Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarimm carsamba gunu dr.a randevu aldm tup bebege basliyrz insallah..dualariniza ck ihtiyacim var..biraz tirsiyrm :) bakalim bizi nasil bir yol bekliyr meraktaym insallah pozitif sonuc alirim artk bende
Oyy kuzum Rabbim yâr ve yardımcın olsun süreciniz kolaylıkla geçsin bebişiniz gelsin inşallah

Aha son günler... Bu günleri de gördük bak :) bende pkos var, prolaktin yüksek, şu bu derken... Bir de bakmışsın Asya kuzu kucakta ❤ Rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah ❤
Hiç aklımdan çıkmıyor o günler. O kadar kötüyüm ki. Çok şükür bu günleri de gördük. Adını da Asya katmaktan vazgeçtim soğuttular :))

Neden canım çok severim ya kızım olsaydı adı Asya olacaktı bence vazgeçme :)
Ben de çok seviyordum. Eşimin babası önceden Asya diye biriyle evliymiş o genç yaşta ölünce kaynanamla evlenmiş. Kaynanam da Asya katın. Babanızın eski eşi benim var onun yok. Zaten Asya diyoruz sırf o dedi diye katmış gibi davranmaya başladık. Hadi o neyse mahalleden biri doğurdu Asya kattı tüm gün Asyaa Asyaaa. Komşu doğum yapmıştı gittim hayırlı olsuna sen ne katacaksın demişti Asya dedim aa Asya var ama falan dedi gıcık oldum ben de soğudum iyice isimden. En son Hira katmaya karar verdik :)

Kızlar ya Sağ göğsümün ucu kanıyor sabah kalktım atletim baya kan olmuş neden olabilir

Annem aynı canım :/ mahir biraz daha toparlanmış dedi doktoru inşallah tamamen atar üstünden
Rabbim annecigine acil sifalar versin insallah dualarimda unutmuyrm eminimki cogu arkadasimizda ayni sekildedir..
Mahir pasaya masallah atlator kuzum en kisa surede insallahh

Kuzucuklarimm dun tup bebek icin adim atmis bulunduk insallah zamanidir ve vesilesi olur..dun ignelere basladik hemen 3. Gunumdu..pzt tekrar kontrol var..dr cikolata kistine takildi..ondn baska bi problemimiz yk dedi olumlu dusunuyrm dedi baya gazladi yani :)) insallah oyle olur..pzt gittigimde bi kan testi isticem dedi ona bakarak taze transfermi dondurulmus mu yapariz bakicaz dedi..dondurup cikolata kistini baskilayabiliriz simdilik hersey yolunda dedi..Rabbimden hayirlisi dualarinizi bekliyrm..dualarinizin icten olduguna eminim cunku Allahim hepinizdn razi olsnn kizlarmm iyiki varsiniz..
Simayinannesi ihtiyacm var sanaa nerelerdesinn :)
whiterabbit88 cok ozledim yavrmm ne almdesin meraklardaymmm

Hayirlisi olsun insallah canim olumlu dusun hersey guzel olacak sen ne kadar rahag olursan o kadar kolay olur hersey buna cok inaniorum dualarimiz seninle ❤

kızlarım hepinize selamlar, hıphızlı okudum eski sayfaları, gelsin yorumlar =)
sezson yavrucum mahir kuzumuza şifalar dilerim. hiç kendini üzme annesi, bazen ne yapsak boş, olacağı varsa oluyor. geciktirmeden hızlıca doktora götürmüşsünüz neyse ki, inşallah en kısa sürede düzelecektir. annen için de ayrıca şifa dileklerimi iletmek istiyorum. dualarımdasınız.
Sessizgemi86 canım bebişlerin sağlıklı şekilde büyüyorlar ne güzel, maşallah size. şeker konusunda da dikkati elden bırakma son tahliller iyi çıkmış neyse ki
Simayinannesi canım arkadaşımm tatlış kızının kalbinde hiçbir sorun olmamasına ne kadar sevindim anlatamam. inşallah bundan sonrası da sizin için hep aydınlık olacaktır. isim alternatiflerini düşünelim kuzum =)
U Umithepvar kuzum tüp sürecinizde her şey gönlünüzden geçtiği gibi olsun inşallah. süreci paylaşmak istersen yaz mutlaka. kafanı rahat tut, her şey olacağına varacak. allah bu emeklerinizi görüyor elbet. bu arada sormuşsun beni, sağolasın bitanem. eh işte hala tam toparlanamadım işlere yoğunlaşıyorum kafa dağıtmak için. hala net karar veremedim evliliğime dair yani..
A AsyaaAyazz canım az kalmış doğuma, hayırlısıyla gelsin yavrun inşallah
VosVos35 plojovic kızlar sizi birbirinize çok benzetiyorum. iki yavrusu olan aklı başında kadınlarsınız maşallah =) tecrübelerinizi aktarıyorsunuz gördüğüm kadarıyla, hep buralarda olun daha topikte benim gibiler var. bizim kahrımızı çekeceksiniz daha minnoşlarınızı kokulu öperim
Zeyah3917 kız niye yalnız hissediyorsun kendini? göbüşün çıkmadıysa daha iyi be yavrum rahat hareket edersin. el alemi boşver. gel bize anlat derdini =)
ben de adet oldum dün kuzular. zaten açıkçası bu kafa karışıklığı döneminde bebiş istemiyorum. gelirse başımın üstüne tabi, ama bakalım hayırlısı..

Canim benim hayirlisi olsun insallah. Rabbim gonlunden geceni hayirli eylesin
İzmir'deyim bende. Yogunluktan gece yatmadan bir goz ucuyla bakip kapatiyorum valla.
Doktorun en iyi sekilde yonlendirecektir sizi.
Dualarim seninle her zaman. Bebise bir adim daha yaklastin❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…