Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bütün tahlilleri yaptırdın mı gülüm sen? Eşin?
Rahim filmi çektirdin mi?
Yaptırdım canım hatta bu ay bende eşimde tekrar testleri yaptırdık rahim filmi çektirdim doktor hepsine tamam dedi. Geçen sene eşime varikosel var demişlerdi ama sperm sonuçları iyiydi bu sene tekrar ysptırdı test doktor bu sonuçlarla bebek olur hiç sorununuz yok dedi.

Canım ya kıyamam sana :/ üzülme demek çok kolay ama kendini yıpratma. Tahlillerini yinele sende eşinde. Vosvos ablanın sorduklarına cevabını merak ediyorum
Yazdım canım oraya durum böyle yani akışına bırakıp denicekmişiz işte ama yok olmuyor umutlarım tükendi

Yaptırdım canım hatta bu ay bende eşimde tekrar testleri yaptırdık rahim filmi çektirdim doktor hepsine tamam dedi. Geçen sene eşime varikosel var demişlerdi ama sperm sonuçları iyiydi bu sene tekrar ysptırdı test doktor bu sonuçlarla bebek olur hiç sorununuz yok dedi.
Desene seninki stres kaynaklı :/ acilen kendine bir meşgale bul gülüm, kafayı dağıt bir an önce.. düşünme hiç bunları. Git ilgini çeken kursları araştır, kendini geliştir. Anne olunca her bilgi ve beceri işe yarıyor inan :)

Desene seninki stres kaynaklı :/ acilen kendine bir meşgale bul gülüm, kafayı dağıt bir an önce.. düşünme hiç bunları. Git ilgini çeken kursları araştır, kendini geliştir. Anne olunca her bilgi ve beceri işe yarıyor inan :)
Aynen canım stres :/ dediklerinde çok haklısın acilen meşgale bulmam lazım artık

X