Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
gittim canım bende pko var yumurtalarım yavaş çalışıyor o yüzden sıkıntılı biraz

Hakkımızda hayırlısı aslında ben bu ay cok istemiyorum kardeşim kimyasal gebelik yasadım bu ay olursa ona nasıl söylerim 2. Kaybı bu onun
geçmiş olsun canım rabbim ona da bir an önce sağlıklı bir bebiş nasip etsin rabbimin hikmeti canım o istedikten sonra ne zaman olacağını bilemiyoruz

Kizlar selam. Bugun 20. gunum, dongum de normalde 28 ya da 29 gun. Yani adetime daha yaklasik 8-9 gun var. Dunden beri korkunc bir bel ve gogsum agrim var, ayni adet doneminde olan agriya benziyor. Is yerindeyim ve ozellikle belimin agrisi beni biraz zorluyor su anda. Sizde durumlar nedir?

Benm de yaklasik 8-9 günum var canım. Bel ağrım ve ara ara kasik agrım var sdce.

Bugün dr a gittim bu ay yumurtam catlamis ama döllenememis desi dr m bu nasıl oluyor ya bi fikri olan varmı???
yrn yine femara x2 başlıyorum inşallah bu ay nasip eder Allahım

Ne güzel dusunmussun :)
Benim kızımın adı Sezen♡
Erkek olursa ilk hamileliğimden beri Ediz diyorum ama eşim Can'a takmış durumda :)))))) Bunlardan sonra daha düşünmedik hiç :)

Kadına saygısı olan insan bastan yapmaz aslinda.Toplumsal olarak soyledigin gibiyse dedigin gb olacagida belliymis.
Kendim bile bile yaptimda diyorsun Allah yardimcin olsun.
Olan olmus yargilamak kimsenin haddine degil.
Kizinin seninle olmamasi daha iyi diye dusundum ama onun icin hangisi hayirlisiysa oyle olsun.
Ailene dönme şansında yok galiba.

Demek istedigim aslinda şu yasadiklarimizdan ders cikarip cocuklari hep dusunmeliyiz.Yeter ki cocuklar uzulmesin.
Istemek apayri bi duygu ama sonuclarinisa dusun.1 evlat daha zorluk yasamasin.

Dua ediyorum her ezan sesini duyduğumda canım. Evet havucu biliyorum bu ay neredeyse her gün yedik eşimle. Sut ve ceviz de çok tukettik. Nasip artik rabbim bilir en doğru zamanini.

Allah en kısa zamanda sevindirir insallah♡
Şu arı sütü,poleni vs duymussundur.Aklima gelince yazayim dedim.
Bir de Fatma Ana Eli otu var hamilelik icin o da kullaniliyor.

Teşekkür ederimmmm 9 Ekim Son Adetim .. Hemşirem de daha çok yeni ne olacağı belli olmaz çarşamba günü tekrar gel bakalım dedi .. Hayırlısı inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Beta takibi daha aydinlatici olacaktir.Insallah katlar canim.
Ama canını sıkma bu degerde kötü degil bence.Gec dollenmede olabilir.Kalbini ferah tut♡

Slm kızlar benimkide 10 kasım

Bugün dr a gittim bu ay yumurtam catlamis ama döllenememis desi dr m bu nasıl oluyor ya bi fikri olan varmı???
yrn yine femara x2 başlıyorum inşallah bu ay nasip eder Allahım
Yumurtan catlamis ama o gunlerde ya iliski olmamis yada dollenememis ins bu ay bebis sahibi olursun cnm. Doktor muayenesine gitmedenmi catlamis bende ondan cok korkuyorum yaaa

Evet bizim de var kan uyuşmazlığı eşimle. Doğum sonrası iğne yapmadılar, Haziran'da düşük yaptım, o zaman yaptılar uyuşmazlık iğnesi
Bende ilk bebeğim karnımda öldü kürtaj olmak zorunda kaldım ikinci gebeliğimde 7 aylıkken bir iğne yapıldı şimdi bebişim 17 aylık oldu çok şükür 2. Bebeği istiyoruz hamile kalmadan önce iğne yaptırmalıyım

Ben bu sogan kurunu yapamadim su biter gibi bisi oldu kaynadi sonra sogani attim.5 dk daha kaynadi suyu cok azaldi hatalimi yaptim naptim bilrmedim

Kizlar bugun doktora gittim. Pazartesi yumurtam 13mm di. Bugun 11mm olmuş. Muhtemelen çatlamis. Sadece dun iliski oldu. Kacirdik galiba. Cok üzüldüm. Doktor gün aşırı devam edin dedi. Bu ay olma şansi %49 dedi. Onümuzdeki ay klomen kullanacagim. Catlatma ignesi yapilacak.
Aralik ayini bekleyecegim artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…