Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar catlatma iğnesi ovulasyon testini etkiliyor demi .Ben dün ignemi yaptım test bugün kopkoyu çıktı. Diğer günler silik çıkıyordu.

Ben 3 cu gün klomen e başladım adetin 11 ci günü çağırdı beni .senin kaçıncı gün oluyor .5 gün kullandım yani sekizinci gün bitti üç gün sonra gittim
Benim 12.gunu oluyor gittigimde cnm. Sabah okudum adetin sonrasi gidiliyormus dun bitti ilacim bugun git diyor. Herkesin farklimi oluyi acaba

Benim 12.gunu oluyor gittigimde cnm. Sabah okudum adetin sonrasi gidiliyormus dun bitti ilacim bugun git diyor. Herkesin farklimi oluyi acaba
Yok tam zamanı 12 ci gün. Bana da doktor dedi adetin 10 yada 12 ci günü gel ben diğer ay 15 ci gün gittim çatlamıştı. 12 si ıyi bence .

Yok tam zamanı 12 ci gün. Bana da doktor dedi adetin 10 yada 12 ci günü gel ben diğer ay 15 ci gün gittim çatlamıştı. 12 si ıyi bence .
Adetin 3.gunu basla ilac bitincede 6 gun sonra gel dedi bende 15ine aldim randevu iste 12.gune denk gelio ben 1 gun oncesine almis oluyorum yani :)

Dollenme olduysa 4 haftada belli olur sen 13unu baz alarak 14unde falan test yaptir.
erken gebelik testi aldım canım bekletiyorum 13 veya 14 gibi yapmayı düşünüyorum zaten varsa o zaman çıkar canım yoksa da bebiş yok demektir her ay kan vermekten sıkıldım kollarım mahvoldu artık kan vermeyi düşünmüyorum testte cift çizgi görene kadar canım hem öyle herkesten önce ben öğrenmiş oluyorum böylesi daha güzel :)

Adetin 3.gunu basla ilac bitincede 6 gun sonra gel dedi bende 15ine aldim randevu iste 12.gune denk gelio ben 1 gun oncesine almis oluyorum yani :)
nomalde ilaç bittikten 3 gün sonra cagırıyordu benim doktor canım ama her doktorun tedavi şekli farklı olmaz veya senin yumurtalığına göre öyle demişir canım vardır doktorun bir bildigi

Sağlıklısı hayırlısı olsun canım bu defa endişe etmememiz lazım ama olmuyor işte :)
Evet ister istemez ediliyor ister istemez doktor doktor dolaşılıyor valla bütün doktorlar tanıdı artık bende düşükten sonra güven sorunu oldu doktorlara karşı bilmiyorum neden ama o yüzden temkinliyim bu sfeer

Kizlar ben adet oldum, 2 gun onceden normaldr pazar gunu olmam gerekiyordu ama yumurtlamam erken oldu bu ay, insallah gelecek ay olur, bu yil icin son sansim
Arel13 Arel13 yeni bat 8 aralik

Wallah artık yoruldum dr gitmeketen adam akıllı ilgilenmediklerinden hiç içimi rahatlatacak şeyler söylemiyorlar muayyen ediyorlar ilaç yazıyorlar ilaç bittiktikten sonra gel diyor devamı yok yani.Inanin çok yoruldum bu hayat ve stresli geçen günüm beni mahfediyor gün gün erimeme sebep oluyor.
Eger ki doktorundan memnun değilsen mutlaka değiştr canim. 3 ay oncesine kadar ben devlet hastnsine gidiyordum devamli. Ama bi sonuc olmadi. Habire klomeni dayadi bana. Igne bile vurmuyordu. En sonunda kist oluştu bende biraktm ona gitmeyi. Özele basladim ordaki doktorumdan da memnunm çok şükür. Sana da tavsiyem develt yada özel fark etmez degistir bnce doktorunu. Stresden de uzak durmaya caliş

X