Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız değil teyzesi erkek onu yanlış hatırladın:)) ayrılmaya niyetim yok bakalım doktor bu ay umutlu konuştu nolcak bakalım kaybın için çok üzüldüm ama şükür rabbim kucağını boş bırakmamış cnm

Çok sevindim gülüm ❤ inşallah yılbaşı arifesinde bebiş yola çıkacak :) yeni yıl yeni umutlar, yeni başlangıçlar ❤

Bende ondan kullandim dun cikti bu gun cikmadi iste ama erken gebelik degildi
Benimkinde de erken gebelik yazmiyo normal kaset tipi onun erken gebelik testi uzun kapak kapamali idi bu kullandigim kaset tipi ovu testleri gibi ama iceriginde prospektüs de 5 ile 50 arasi algima okudum hayirlisi diyelim nolcak halimiz

Benimkinde de erken gebelik yazmiyo normal kaset tipi onun erken gebelik testi uzun kapak kapamali idi bu kullandigim kaset tipi ovu testleri gibi ama iceriginde prospektüs de 5 ile 50 arasi algima okudum hayirlisi diyelim nolcak halimiz
Hic bilmiyorum.benimde kaset tipiydi allah yardimcimiz olsun zor bi.surec ve daha neler gorcez kim bile

Vayyy paşa
Aklımda yanlış kalmış yaşlılık işte :)
Hadi hayırlısı canım. Aman günleri aksatmayın. Yeni yıl uğurlu gelsin inşallah.

Vayyy paşa
Aklımda yanlış kalmış yaşlılık işte :)
Hadi hayırlısı canım. Aman günleri aksatmayın. Yeni yıl uğurlu gelsin inşallah.
Ben hatırlanmama bile şasırmışken senin kız oğlan karıştırman çok ırmak Canım valla hayatta kacırmayız havada kara da yaparız ama bakalım rabbim 2019a nasip edecek mi

Ya kizlar ben bisi sorcam bana progesteron testi yap dedi su tarhte sayiyorum adetin 17.gününe denk geliyo .ama catlatma ignesi oldum kizada soramadım hersey bir anda oldu zaten asilama yaptilar 5 dk yat dediler ytr bi dahakine 15 dkk yatcam bu ayki tutmazsa. devlette oldu. Simdi progesteron erken mi yapti acep igneden snrasimi baz aldi bilen varmi

hihih valla benim de içime kız gibi doğuyor he =) bakalım her şeyin vakti saati vardır diye düşünüyorum..

oyy gazlı mı çıktı paşamız =) geçer inşallah kuzum, zor oluyordur haliyle.. hsg sonrası bakalım tutacak mı, olmadı bahar zamanı aşılama düşünürüz sanırsam =) artık biraz saldım bu konuyu. önceden günler geçmek bilmezdi, her gün bugün adetin kaçıncı günü hesaplardım, biraz rahatladı kafam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…