Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
vala geçen pazar yaptım negatifti ama regle 7 gun vardı. eger o kanama yumurta kanaması diyen var o ise biz o günu değerlendiremedik fırsat kaçtı .ilk defada kan geldi peçeteye ara kanamam hiç olmadı kanamada denmez peçeteye bi kaç bişe geldi.cuma yada perşembe test yaparım . beklenen regl bu cumartesi ama belirtim yok gögüs şişmedi hassasiyet batma vs yok

Doğuma kadar 3 kiloyu geçer merak etme gülüm kızım da zayıf görünüyordu usg'de, biliyorsun 4200 doğdu :))
Ek gıda olayı biraz da annelerin eline bakıyor kuzum. Ben mutfakla kavgalıyım biraz :)) çabalıyorum ama istediğim gibi olmuyor çoğu zaman.. Oğlum da yeni yeni yemek yiyor sayılır.. İkisini birden ek gıdaya geçirdim gibi oldu :))

Hava bugün bulutlu, bir de kızım diş sancısı çekiyor.. Huysuzluk var biraz.. Bu günümüze şükür..
Nette bir yazı okudum.. 'Evlat çok büyük bir nimet, o yüzden şükrü de büyük olmalı' diyordu.. Bayıldım

Saol ablacim iyiyim cok sukur kizimda iyi sen nasilsin bebis nasil bizde ek gida sikintisi yaaioruz hanfendi pek bsey yemio agzini kitlio acmio resmen bide tukurmeyi ogrenmis kasigi agzina sokmadan puskurtuo bende ek gidada dertliyimmmm

Sağlıklı olsunda varsin zayıf olsun.
Reflu sıkıntımdan bende çok yiyemiyorum
Hayırlısı bakalım.

Biz salçalı ekmekle büyüdük onlarda buyur gider merak etme.

Ne güzel bir yazıymış. Evlât sahibi olmak kolay mi ahhh ahhh. Çok şükür cok❤

Oy maşallah size bizimde boyle dertlerimiz olur yakinda inşallah
Iyiyiz allah şükür canim 4 aya geldik ama cinsiyeti öğrenemedik,en son 1 ay önce gitmiştik tam belli değildi haftaya öğreniriz inşllah.simdilik gündemimiz o

Yaaaaa ne güzel telâşlar bunlar,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
Sende bize tecrübelerini aktar,mesela şimdiye kadar kaç kilo aldin,normal dogummun olacak canim,ayyyyy cok heycanlı ya....
O minicik eller,minicik kıyafetler

Sağlıkla gelsin miniğin ❤ zaman su gibi akıp gidecek ve bir bakacaksın ki kuzucuk kucağınızda cinsiyetini öğrenince yaz bize ❤

Canım sağlıkla kucağımiza alalım inşallah.
Hazırlık aşamaları çok heyecanlı oluyor. Kiyafetler yikandi utulendi Gün içinde defalarca odasına gidip bakıyorum.

Ben 10 kilo aldım canım. 36+1 olduk. 1-2 kilo daha alırım galiba. Şimdilik doğum şekli belli değil ama bir sorunda yok görünüyor. Bakalım hayırlısı neyse o olsun. Sağlıkla dünyaya gelsinler en önemlisi bu.

Sende bebisi buyutmussun maşallah.
Cinsiyeti belli oldu mu? Her şey yolundadır umarım.

Cansın kimseyi de anlamamış güzel yürekli ablam.
Ek gıda sıkıntı yaa biz çok erken başlamak zorunda kaldık. Mama yemiyor benim sütüm de büyüklerin tabiriyle sıkıntı sütü o yüzden çocuk mahvoldu. Dr ek gıdaya başlattı başta güzel yedi ama enfeksiyon kaptı yine minik. Onunla uğraşıyorum geçer inşallah. Annemlerdeydim bi gece çok ağlıyordu mahir. Yatağından zorla kalkıp yanıma geldi kurban olduğum. Kızım bu çocuk niye ağlıyor dedi anne yine gaz sancısı herhalde dedim bakıyorum neyi var. Ağlamasın onunkide bana gelsin dedi. Anne öyle deme yeterince ağrın var zaten dedim olsun dedi. Her ağrısı olunca annemin o lafı aklıma geliyor. Bende onun gibi güçlü bi kadın güçlü bir anne olacağım inşallah.
Ne güzel sözmüş yazdığın büyük şükürler olsun Allah olmayan isteyen herkese nasip etsin

Nasıl heyecanlanıyorum seni okuyunca ya çok şükür verene telaşlarından öperimm sağ salim kucagina alırsın inşallah

Ay maşallah ya ne güzelmiş kilo almamışsın,bende 4 ayıma girdim daha hiç kilo almadım.insllah 5 aya kadar almak istemiyorum sonrası allah kerim...
Yok canim en son 1 ay önce gitmiştik tam belli değil diye söylemedi doktorum cinsiyeti,haftaya 17 haftalık olcaz inşllah o zman ogreniriz
Sağlıkla gelsinde inan hiç umrumda bile değil 9 ay ogrenmesemde

Nasıl heyecanlanıyorum seni okuyunca ya çok şükür verene telaşlarından öperimm sağ salim kucagina alırsın inşallah
Canım benim sagolasin❤ Amin inşallah.
Çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin.
Mahir paşaya da geçmiş olsun. Inşallah hemen iyileşir. Keşke hiç hasta olmasalar.

Annende kiyamamis torununa. Allah rahmet eylesin. Bizde annelerimiz gibi güçlü oluruz inşallah.

Sende kilo almamışsın ne güzel. Gerçi alsakta hiç sorun değil. az beklemedik bu gunleri
Bizde 20. haftada net öğrenmiştik. Kordondan dolayı görünmüyordu. Ilk başlarda bende merak etmiyordum. Zaman geçince meraklanmaya başlamıştım.
Sağlıklı olsunlar tabiki kız erkek ne fark eder.
Her gününü güzel yaşa. Gerçekten zaman su gibi geçiyor.
Kalp atışından bu günlere nasıl geldik hayal gibi.

Ablamm cansin sen yaa simayimiz biraz uzmus seni cadiligini kullaniyr demkk bak :)
Insallah duzene girer ablamm..
Bizde dun hastaneden ciktk sukur ablamm ama daha cikmadan bi kanama daha yasadim Allah hayra cikarsin insllh bi dahasini yasaammam .. cok zor yaa

Kuxumm hic canini sikma vosvos ablamin dedigi gibi olcumde oyle ckabilir..kilolu olmasi saglikli olacagi anlamina da gelmiyr bitanem insallah 3u gorur gecer de kuzun gorursun bak :) .annem en kucuk kardesimde son ayinda meyveyi bol yemis 4.200 dogmustu :) aklinda olsn:)

Cnm ck ck gecms olsn pasayaa..anneciginin dddigi icimi acitti mekani cennet olsn..

Evet ablacım bizi korkuttular erken Doğum diye ama 40ı doldurmak üzereyiz hiç tahmin etmemiştim 40 haftayı göreceğimi merak etmişsin Allah razı olsun sen nasılsın yavrular nasıl kocaman olmuştur küçüğü de

Kuzum foruma bakmıyordum uzun zamandır yeni gördüm başın sağolsun Rabbim annenin mekanını cennet eylesin inşaallah... söylediği kalbime dokundu annelik ne yüce bi makam bizde hakkıyla olabilelim inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…