Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım catladi bitti olmuyor sonucta.
Duzenli olarak haftada 2-3 iliskisi olan insanin yumurtlama hesaplamasina bile gerek kalmaz cogunlukla.
Moralini bozma
Zaten normalde de kimsenin sansi %100 degil.

Selamün aleyküm kızlar size idrar testimin resmini göndermiştim.. iki gün sonra tekrarladim ve aşağıdaki gibi koyulaşti.. yarın kana gidiyorum kısmetse.. düşüğun ardından ne kadar iyi geldi anlatamam.. Rabbim hepinize en kısa zamanda nasip etsin insallah

Eklentiler

• Screenshot_20171110-184400.png
    169,3 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20171110-184217.png
    141,1 KB · Görüntüleme: 56
bana iğne verip vermiceğini bilmiyorum belki kendisi çatlasın der sizce iğne mi istesem
Benim de normalde kendi çatlar ama iki tane büyümüş dedi iğneyle ikiside çatlarsa şansın daha yüksek dedi.sen bi sor uygun görürse verir .yumurta çatlamazsa kiste dönüşür diye duymuştum.

hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah canımm rabbim bizede nasip eder inşallah

Hayırlısıyla kucağına al .tebrik ederim

Benim de normalde kendi çatlar ama iki tane büyümüş dedi iğneyle ikiside çatlarsa şansın daha yüksek dedi.sen bi sor uygun görürse verir .yumurta çatlamazsa kiste dönüşür diye duymuştum.
bir sorim bende iğne istiyorum aslında. Bide düşük yapmadan önce benden yumurtlama zamanı beyaz akıntın gelirdi şimdi gelmiyor acaba neden

Doktoruna danışmalısın canım, onlar daha iyi bilir. Bilgilerini verirsin, onlar gerek olursa iğne yapar

Arkadaslar merhaba birsey sormak istiyorum sizlere adetim biteli 4 gin oldu ovulasyon testi bu sekilde cikti yumurtlamam erkenmi oluyor demek bu

inşallah bu listede hamiş olarak bende yer alırım birgün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…