Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzularım ben doğum yaptım bugün darısı sizlere inşallaherken geldi mibiğim 2kilo 580gr
Gözün aydın canım aceleci çıkmış minnak ❤ Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤ ben bu mesajı görmeden öbürünü yanıtladım, meğer sen doğru yoldaymışsın :) kaç haftalık doğdu, normal doğum mu?

Merhaba kızlar ben çatlatma iğnesinin 11.günü gece dayanamayıp test yaptım negatif çıktı ama dikkatli bakınca sanki hayalet çizgi var gibi bilemedim napsam erken yaptım 12.gün yazıyor heryerde. Umutlanmalımıyım acaba Ekim annesi olabilirmiyim

İnşallah olur kuzum, birkaç tane test alıp 12., 13., 14. gün peşpeşe yap sabahları. Rabbim yüzünü güldürsün inşallah ❤

Gebelik sekeri ırsi olmaz canim.
1-2 haftalik dikkat sonrasi tekrar baktirabilir doktorun.
Ayniysada diyetle ilerleyeceksin.
Cok iyi bi önlem olmus hepiniz icinde❤
Bugün 100 gr yüklenip üç defa bakıldı canım sonuçlar normal çıktı Pazartesi dr a göstercem bakalım

Testi tekrarlayip koyulasiyor mu diye de takip edebilirsin :)
Tutunuyordur sıkı sıkı insallah bebisin❤

sezson Ya kıyamam cok gecmis olsun.Cook daha iyidir insallah❤
Bebeklerde daha hizli ilerliyor bu durumlar malesef.Bende aşı olmadan öncede biraz varmiydi acaba diye dusundum.Ama aşı yeni mi oldu ki bilemedim.Hemen sorular cevaplar kendimizce iste :)
Ama her aşı icin gecerli,ates yoksa sorun olmaz denir genelde ama azcik oksuruk burun tikanikligi vb durumlar varsa bilgi vermek aşı icin hastaligin gecmesini beklemek gerekiyor.Vucut direnci zayif olabileceginden.

Hizla toparlar insallah Mahir❤
İlk hastalik icin kötü bi deneyim olmus,cok caresiz bi durum zaten...

Annenede Allah şifa versin en kısa zamanda❤

Çok teşekkür ederiz. Aşıyı ay sonunda vurulduk koruması gerekirdi değil mi bilemiyorum önceden var mıdır diye. Kanında enfeksiyon olsaydı sarılık için sürekli tahlil yapılıyordu oda çıkardı herhalde. İnşallah hemen toparlanir yoksa benim moralim git gide bozuluyor

Hadi ya daha umut varmı ben bütün yaptım silik çizgi bile yok sanırım diğer test iğnenin etkisiymiş
İğnenin etkisi de olabilir tabi, sağlıklı olsun gülüm. Pozitif olacağı gün de gelir.. ben aylarca denedim, hiç bir sorun yokken 6-7 ayda anca hamile kaldım. Seninki de gelecektir merak etme ❤

Gözün aydın canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…