Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
erken gebelik testi aldım canım bekletiyorum 13 veya 14 gibi yapmayı düşünüyorum zaten varsa o zaman çıkar canım yoksa da bebiş yok demektir her ay kan vermekten sıkıldım kollarım mahvoldu artık kan vermeyi düşünmüyorum testte cift çizgi görene kadar canım hem öyle herkesten önce ben öğrenmiş oluyorum böylesi daha güzel :)
Sen bilirsin cnm tam gununde de erken gebelik testiylr kesin ogrenirsin zaten :)

Evet ister istemez ediliyor ister istemez doktor doktor dolaşılıyor valla bütün doktorlar tanıdı artık bende düşükten sonra güven sorunu oldu doktorlara karşı bilmiyorum neden ama o yüzden temkinliyim bu sfeer

Bende 10 haftalık kaybettim geçen ay canım çok iyi anlıyorum seni

nomalde ilaç bittikten 3 gün sonra cagırıyordu benim doktor canım ama her doktorun tedavi şekli farklı olmaz veya senin yumurtalığına göre öyle demişir canım vardır doktorun bir bildigi
Kagidi dun yirttim yaaa ama kagida bittikten sonra yazdigima eminim ertesi gunu olsa 3 4 5 6 7.gun 8.gun gel derdi die düşünüyorum

Şimdi ben aşılamayla hamile kaldım son adet tarihindenmi saymalıyım yoksa aşılama gününden mi bilemedim
Son adet tarihinden tabi ki canim. Aşılama yada normal fark etmez. Asılama gününü yumurtlama günun gbi düşn.

Kızlar catlatma iğnesi ovulasyon testini etkiliyor demi .Ben dün ignemi yaptım test bugün kopkoyu çıktı. Diğer günler silik çıkıyordu.
Etkılıyor canım bende sen gıbı yaptım hep pozıtıftı bı arkadas uyardı beni hep pozıtf cıkar dıye
Ben dün ıgneyi yaptım bugün çatlaması lazım demi .emin olamıyorum.
36saat ıcındr catlama oluyor tatlım

Kızlar catlatma iğnesi ovulasyon testini etkiliyor demi .Ben dün ignemi yaptım test bugün kopkoyu çıktı. Diğer günler silik çıkıyordu.
Iğne olduktan sonra en az 1 hafta hep koyu cikar canim test. Vucuda hormon yükluyorlar sonucta. Gebelik testi bile yapsan pozitif cikar hep. 10-12 gün sonra ki testlerin gercegi yansitır.

Iğne olduktan sonra en az 1 hafta hep koyu cikar canim test. Vucuda hormon yükluyorlar sonucta. Gebelik testi bile yapsan pozitif cikar hep. 10-12 gün sonra ki testlerin gercegi yansitır.
Sağol canım bilgilendirdigin için. Ben çok üstüne düştüm bu ay da olmazsa artık kendi haline bırakıcam.

Kızlar hayırlı cumalar hepinize benim bat 10 kasım bugundu ama baslamadi test yaptim resmini koydum pozitif mi sevinmeliyim silik hemen cikti ikinci cizgi

Eklentiler

• B612_20171110_130223.jpg
    B612_20171110_130223.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 62
Sağol canım bilgilendirdigin için. Ben çok üstüne düştüm bu ay da olmazsa artık kendi haline bırakıcam.
Seni cok iyi anliyorum canım. Bende oldum çnkü igne ve adet gününu bekliyorm igne vuruldgm zamandan hesaplayıp. Daha 1 haftam var benim. Ayrica beslenmenede dikkat et bebk icin önemli çünkü

X