Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlar❤
Tek tek etiketleyemedim merak eden soranlar bin kere tesekkurler❤
KIZIMIZ geliyor:emir_bebek::nazar::KK200:
Bir de dua etmenizi isteyecegim. Kızımızın kalbinde bir problem var gibi. Yarin tekrar bakilacak. Doktorum ben yaniliyorda olabilirim dedi. Netlesince yazarim yine. Üstümden tır gecmis gibi yorgunum.
Hepimizin evladı saglikli olsun insallah:dua:

Tekrar gozunuzaydinn❤
Insallah bi önlemdir sadece iyi haberlerle karsilar minik sizi❤Dualarimdasiniz

Evet ilk günler benimde fenaydı kırmızı kırmızı şimdi beyaz ama rahatsız ediyor sahada çatlarım sanırım KESK’e bi hamile kalabilsem ahhh ahhh
Olacak kuzum sabret ❤ benim de arada bir kaybım var. Doğmuş olsaydı şimdi 1 yaşında olacaktı. Nasip değilmiş ama kızım geldi bak ❤ sana da nasip olur inşallah en güzelinden, en hayırlısından ❤

Değişikliğin kraliçesi ahahahah sende takmamaya çalış duymamaya çalış görmemeye çalış ben ikincide öyle yapacam
Herkes he de geç. O gidince de bildiğini yap diyor bakalım sabrıma göre :) belki de iyi olur görecez bakalıö

Kızlar doğumda direk hastane çıkış setini mi verdiniz hemşireye. Bana önce farklı bir şey var odada değiştir diyenler oldu da. Kan falan oluyormuş çünkü tam temizlenmiyormuş

Kızlar doğumda direk hastane çıkış setini mi verdiniz hemşireye. Bana önce farklı bir şey var odada değiştir diyenler oldu da. Kan falan oluyormuş çünkü tam temizlenmiyormuş
ben hastane cikisi verdim ama evet kan olmustu canim maalesef .. yikamiyorlar zaten artik

İki takım götürdüm ben. Çocuğu üstün körü silip giydiriyorlar. Daha sonra odada alt değiştirirken kıyafetini değiştirebilirsiniz

Oyyy prensese maşallah maşallah :) nazlı bebişimiz kızmış demek yerim ben onu. Kalbinde parlaklık vs görünebilir kuzum normale dönecektir inşallah sıkma canını
Nazlı kızım geliyor kucuk yaramazim❤Anneyi babayi biraz korkuttu. Bugun cocuk kardiyoloji doktoru bakti bir sorun yok cok sukur. Parlaklik degilde baska birseyden suphelendiler. Neyse ki saglikli kizim.

X