Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dua ediyorum her ezan sesini duyduğumda canım. Evet havucu biliyorum bu ay neredeyse her gün yedik eşimle. Sut ve ceviz de çok tukettik. Nasip artik rabbim bilir en doğru zamanini.

Yumuryalık sayımı yapılıcak dediler sag yumurtalıklarım 9 solda 12 taneymiş iyi dedi neye göre iyi normlde kaç tane oluyo acaba gebelige hazırlık yazıyo kagıdımda
21 yumurta çok değilmi canım. Naptin bu kadar cok yumurtan oldu hangi ilaci verdi ki doktorun ? Hayrlisi olsun hakkinda

Bilmiyorum canım ilk kez duyuyorum bi kadının menapoza girene kadar yumurtası hep olur nasıl sayılır ki .
Tup bebk tedavisi göruyorsa o yüzden sayim yapilir buyudugu zaman catlatma ignesi vurulur ve toplanmaya baslanir canim. Bildiğim bular tabi ben hic tup bebek yaptirmadim.

21 yumurta çok değilmi canım. Naptin bu kadar cok yumurtan oldu hangi ilaci verdi ki doktorun ? Hayrlisi olsun hakkinda

Yumurta sayımı başka bir şey canım bunlardan sadece bir kaçı olgunlaşacak olgunlaşanlardan da yine bir iki tanesi baskın folikül olacak. Bu bakılan yumurtalıklardaki folikül sayısı.

Tup bebk tedavisi göruyorsa o yüzden sayim yapilir buyudugu zaman catlatma ignesi vurulur ve toplanmaya baslanir canim. Bildiğim bular tabi ben hic tup bebek yaptirmadim.
Evet bende duydum ama sanırım arkadaş tup bebek tedavisi görmüyor eğer öyleyse çok olması normal .

Ben erzurumluyum canım benim tüplerime ameliyatla bakıldı malesef doktor açılmaz bi yerde tıkalı dedi.ama bi tüpüm açık bunada şükür inşallah olur olmazsa tüp bebek denemeye karar verdik.
Inşallah gerek duymaz doktorun yine Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Yumurta sayımı başka bir şey canım bunlardan sadece bir kaçı olgunlaşacak olgunlaşanlardan da yine bir iki tanesi baskın folikül olacak. Bu bakılan yumurtalıklardaki folikül sayısı.
Canım emin mısın 21 tane yumurtan olduğuna belki yumurta milimini söylemiştir sen yanlış anlamışsındır ilk defa bu kadar bi arada yumurta sayısını duyuyorum inşallah öyledir Rabbim gönlüne göre versin.

Hayırlı olsun canım değerlerimiz yakın
Teşekkür ederimmm Doktora gittin mi kuzum ?
Hadi gozunaydiiiin
Haftasini dusunme canim.
Sat neydi?
O gidisatta kendini belli edecek :)
Teşekkür ederimmmm 9 Ekim Son Adetim .. Hemşirem de daha çok yeni ne olacağı belli olmaz çarşamba günü tekrar gel bakalım dedi .. Hayırlısı inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Hemşire daha çok yeni dedi bakalım nasıl olacak .. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Aaa cok sevindim cnmmmm ama belliydi gebe oldugun Allahimm saglikla kucagina almayi nasip etsin bizlerede dua ett :)
Allah razı olsun Rabbim isteyen herkeslere sağlıklı gebelik nasip etsin
Gözün aydın canimm Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşaallah
Allah razı olsun canım benim Rabbim isteyen her
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin
Teşekkür ederimmm Rabbim herkeslere sağlıklı gebelik nasip etsin
Maşallah canim saglikla kucagina alirsin insallah. Son adet tarihinden itibaren bebegin oluşumu sayiliyor canim. Muhtemelen 5. haftanin icindesindir.
Allah razı olsun Hemşire hanım çok düşük değer şu an için 3 gün geçmesine göre normal zaten dedi . Şarjım bitmişti ovulasyon tarihimi hatırlayamadım . Çarşamba tekrar

Evet bende duydum ama sanırım arkadaş tup bebek tedavisi görmüyor eğer öyleyse çok olması normal .
Hayır canım tüp bebek tedavisi görmüyorum çok şükür yumurtalıklarım da da bir promblem yok hemen hamile kalabiliyorum şükürler olsun bebgmi kaybettikten snra pıhtılaşma testsine varana kadar bir çok test yaptlr gebelige vücudumu hazrlyolr kan vitamn olarakda yumurtalk sayıma yapalm dedi gayet iyi dedi bnde anlmdm zaten

Doktor daha iyi bilir takma kafana canım. Inşallah güzel haberi verirsin bu ay

Canim yaptın sen tekrar kan verdin mi,konustunmu doktorla.degerin 5ti sanırım
Merhaba canım. Evet yaptım maalesef sonuç olumsuz... Hayırlısı Rabbimden. Eşimle anlaştık 10 kg verirsem eğer direk tüp bebeğe gidicez oyüzden ben diyetisyene gidiyordum zaten fakat uygulayamıyordum ama artık başladım ve 10 kg dan sonra direk tüp bebek inşaAllah....

Merhaba arkadaşlar. 1 haftadır giremiyorum kayınvalidem ameliyat oldu yanında refakatçı olarak durdum bi 5 gün. Ne var ne yok varmı sevindirici haberler girmeyeli

Dua ediyorum her ezan sesini duyduğumda canım. Evet havucu biliyorum bu ay neredeyse her gün yedik eşimle. Sut ve ceviz de çok tukettik. Nasip artik rabbim bilir en doğru zamanini.
Allah de ötesini birak diye bir kitap var canım tavsiye ederim beni çok rahatlatan bir kitap oldu onu oku devam o zaman yapacak bisey yok bol bol pekmez badem bal cevız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…