)))))
Hayirli haberler alirsin insallah.

Kızlar bisi sorcam adete 2 gün ver test yaptım hiç bisi çıkmadı ama belirtiler de var acaba erken ypms olabilirmiyim daha sonra çıkar mi

Ama olsaydı normalde iki gün önce silikte olsa çıkması lazımdı sanirim bakalim hayırlısı zaten yeterince stres oldum yaa

Oyle lazim ama olmuyorsa olmuyor iste canim :)))
Benim regl oncesinde diger gunlerde hic cikmadi.Sadece son gece cok cok cok silik cikmisti yok gb.Ertesi gun yapmadan regl olacak miyim diye bekledim.Direkt kana gittim 4+2de ve beta 2062 cikti.Dusun test yaptigimda fln 500lerdedir tahminen ve cikmamisti.
Herkesin bir olmuyor inan.
Yani vardir diyemiyorum tabii ki ama bazi seylerin kurallari yok.

Ay cnm inş oyledir icime şu serptin allah razı olsun baya baya belirti çok özellikle sık idrara çıkma basladi

Benim doktorum oyle yapiyordu canim ilac 5 gun 6.gun gidiyodum. Bu ay doktor degistirdim normalde yarin 6.gunum sali gunu gel dedi bugun gittim. Cunku yumurtalik yeni harekete gecmis. Senin ozeldeyse doktorun yarin sabah arayip sorsana canim kacirma catlama zamanini

Cnm daha bgn dr la yine görüştüm adet gecmeden yapilan testlerin guvenilirligi olmaz mutlaka gectikten sonra kan verilmeli diyor..bnm adetim 4 gün geçmişti ve bir sürüde belirtim vardi..sonra oldu..umarim sende vardır erken belirtiler umut kapımız ama sabırla beklemek lazım ne kadar zor olsa da..gecmesini bekle ve bir iki gün sonra kana baktır derim..yoksa sürekli stres oluyorsun o testlerle

Benim 2 gün kala çok silik bir çizgi çıkmıştı ama herkeste aynı olmaz canım . Geç döllenmeyle de alakalı olabilir çok düşünmemeye çalış .. İçini rahat tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…