Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok geçmiş olsun belirtileri neydi bi anda mı dediler zatüre diye ;(
Kakası yeşile dönüyordu beyaz tanecikler vardı daha dedim kontrole götüreyim sorayım doktoruna. Boğazında hafif hırıltı vardı ama rahatsız edecek kadar değildi birden ateş öksürük burun akıntısı başladı gece bizde götürdük akciğer filmi çekildi iltihap kaplamış

İki aylık aşısını vurdurduk. rahatsızlanmadan önce akşam çok ağladı eşimde götürelim başka sıkıntısı vardır dedi gittiğimizde sapasağlamdı geldik gecesi burun akıntısı öksürük ateşle tekrar gittik hastaneye. Doktora sordum bi anda da olmuş olabilir dedi

Geçmiş olsun kuzum. Önlem alamamış doktor, kendini savunmak için bir anda olmuştur diyor :/ ne diyelim... İnşallah bir an önce atlatırsınız kuzucuk. Sen de kendini yıpratma, güzelce bakımını yap, bütün vaktini ona ayır... Geçecek inşallah ❤

Çok sağol ablam ❤ Bugün daha iyi gibi mide bulantısı otursa düzgün emebilse içim daha rahat edecek.

Sağol canım benimmm Bol bol c vitamini al hasta olma inşaallah canım benim dikkat et kendine stres yok stres yok :):) dr.a güven gerisini sal olacak inşaallah :)
Insallah be kuzum bakalim Allahtan hayirlisi ne zmn zamaniysa o zmn sevk etsin bizi o yola..olursa dualarinizla olacak Allahim bin kere razi olsunn cnm bnmm coook seviliyorsunnn :****

Canım çok geçmiş olsun. Allah daha beterlerinden korusun inşallah
Amin canım inşallah . Sen nasılsın az kaldı doğuma. Duşunu sık sık al son ana hiçbirşeyini bırakma herşeyin hazır olsun giyeceğin ayakkabı bile kapıda dursun sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Aynen kuzum her şeyim hazır bekliyorum bakalım heyecanla :)

Benim oğlumdada hırıltı var burun akıntısı var ama ateşi falan yok korktum şimdi bi sağlık ocağına götürüp dinlettireyim göğsünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…