Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sağol hepsini yapacağım. Abla annem şuaralar çok rahatsız :/ ne kadar gülümsesem de içimde sıkıntı var ona da yansıyor biliyorum elimden geldigince şarkı ninni söyleyip ilgileniyorum. İnşallah iyi olur herşey
Geçmiş olsun kuzum ❤ bu hastalık huzur vermedi size... Rabbim acil şifalar versin ❤ oğlunun yüzüne bakınca unut o anlık herşeyi.. sadece yavruna odaklan.. onun buna çok ihtiyacı var gülüm ❤

Anlatıyım kuzum en çokta bu göbüş mevzusu canımı sıkıyo :):) millet 7 aylık gibi duruyo bende 3 buçuk aylık göbüş var kimse anlamıyo hamile olduğumı herkes şaşırıyor :mad:sen nasılsın :)
Oy balum dert ettiğinn şeye bakk ne güzel işte ama göbek birden büyür derler seninde son aylarda büyür merak etme ve eminmki sana çok yakşyordur o göbüş ❤️❤️

Oy balum dert ettiğinn şeye bakk ne güzel işte ama göbek birden büyür derler seninde son aylarda büyür merak etme ve eminmki sana çok yakşyordur o göbüş ❤️❤️
Oyy sağol bitanem ne güzelde motive ediyosun Allah razı olsun❤️ Sana da çok yakışacak bende eminim ve vuslat gerçekleşecek inşaallah Rabbim dualarımıza hemencecik sağlıkla hayırla karşılık versin :dua:

Oyy sağol bitanem ne güzelde motive ediyosun Allah razı olsun❤️ Sana da çok yakışacak bende eminim ve vuslat gerçekleşecek inşaallah Rabbim dualarımıza hemencecik sağlıkla hayırla karşılık versin :dua:
Ne demek canımın Cireği❤️❤️ aminnnnn dualrının hepsni Aminnn :-) kız bişey dicemm bu vuslat dedinde aklmaa bişy geldi canımcım Vuslatlar hep zor olyor yaa acep ben ismimi değişsemm :rolleyes:

Ne demek canımın Cireği❤️❤️ aminnnnn dualrının hepsni Aminnn :-) kız bişey dicemm bu vuslat dedinde aklmaa bişy geldi canımcım Vuslatlar hep zor olyor yaa acep ben ismimi değişsemm :rolleyes:
Olabilir aslında kavuşmak demek ama zor oluyo dediğin gibi böyle enerjini değiştirecek pozitif anlamda bi isim olabilir :KK9:

Valla bende uzaktan takip ediyorum ama bu ara iyice sıkıldım yazıyım dedim yalnız kaldım iyice :KK43: sizin muhabbetiniz bi ayrı bende :) Allah razı olsun canım sende bizim dualarımızdasın Çabucak tecelli bulsun inşaallah :) ne durumdasın merak ettim seni
Cnm bnmmm yalnz birakirmiyiz senii sen seslen ben gelmemmiii :) cok kocaman olmussunuz masallah size 41 kereee..aaminnnn....adeti bekliyrm yavrm 19 subat bat tarihi..grip olucam gibi hasta olmazsam tup bebek icin gidicm biraz streslendim sanki ama bakalim :) hayirlisi hakkimizda insallahh

Kızlar perşembe gecesi kanamam oldu hemen hastaneye geldik. Doğumhaneye aldılar doğum hazırlığı yapılıp bekledi. Kanamam durunca servise aldılar. Pazartesi günü anestezi doktoru bakacakmış. 38. Haftada da doğum olacak inşallah :dua:
Canısı cok gecmıs olsunn
Sağlıckla al inss yavrunu kucağına:dua:

Cnm bnmmm yalnz birakirmiyiz senii sen seslen ben gelmemmiii :) cok kocaman olmussunuz masallah size 41 kereee..aaminnnn....adeti bekliyrm yavrm 19 subat bat tarihi..grip olucam gibi hasta olmazsam tup bebek icin gidicm biraz streslendim sanki ama bakalim :) hayirlisi hakkimizda insallahh
Sağol canım benimmm❤️❤️ Bol bol c vitamini al hasta olma inşaallah canım benim dikkat et kendine stres yok stres yok :):) dr.a güven gerisini sal olacak inşaallah :)

Geçmiş olsun kuzum ❤ bu hastalık huzur vermedi size... Rabbim acil şifalar versin ❤ oğlunun yüzüne bakınca unut o anlık herşeyi.. sadece yavruna odaklan.. onun buna çok ihtiyacı var gülüm ❤
Abla zatürre olmuş kuzum ya :KK43: ağlamaktan gözlerim şişti bugün yatış yapıldı hastanedeyiz

Abla zatürre olmuş kuzum ya :KK43: ağlamaktan gözlerim şişti bugün yatış yapıldı hastanedeyiz
Geçmiş olsun bitanem ❤ soğuk sizin oralar tabii.. ama birinden geçmiş olmalı.. yoksa sen gül gibi bakıyorsun eminim.. Rabbim acil şifalar versin Mahir kuzuya ❤

Geçmiş olsun bitanem ❤ soğuk sizin oralar tabii.. ama birinden geçmiş olmalı.. yoksa sen gül gibi bakıyorsun eminim.. Rabbim acil şifalar versin Mahir kuzuya ❤
Geceden beri kendimi suçluyorum naptım da böyle oldu diye :KK43: kilo da vermiş saat başı emziriyorum halbuki aklım gitti bi günde

Geceden beri kendimi suçluyorum naptım da böyle oldu diye :KK43: kilo da vermiş saat başı emziriyorum halbuki aklım gitti bi günde
En son ne zaman aşıya gittiniz? Verem aşısı oldu mu? Sağlık ocağında öksüren birilerinden bulaşmış olabilir. Üzülmek sadece sütünü etkiler canım, güçlü durmaya çalış. Kendine de dikkat et yoksa kuzuya nasıl bakarsın..

X