Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayiti nasl yaptin canim. Az cok belli canım. Hamilesin hayrlsi olsun insaallah
Cok sagol darısı butun isteyenlerin basina insallah hayıt tohumu kullanmistim ama tek o degil adetimin dorduncu gunu aslan pencesi civan percemi ve coban cantasi hepsini karistirdim sonra nette bakinca hamile kalmayi kolaylastirsin diye bunlara ek hayit tohumu aldim sabah aksam ucunu kaynatip ictim sadcee bir hafta duzenli kullanabildim hayiti tek ictim onu da adetimin 14 gunune kadar kullanip biraktim suan ne hissedecegimi bilmiyorum

Nihayet 15. Gününde çift çizgi gördüm bu sabah, dahada koyulasackmi acaba.yoksa bu yumurtlama isaretimi

Eklentiler

• CYMERA_20171110_131506.jpg
    CYMERA_20171110_131506.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 53
haklısın canım doktor nasıl dediyse oyle yap ilaç bitince git doktor bakar zaten erkense iki üç gün sonra tekrar kontrole gel der
Ilac bitti dun ya bugunde cuma en erken pazartesi giderim zaten randevumda carsamba ben nolur nolmaz die calismalara basladim zaten cnm :) gun asiri deniyecez bakalim

kızlar dün akşam acilde kan verdim ama maalesef gebelik çıkmadı:olamaz:. neden gecikti adetim bu kadar anlamadım. ne yapabilirim adet olmak için
hadi ya hayırlısı olun inşallah bir daha ki ayda hamile kalırsın cnm bence ovulasyon testlerinden kullan günleri değişebiliyor çünkü

X