Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onu boşamadi oda duruyor bende öyle doğu usulü evlilik bizimki zaten doğuluyumda burda böyle şeylerin olması çok normal 3. 4.5 evliliği bile olan var.
anladım canım kusura bakma sorduktan sonra pişman oldum haddimi aştım galiba biraz rabbim evladını sana bağışlasın inşallah bir an önce sende meleğine kavuşursun canım rabbim vaktini saatini bekliyor

anladım canım kusura bakma sorduktan sonra pişman oldum haddimi aştım galiba biraz rabbim evladını sana bağışlasın inşallah bir an önce sende meleğine kavuşursun canım rabbim vaktini saatini bekliyor
Yok gizemli artık alıştım ben ya son 4 aydır herşeyi Rabbime bıraktım eskisi gibi değilim fazla dışarı yansıtıyorum içime atıyorum.Rabbim bi an önce bebisimi bana kısmet etsinde Allah ede eski karısından 10 tane yapsın umrumda değil o bana çok yalan söyledi bana bu ihaneti ettiyse Rabbime havale ettim.Iyiki bu sayfayı bulmuşum icimdekilerini yazabiliyorum
canım su an seninle evli ise 4. nasıl yolda oluyor anlamadım kusura bakma canım merak ettim sadece

Canim 2 kere almistim ben. Bir tanesi laboquik di. Digerinin adini hatirlamiyorum. Buldugunda yazarm. Bugunbi arkds test yapmisti ince cubuk seklinde bende de şuan ondan var.

Bende gitti gidiyorsan aldım canım. 30 ovulasyon testi 10 gebelik testi 30 lira.markasi innovita şerit test

Smdi hatirliyorum innova falandi herhalde. Netten bakinca bulursun mutlaka canm
tamam kızlar bakıyorum çok teşekkür ederim:KK200::KK68:

aynen canım çatlamışsa zaten ilişki öneriyor çatlamamışsa çatlama iğnesi yazar çatlatır bazen progesteron hapı yazıyodu bana olursa bebeğin tutunması için olmazsa da hasta olmam için
Kagidi birlestirdim copten alip bitikten 6 gun sonra yazmis doktor icim rahat etti valla ama nolur nolmaz biz gun asiri calisalim cok saol cnm yardimlarin icin sen ne zamandır kullaniyorsun cnm

Yok gizemli artık alıştım ben ya son 4 aydır herşeyi Rabbime bıraktım eskisi gibi değilim fazla dışarı yansıtıyorum içime atıyorum.Rabbim bi an önce bebisimi bana kısmet etsinde Allah ede eski karısından 10 tane yapsın umrumda değil o bana çok yalan söyledi bana bu ihaneti ettiyse Rabbime havale ettim.Iyiki bu sayfayı bulmuşum icimdekilerini yazabiliyorum
Rabbim yardımcın olsun sabırların en büyügünü sana versin inşallah

Çatlarsa ve iliskide olursa dollene sansinj var canim. Sen gun aşiri devam et ve pazrtsi git bi kontrol etsin dr yumurtalarinj.
Randevum carsamba cnm az once baktim pazartesi saliya randevu yok doktorumun bende 10 gun once falan almistim heaaplayip

Urfaliyim Bende demek her yerde farklılık gösteriyor.bizde durum vaziyet bu halen sürmekte
Böyle herşeyi zorla yaptıran insanlara yazık bakalım allah katında ne yapıcaklar allah hepsini ıslah etsin siz bebeginizi düşünün rabbim büyük

herkeste bir sıkıntı var canım kimimizin agır kimimizin hafif rabbim daha beter dertlerle sınamasın inşallah sende mutlu olursun canım hakında hayıtr bebişine kavuşursun
Kagidi birlestirdim copten alip bitikten 6 gun sonra yazmis doktor icim rahat etti valla ama nolur nolmaz biz gun asiri calisalim cok saol cnm yardimlarin icin sen ne zamandır kullaniyorsun cnm
canım ben daha önce 4 ay denedim klomen+ inopfolic+ovitrelle iğneden sonra progesteron ama nasip olmadı kısmet bu ay bir şey kullanmadım beklemedeyim adet olursam(inşallaholmaz hamiş olurum) rahim filmi çektirecem canım

herkeste bir sıkıntı var canım kimimizin agır kimimizin hafif rabbim daha beter dertlerle sınamasın inşallah sende mutlu olursun canım hakında hayıtr bebişine kavuşursun

canım ben daha önce 4 ay denedim klomen+ inopfolic+ovitrelle iğneden sonra progesteron ama nasip olmadı kısmet bu ay bir şey kullanmadım beklemedeyim adet olursam(inşallaholmaz hamiş olurum) rahim filmi çektirecem canım
Aslinda hep oluruna birakinca oluyor cnm yaaa ins seninde oyle olur rahim filminden sonra gebe kalma ihtimalide yuksek oluyomuss

X