Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
SEVDAM07 canım merhaba rahatsız ediyorum k.bakma... öncelikle Rabbim senden razı olsun seni cennetine alsın inşaallah bundan sonra hep dualarımda olacaksın Senin tavsiyenle fmf testi yaptırdım ve sonuç pozitif çıktı şimdi hoca bi ilaç verdi hocaya sordum bebeğe bi zararı olur mu diye gebe ve çocuklara veriyoruz şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadık ama tam ne olur bilemiyorum dedi sen hangi ilacı kullanıyorsun ? Hakkını helal et

Allah sendende razı olsun canım ne demek teşis koymaları zor oluyor hep kolşisin kullanıyorum hamileykende kullandım canım başka ilacı yok zaten .. senelerce banada hep yanlış ilaçlar verip yanlış teşisler koydular bende senin öğrenmene vesile olmuş oldum. İlacı kullanırsan atak geçirmezsin bundan sonra yada daha hafif geçirirsin çok geçmiş olsun

Kizlar bugun randevum vardi iki guzel yumurtm varmis..rahim kalinligida guzel dedi..boylr guzel giderse crsmba catlatma ignesini cuma asilamayi yapariz dedi..dualarinizi bekliyrmm emi kuzucuklarm
Ooo yumtiler büyümüş de aşılama zamanı gelmiş bile kuzum. Diğer topikte çok geçmişe gidememiştim burada gördüm :) hayırlısı olsun yaa acayip umutluyum senin adına
Sabah beta hcg icin kan verdim Allah bu ay yüzümüze güler inşallah
Aşılama mı yaptırmıştın bu ay canım? Gelecek aya inşallah..

Günaydın kızlarrr nasılsınız iş yoğunluğundan bakamıyorum ben 20. Haftaya giriş yaptım çok şükür
Oh oh maşallah size :)

Kötü düşünme canım bebeğin seninle şu kritik dönemleri de atlatınca keyfini süreceksin inşallah
Simayinannesi canım kontrol bügündü dimii???

Bende o kadar araştırdık canım kullanmaya başlıcam inşaallah tereddüt edip almamıştım dün ama yarın alıcam inşaallah... insanlar senelerce neler çekiyo umurlarında mı sanki ben testi yaptırmak istiyorum dediğimde doktor benimle dalga geçti yok falan dedi sonra çıkınca ne olduğunu şaşırdı eşime de kendi teşhisiyle geldi ve doğru çıktı dedi kime sorsam en az 10 sene çekmiş sonra koyabilmişler teşhisi gerçekten çok illet bi şey Rabbim korusun herkesi bu ataklardan o yüzden hayatımın en önemli şeyiydi bu Allah bin kere razı olsun senden Colchulm dispert verdi bana inşaallah bi şey olmaz bebeğimize

Cnmm sakin ol lutfn dr.unla elbet gorusursun verilir ona gore ilaclarin strese girip bebisini de etkileme lutfn

Aynn bebisimmm geldi bile zaman ck cabuk gecti ben ilk basvurdugumuz ay olmaz herhalde diyordum son kontrole geldik bilee..bende de bi heyecan sorma hayirlisi be yavrm bakalim nasipte varsa eger olur yksa devam asilama tup bebek ne gerekiyorsa artk..ya nasip bismillah diyerek basladk bi yola..aslimizin kontrolu yarin bebisim :) bnde bekliyrm onunkini dort gozle :)

Herkese saglikli huzurlu mutlu bebisli yillar dilerim kaderdaşlarim bu yil bebissiz ev mutsuz sagliksiz aile kalmasin hepinizi sewiorm ❤
Mutlu yıllar canım umarım 2019 hepimize güzellikler getirir

Ah kuzum aynen dediğin gibi öncesi ayrı sonrası ayrı dert. Sıkma canını bol bol dinlen
Zeyah3917 canım geçmiş olsun bir sıkıntı olmaz umarım bebişi üzme kötü düşünerek
whiterabbit88 U Umithepvar kızlar iyisinizdir inşallah sizlerde. Bol bebişli seneler diliyorum umarım 2019 sizin yılınız olur çok amin

Kuzumm iyiyim ck sukur buyuk ihtimal cuma gunu asilama olucam onun heyecani var.insallah zamanidir ve asilama vesile olur insallahh..
Sen napiysn kuzum bebis nasill

Yarın sabah kuzum Allah'ım unutmuyor yerim seni

Sizi bir görsem sıkı sıkı sarılacağım❤
Her seyin hayirlisi canim. Heyecanin ümidin hic bitmesin. Senin sonucu bekleyecegiz az kaldı

Kuzumm iyiyim ck sukur buyuk ihtimal cuma gunu asilama olucam onun heyecani var.insallah zamanidir ve asilama vesile olur insallahh..
Sen napiysn kuzum bebis nasill
Teşekkür ederim kuzum iyiyiz bizde
Az kalmış hadi bakalım güzel haberler alırsın umarım kuzum benim

Evet asilama yaptırdım bu ay regli bekliyorum artik

Kizlar ya yarn dr.a gidicem hersey yolundaysa catlatma ignesini yapcakti ama biraz once lavaboda yumurtanin catladigini anladigim kremsi beyaz akintidan geldi catladimi yani yumurta gec mi kaldk ardina da seffaf akintiyla kanli akinti karisik geldi muhtemelen kaliteli yumurta ama catladimi acaba ya yarina kdr nasi sabredicem bi de 5.30da randevu

Sizi bir görsem sıkı sıkı sarılacağım❤
Her seyin hayirlisi canim. Heyecanin ümidin hic bitmesin. Senin sonucu bekleyecegiz az kaldı
Bnde ck isterim gorusmeyi canisiii bekliyrz haberlerinii iyidir yavrn insallah kipir kipir gorursunn..
Heyecanimi kaybetmem insallah yavrm da biraz once kafam ck karisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…