Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
U Umithepvar kuzum nasılsın nerelerdesin?
Bitanemmm kuzummm okuyup kaciyrm herkesten haberdar olayim diye..buralardayim derrt ortaklarimdan baska gidecek yerim ykki :) ne kimseye yorum yapabilecek ne anlatacak birseyim var ondn suskunum bu ay onumuzdeki ay tup bebege gittigimde basinizi yerim :)) bugun su yapildi bugun bu oldu diye :) simdilik suskun mod on :)
Sen napiysn bidenem masallah sana kirk bir kere kocaman olmussunuz :) isim durumlari ne alemde..

Artık eskilerdenn kimse bizi hatırlamıyor soranmzz yook önceden @Efe2014 sorardı bizi adını sayamadklarmda aahh ahh Allahım bizede böyle bi meşguliyet versin aminnnnn
İnşallah tez zamanda gelir bebeğin canım

Napayım canım iki çocuklu hayata alışmaya çalışıyorum sende sonlara gelmişsin nasıl geçiyor hamilelik .. forma girmek istesemde fırsat bulamıyorum

Bitanemmm kuzummm okuyup kaciyrm herkesten haberdar olayim diye..buralardayim derrt ortaklarimdan baska gidecek yerim ykki :) ne kimseye yorum yapabilecek ne anlatacak birseyim var ondn suskunum bu ay onumuzdeki ay tup bebege gittigimde basinizi yerim :)) bugun su yapildi bugun bu oldu diye :) simdilik suskun mod on :)
Sen napiysn bidenem masallah sana kirk bir kere kocaman olmussunuz :) isim durumlari ne alemde..
Bende senin gibi okuyucu modundayım daha çok :):) netleştirdiniz mi tüp bebek konusunu canım hayırlısı nasılsa öyle gelir minik inşaallah... olsunda biz razıyız yenmeye sıkıntı yok :):) çok şükür ya yarıyı geçtik öyle böyle derken darısıda size olsun inşaallah :dua: isim Afra düşündük bakalım yanına bi isim daha da dedim ama herkes tek olsun diyo ama ben bi çıkış yapıp Sümeyye Afra diyebilirim :olamaz:

Aynen. Yıkatmam asla ya. Strese soktular daha doğmadan
Beni de dün kocamınkiler delirtti.
Biz 3 ay dolmadan kimsetye söylemicez dedik.Sadece kv ve görümceler biliyor.Dün çat kocinin kuzeninden msj whatsaptan .
Hayırlı olsn bebek geliyormuş.
Bi tepem attı hemen aradım kvdemi kim söyledi diye.
Küçük görümcem ağzından kaçırmış !Hic de kaçırmamış bariz söylemiş.
Bebek görmeye gitmsler onlara,demis artık sıra Zeyneplerinkinde onu sevcez.Ben olan olmıus dedim kapadm
Aksm koci aradı annesini.Bi kaynadı .Orda amcaları falanda varmış çünkü.Tüm sülale duymuş.
Bası n açıklaması mı yaptınız dedi sülaleye.
Hık mık dedi.Hopörlörde konuustu.Lafı ddeğistiiriyor kvdem.Kontrol ne zman diyor:KK11:
işaret ettim uzatma tmm olan olmuş dedim.
>Sen kimsin yani,anası babası var bu cocugun.Onlar bilir nezman söylenecek!
Kendi 2.ye 37 yasında doğurdu aylarca sakkladılar.
İnanılmaz gerginim.Hevesimizi kursağımızda bıraktılar resmen.Herkese söyleyererk!:kızgın:

Bende senin gibi okuyucu modundayım daha çok :):) netleştirdiniz mi tüp bebek konusunu canım hayırlısı nasılsa öyle gelir minik inşaallah... olsunda biz razıyız yenmeye sıkıntı yok :):) çok şükür ya yarıyı geçtik öyle böyle derken darısıda size olsun inşaallah :dua: isim Afra düşündük bakalım yanına bi isim daha da dedim ama herkes tek olsun diyo ama ben bi çıkış yapıp Sümeyye Afra diyebilirim :olamaz:
Cnm esim hic ses etmedi su olsn bu olsn diye ben kendim diger aya biraktim yani mecbur olmuyr tup bebek olsun 2. Asilamayi yaptirmicam..
Sayet bir gun kizim olursa ismi afra olucak :) daha kizken duymustum birinde o ismi bayiliyrm ck guzel geliyr kulaga..dilara afraydi sanirim ismi ama afra tek basina da ck guzl kuzum..Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsn insallah

