Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum doğum olmadı henüz. Hastanedeyim. Sabah 6 da işlemler başlayacak artik. Yarın yavruna sağlıkla kavuşurum inşallah.
Kuzucum şimdi gördüm yazdığını :KK200: Rabbim yardımcın olsun dualarım seninle... İnşallah kolay bir doğum olur, Simay kuzusu annesine kavuşsun sağlıcakla :KK68::anne::emir_bebek: güzel haberlerini bekliyorum :KK19:

Kızlar yavruma kavuştum çok şükür.
Ikimiz de iyiyiz😊
Açılmam olmadığı için sezeryan oldum.
Rüya gibi...
Allah tüm isteyenlere nasip etsin❤
Canimmm gozun aydinnn rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin ikinizinde iyi olmasina cok sewindm nerdennn nerelere geldik allah isteyen herkese nasip etsin isteyenlerfe sabretsin oluyor zamani gelince 😍

Ikimiz de iyiyiz😊
Rüya gibi...
Amaniiiinnnn cok cok sukurr Rabbimeeee..kuzumm nasi sevindimm gozlern aydin olsun Allah anali babali buyutmenizi nasip etsin insallah..aminnnn

Ikimiz de iyiyiz😊
Rüya gibi...
Hoşgeldi güzel kızımız sefa getirdi 😍💝 Allah sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤ gözlerim doldu... Çok geçmiş olsun tatlım ❤ rahat bir nefes aldım şimdi..

Ikimiz de iyiyiz😊
Rüya gibi...
maşallah size ❤ sağlıkla, sevgiyle büyütün güzel kızınızı
rüya gibi cidden değil mi kuzum, nereden nereye vay bee =)
Amaniiiinnnn cok cok sukurr Rabbimeeee..kuzumm nasi sevindimm gozlern aydin olsun Allah anali babali buyutmenizi nasip etsin insallah..aminnnn
kız sen nasılsın?? akıntı konusu bitti artık allaha şükür dimi bitaneciğim?? artık tadını çıkar bu keyifli günlerin =)
göbik çıkmaya başladı mı =)
ben de çalışıyorum, havalar da pek sıcak allah hepimize yardım etsin..

Kuzzummmm :KK200: siz nasılsınız inşallah :KK68: bizler aynıyız, diş sıkıntısı devam, ek gıdaya alışma süreci uzadı v.s. :) Simay'ımız nasıl? Alıştınız mı birbirinize?
Kuzum iyiyiz ikinizde. Alıştık birbirimize 8 gün oldu❤
Sanki hep varmış gibi geliyor. Önceden biz ne yapıyorduk gercekten😊

Sizde de güzel ama zor telaslar varmış.
Simay yemiyor anlasilan😊
ilk 6 ay daha mi kolay sanki🤔

Simay yemiyor anlasilan😊
Kesinlikle bnce ilk 3 ay harika emzir gaz cikart altini degistir uyusun :)) dondu yataktan dustu dişti agrisi atesi huysuzlugu ek gidaydi yediydi yemediydi ayy her gunu guzel ama saglikla buyut canim

Simay yemiyor anlasilan😊
En kolay dönem 3-6 ay arası gibi geliyor bana :) gaz bitmiş, bebek dünyayı görüyor, çevresine bakınıyor, tepkiler veriyor, bol bol gülüyor :KK68: sonra diş sıkıntıları, ek gıda v.s. bitmeyen bir maraton işte :KK55:
Simay da abisi gibi yemek seçiyor. Meyveleri sevdi, sebze yemiyor. Bakalım nasıl alışacak. Menü oturtamadık henüz. Yediği şeyleri de çok az yiyor, anne sütüyle idare ediyor kuzucuk..

Öpüyoruz minik adaşımızı :KK19: sevgiler İzmir'den :KK68:

Kesinlikle bnce ilk 3 ay harika emzir gaz cikart altini degistir uyusun :)) dondu yataktan dustu dişti agrisi atesi huysuzlugu ek gidaydi yediydi yemediydi ayy her gunu guzel ama saglikla buyut canim
Amin canım inşallah.
Bizimki de memede durmak istiyor hep. Yapışık vaziyetteyiz.
Ileriki dönemler de bakalım neler olacak😊

En kolay dönem 3-6 ay arası gibi geliyor bana :) gaz bitmiş, bebek dünyayı görüyor, çevresine bakınıyor, tepkiler veriyor, bol bol gülüyor :KK68: sonra diş sıkıntıları, ek gıda v.s. bitmeyen bir maraton işte :KK55:
Simay da abisi gibi yemek seçiyor. Meyveleri sevdi, sebze yemiyor. Bakalım nasıl alışacak. Menü oturtamadık henüz. Yediği şeyleri de çok az yiyor, anne sütüyle idare ediyor kuzucuk..

Öpüyoruz minik adaşımızı :KK19: sevgiler İzmir'den :KK68:
Bende gün sayıyorum sanki büyümeyecek gibi zaman geçmiyor.
Zorluklara rağmen çok güzel evlat sahibi olmak. Darısı tüm isteyenlere.
Bizde sizi öpüyoruz.
Ahh Izmir.. Biraz büyüyelim geleceğiz inşallah❤

X