Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Isim cidden karmaşa gb oluyor :)
Ama bitanesi iste belki hic aklinda yokken ısınıyorsun bi sicak geliyor :)
Nasip işi o oluyor galiba :)
Onlarda seni öperler göbişi severler :))))
Hayirli yolculuklar buarada❤

Bizimde uykuya geçişte sıkıntı oluyor ya illa hafifte olsa sallamam yada kucağımda pış pışlamam lazım. Hepsi zamanla geçer inşallah canım

Sicakliginla uyumak sakinlestirir cunku.
Hic genellemelere takilma ❤
Doya doya yaşa...
Herseye alisiyorlar merak etme.
Okumadiysan hizla Bilincli Bebek kitabini okumani tavsiye ederim.

Hayirlisiyla,saglikla,kolayliklarla gelsin minigin❤

Gebelik sekeri ırsi olmaz canim.
1-2 haftalik dikkat sonrasi tekrar baktirabilir doktorun.
Ayniysada diyetle ilerleyeceksin.
Cok iyi bi önlem olmus hepiniz icinde❤

Son düzenleme:
Isim cidden karmaşa gb oluyor :)
Ama bitanesi iste belki hic aklinda yokken ısınıyorsun bi sicak geliyor :)
Nasip işi o oluyor galiba :)
Onlarda seni öperler göbişi severler :))))
Hayirli yolculuklar buarada❤
Kuzucuklar❤❤ Bayılıyorum ikisinede.
Tesekkur ederim canim.
Dedigin gibi olacaktir buyuk ihtimalle :)
Ilgın' da listeye eklendi

Sicakliginla uyumak sakinlestirir cunku.
Hic genellemelere takilma ❤
Doya doya yaşa...
Herseye alisiyorlar merak etme.
Okumadiysan hizla Bilincli Bebek kitabini okumani tavsiye ederim.
Okumadım temin edeyim çok sağol :) aslında ilgi gösterince sakinleştiği oluyor ama şu gaz sancısı mahvediyor kuzumu :/ morarıyor ağlarken haliyle bende üzülüyorum. ilginç olan ne kadar ağlarsa ağlasın şiddetli olduğu anında bile babamın kucağına gider gitmez susuyor hepimiz hem çok gülüyoruz hem şaşırıyoruz :) babamda siz çocuğu dövüyorsunuz kim seni dövdü diyor oda şaşkın bakıyor ya çok tatlılar :))

Babanla enerjisi tutuyor demek ki :) ne güzel :) sakin bir yapısı mı var? Bebeğe geçiyor her halimiz... Oğlum ağladığında panik olurdum, stresim ona da geçerdi. 2 dkda çözülecek olay 20 dk sürerdi. Şimdi sakin olmayı öğrendim, konuşup dikkatini dağıtıyorum kızımın. Ve kilit nokta, gülümsemek ❤ hem biz rahatlıyoruz hem bebeğe sirayet ediyor. Hep konuş, göz kontağı kur ve kocaman gülümse :) aman benim tatlı kuzum, bal kuzum gibi iltifatlar eşliğinde :) gaz illet bişey ama çok yakında sağa sola ve tam dönmeye başlayınca eser kalmaz ❤

Çok sağol hepsini yapacağım. Abla annem şuaralar çok rahatsız :/ ne kadar gülümsesem de içimde sıkıntı var ona da yansıyor biliyorum elimden geldigince şarkı ninni söyleyip ilgileniyorum. İnşallah iyi olur herşey

Geçmiş olsun canım Rabbim anneciğine Şafi ismiyle şifa nasip etsin

Yavrmm uzaktn takipteym sizleri :) yazacak bisiym yk yazasim gelmedi okuyrm dualar ediyrm sizlere o ayri :) sen napiysn kuzumm nasilsin
Sezson bitanem Rabbim annene acil sifalar versin insallahh
Valla bende uzaktan takip ediyorum ama bu ara iyice sıkıldım yazıyım dedim yalnız kaldım iyice sizin muhabbetiniz bi ayrı bende :) Allah razı olsun canım sende bizim dualarımızdasın Çabucak tecelli bulsun inşaallah :) ne durumdasın merak ettim seni

Senin canın sıkılmasnnn balummm ben varmm :)) anlat kuzmm neler yapyorsnn göbüş baya büyümüş şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…