Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben klomen kullandım bu ay iki yumurtam büyümüştü ovitrelle catlatma iğnesi yaptım dün bide progesteron için fitil verdi
Bende 3 ay boyunca kullandım ve çatlatma iğnesi ovitrella yaptım ben faydasini görmedim görenler olmuş bu ay doktor bana femara adında ilaç verdi şimdi hastahanedeyim kontrolüm var bakalim inşallah senin bebiş hayirlisiylan

Eger ki doktorundan memnun değilsen mutlaka değiştr canim. 3 ay oncesine kadar ben devlet hastnsine gidiyordum devamli. Ama bi sonuc olmadi. Habire klomeni dayadi bana. Igne bile vurmuyordu. En sonunda kist oluştu bende biraktm ona gitmeyi. Özele basladim ordaki doktorumdan da memnunm çok şükür. Sana da tavsiyem develt yada özel fark etmez degistir bnce doktorunu. Stresden de uzak durmaya caliş
Çok iyi bir dr diye önerdiler çok sordum soruşturdum.Hastasi da çok fazla arada hastalarla konuşma şansımız oluyor çok memnun kaldıklarını söylüyorlar.Suan hastahanedeyim kontrolüm var femara ilaç kullandım 5gün boyunca bitince gel dedi bakalim inşallah sizlere güzel haberler verebilirim Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Bende 3 ay boyunca kullandım ve çatlatma iğnesi ovitrella yaptım ben faydasini görmedim görenler olmuş bu ay doktor bana femara adında ilaç verdi şimdi hastahanedeyim kontrolüm var bakalim inşallah senin bebiş hayirlisiylan
Çok sağol canım inşallah kontrolün ıyi geçer sende bu ay mutlu haberi alırsın. Çok dua ediyorum hepinize ben ancak sizle paylaşabiliyorum dışardan insanlara pek belli etmiyorum çok istediğimi ama içimde fırtınalar kopuyor :dua:

Valla pozitif hayirli olsun canim.
Çok Özür
Çok sağol canım inşallah kontrolün ıyi geçer sende bu ay mutlu haberi alırsın. Çok dua ediyorum hepinize ben ancak sizle paylaşabiliyorum dışardan insanlara pek belli etmiyorum çok istediğimi ama içimde fırtınalar kopuyor :dua:
Aynen bende böyleyim bu benim 2.ci evliligim kendi isteğimle olan bir evlilik ailem tarafından dışlaniyorum eşimin eski eşinden 3 tane çocuğu var ve 4 cusu yolda moralim çok bozuk benimde eski eşimden bir kızım var 6 yaşında :anne::110:

Çok Özür

Aynen bende böyleyim bu benim 2.ci evliligim kendi isteğimle olan bir evlilik ailem tarafından dışlaniyorum eşimin eski eşinden 3 tane çocuğu var ve 4 cusu yolda moralim çok bozuk benimde eski eşimden bir kızım var 6 yaşında :anne::110:
Allah sana bağışlasın kuzunu.insallah bu ay olur unutursun bütün sıkıntıları.

Çok Özür

canım su an seninle evli ise 4. nasıl yolda oluyor anlamadım kusura bakma canım merak ettim sadece

X