Biz 3 ay dolmadan kimsetye söylemicez dedik.Sadece kv ve görümceler biliyor.Dün çat kocinin kuzeninden msj whatsaptan .
Bebek görmeye gitmsler onlara,demis artık sıra Zeyneplerinkinde onu sevcez.Ben olan olmıus dedim kapadm
Aksm koci aradı annesini.Bi kaynadı .Orda amcaları falanda varmış çünkü.Tüm sülale duymuş.
Hık mık dedi.Hopörlörde konuustu.Lafı ddeğistiiriyor kvdem.Kontrol ne zman diyor:KK11:
İnanılmaz gerginim.Hevesimizi kursağımızda bıraktılar resmen.Herkese söyleyererk!:kızgın:
Ayy bende sinir olurdum kuzu yaa sinir oluyrm da zatn birine bisi solediginde yayilmasi olayina..sen nazarlara karsi oku dualarini oyle gez kuzum saglikla al kucagina insallah

Ayy bende sinir olurdum kuzu yaa sinir oluyrm da zatn birine bisi solediginde yayilmasi olayina..sen nazarlara karsi oku dualarini oyle gez kuzum saglikla al kucagina insallah
Valla ya kendilerine gelince sır küpüler.
Masallah bizimkiler hep ortada.Ben konuşulan ortamda bile durmam,benden çıkmasın diye.Üzerine vazifeymiş gibi cat söylemiş.
Aynen hep okuyorm hergünn
Allaha emanet..
Amins saolasn bacım:dua:

Canım mesajlarını okudum. Beni de daha hamile kalmadan senin söylediğin düşünceler korkutmuyor değil.. Torun olunca tamam anlıyoruz mutlu oluyorlar ama anlamadıkları şey bu çocuk onların değil. Onlar kendi çocuklarını doğurmuş istedikleri gibi büyütmüş karışmasınlar bizlerede. Sen hiç çocukmu büyüttün derler... Büyütmedik belki ama bırskta kendi isteğimize göre doğru yada yanlış bakalım. Zaten sormak istersek sorarız.. Benim birde eşimin ailesi çok hırpalayatak seviyor. Zaten hamile kalmak için çok uğraşıyoruz ne üzüntüler yaşıyoruz birde doğduktan sonrs yaşanılanlar... He birde isim sorunu onuda onlar karışmak ister... Allah ım yardımcımız olsun. Sen kendini üzme gerekirse onları üz küsüp gitsinler ama sen kendini üzme sütün kesilmesin bebeğin üzülmesin. Bizde istemeyiz kimse kırılmasın ama...
Aynen öyle. Kendileri anne karnında öğrenmedi sonuçta çocuk bakmayı. Hadi sen geleceksin tüm sülaleye ne gerek yani. 1 çocuk için. Eltimle bir oturuyor bir şey oldu mu biz büyüttük çocukları diyor hep. Zaten ne çektim olsun diye olunca da bırakın her şeyini kendim yapayım

Ay hiç sorma. Tüm mahallelileri benim hamileliğimle kalmıştı. Sırf onlar soruyorbaskı kv baskı yapıyordu. İstemiyoruz diyorum. Şimdi oldu oldu yoksa olmuyor çocuk diyor ne alaka ise. Olunca herkes duydu aynen dediğin gibi. Ben bir şey olunca eşime diyorum o hallediyor. Banyo kundak olayı falan sinirimi bozdular doğmadan. İpli kundak almış bir de saracak bağlayacak. Anlatıyorum anlatıyorum yok illaha olacak. Eşime dedim . yine bana kaldın diyor :)) o bağırıyor gerekiyorsa susturuyor herkesi

İnşallah tez zamanda gelir bebeğin canım

Napayım canım iki çocuklu hayata alışmaya çalışıyorum sende sonlara gelmişsin nasıl geçiyor hamilelik .. forma girmek istesemde fırsat bulamıyorum
Bnde sonlara yaklasırken idrsr kültürümde bi bakteri üredi ve cok direnclı bısey onun pesınde kosturuyorum cok moralim bozuk bebegıme bısey olucak diye cok korkuyorum

Ay hiç sorma. Tüm mahallelileri benim hamileliğimle kalmıştı. Sırf onlar soruyorbaskı kv baskı yapıyordu. İstemiyoruz diyorum. Şimdi oldu oldu yoksa olmuyor çocuk diyor ne alaka ise. Olunca herkes duydu aynen dediğin gibi. Ben bir şey olunca eşime diyorum o hallediyor. Banyo kundak olayı falan sinirimi bozdular doğmadan. İpli kundak almış bir de saracak bağlayacak. Anlatıyorum anlatıyorum yok illaha olacak. Eşime dedim . yine bana kaldın diyor :)) o bağırıyor gerekiyorsa susturuyor herkesi
Ayyy valla sag sağlım doğuraydık ,sinir hastası olmadan:KK43:
Hey Allahım kundak mı kalmısss:bicak:
Allahtan esler yüz vermiyor,bizimkide söylendi.

Ayyy valla sag sağlım doğuraydık ,sinir hastası olmadan:KK43:
Hey Allahım kundak mı kalmısss:bicak:
Allahtan esler yüz vermiyor,bizimkide söylendi.
Ben zararlı diyorum o yok diyor. Sonra dedi ki arada devamlı değil banyodan sonra mesela 1 saat diyor. Sadece ayakları diyor. :KK70:

X