Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ya yarn dr.a gidicem hersey yolundaysa catlatma ignesini yapcakti ama biraz once lavaboda yumurtanin catladigini anladigim kremsi beyaz akintidan geldi catladimi yani yumurta gec mi kaldk :KK43: ardina da seffaf akintiyla kanli akinti karisik geldi muhtemelen kaliteli yumurta ama catladimi acaba ya yarina kdr nasi sabredicem bi de 5.30da randevu
Kuşum bu kadar belirti varken değerlendirseniz mi acaba.. Böyle göstere göstere çatlaması bir işaret mi acaba

Bnde ck isterim gorusmeyi canisiii bekliyrz haberlerinii iyidir yavrn insallah kipir kipir gorursunn..
Heyecanimi kaybetmem insallah yavrm da biraz once kafam ck karisti :KK43:
Valla bu yumurtanin catlama olayini tam cözemedim ben kuzum. Doktorda ayarlamistir diye dusunuyorum. VosVos35 VosVos35 in de dedigi gibi bi degerlendirin :KK66: Yasak yoktur muhtemelen.
Sen sadece gonal f mi kullaniyorsun canim? Tup bebek tedavisinde ilaveten erken catlamasin diye de igne oluyorsun.
Yarın ikimizde güzel haberler alalim canim benim. Stres yapma güzelce uyu ❤

Valla bu yumurtanin catlama olayini tam cözemedim ben kuzum. Doktorda ayarlamistir diye dusunuyorum. VosVos35 VosVos35 in de dedigi gibi bi degerlendirin :KK66: Yasak yoktur muhtemelen.
Sen sadece gonal f mi kullaniyorsun canim? Tup bebek tedavisinde ilaveten erken catlamasin diye de igne oluyorsun.
Yarın ikimizde güzel haberler alalim canim benim. Stres yapma güzelce uyu ❤
Bende cozemedim galiba yavrm du bakalim yarin anlicazz..ya yumurtalar catladi ya olgunluga erismeden catlayan oldu bilemedim..aynn kuzum aksm gonal f sabah kendiligindn catlamasin diye bi igne daha vuruluyrm yarin onun son gunuydu bakalim hayirlisi artk da nasi sabredicem yahu..bu arada degerlendirdim gitti :)

Mutlu yıllar canım umarım 2019 hepimize güzellikler getirir❤️

Ah kuzum aynen dediğin gibi öncesi ayrı sonrası ayrı dert. Sıkma canını bol bol dinlen❤️
Zeyah3917 Zeyah3917 canım geçmiş olsun bir sıkıntı olmaz umarım bebişi üzme kötü düşünerek❤️
whiterabbit88 whiterabbit88 U Umithepvar kızlar iyisinizdir inşallah sizlerde. Bol bebişli seneler diliyorum umarım 2019 sizin yılınız olur çok amin❤️
İyiyiz bitanem sohbet ettikçe rahatlıyoruz :) sen nasilsin??

Yarın sabah kuzum :KK66: Allah'ım unutmuyor yerim seni:KK19:
Kız ben bu ara çok çalıştım biraz da kafa gidl bugünü 2 ocak sanıp da yazmıştım :))) hayırlı haberler inşallah

Kizlar ya yarn dr.a gidicem hersey yolundaysa catlatma ignesini yapcakti ama biraz once lavaboda yumurtanin catladigini anladigim kremsi beyaz akintidan geldi catladimi yani yumurta gec mi kaldk :KK43: ardina da seffaf akintiyla kanli akinti karisik geldi muhtemelen kaliteli yumurta ama catladimi acaba ya yarina kdr nasi sabredicem bi de 5.30da randevu
Yavrum aksiyon filmi gibi, heyecanla okudum :)))
Değerlendirmişsiniz de zaten :)
Bakalım yarın dr ne dicek ben de mrk ettim

Ck sukur bitanemm yaa..insallah dogum sonrasida iyi olucak dualarimdasin kuzumm Rabbim buyukk
Teşekkür ederim yavrum inşallah..

Kız ben bu ara çok çalıştım biraz da kafa gidl bugünü 2 ocak sanıp da yazmıştım :))) hayırlı haberler inşallah

İyiyim kuzum bende teşekkür edeirm çok okuyamıyorum geri kalıyorum hep :KK48:

Mutlu yıllar canım umarım 2019 hepimize güzellikler getirir❤️

Ah kuzum aynen dediğin gibi öncesi ayrı sonrası ayrı dert. Sıkma canını bol bol dinlen❤️
Zeyah3917 Zeyah3917 canım geçmiş olsun bir sıkıntı olmaz umarım bebişi üzme kötü düşünerek❤️
whiterabbit88 whiterabbit88 U Umithepvar kızlar iyisinizdir inşallah sizlerde. Bol bebişli seneler diliyorum umarım 2019 sizin yılınız olur çok amin❤️
Sağol canım benim düşünmeyi bıraktım her şey olacağına varıyor Rabbim ne isterse ne dilerse o oluyo tatlım vizede mukadderat deyip kulluk yapmak düşüyor Rabbim en güzelini sağlıklı bi şekilde versin inşaallah bebeğimi veren Rabbim korur da ❤️

Oy kuzum yaa hayatimiz oldu aksiyon vala girdik bi yola bakalim Rabbim sonunu hayir etsin :)
Cok merk ediyrm dr ne dicek eger catlamamis derse butun tezlerim alt ust :) he catladiysada iyi bisimi kotu mu bilemedim bakalim bilirkisimiz neler dicek :) aklina gelen sormami istedigin bisi varmi kuzu sorabilirim ck hos bi bayan sagolsun :)

Kizlar bugun kontrol vardi. Yavrum iyi cok sukur.
Cinsiyetini net ogrenemedik. 1 ay once erkek gibi demisti. Simdi daha cok kiza benzetti :KK66: parmaginda oynatiyor bizi ufaklik❤ Iyi olmasi bizim icin daha onemli tabi.
U Umithepvar aksam guzel haberlerini bekliyorum :)
Ayy kuzumm cok sukurr yaa Rabbimm hep boyle guzel haberler alip saglikli dogurmani saglikla kucagina almani nasip etsin insallah..gercektn parmaginda oynatmis :) saglikli olsunda dedigin gibi cnm bnm sevindm adina..
Bende bakalim aksm haber veririm yavrm bende merk ediyrm :)

Ooo yumtiler büyümüş de aşılama zamanı gelmiş bile kuzum. Diğer topikte çok geçmişe gidememiştim burada gördüm :) hayırlısı olsun yaa acayip umutluyum senin adına

Aşılama mı yaptırmıştın bu ay canım? Gelecek aya inşallah..

Oh oh maşallah size :)

Kötü düşünme canım bebeğin seninle şu kritik dönemleri de atlatınca keyfini süreceksin inşallah
Simayinannesi Simayinannesi canım kontrol bügündü dimii???
inss kuzummmm:dua:

Cnmm sakin ol lutfn dr.unla elbet gorusursun verilir ona gore ilaclarin strese girip bebisini de etkileme lutfn
Evet takipte 2 haftadır drda.
2 gün gelmiyr 3.gün bi leke moralim bozuluyor.
Valla dra da duruyor mu diye soruyorm artık:KK43:
Yarın sabah kontrolümüz var bakalım inss güzel haberler verir:dua:

Evet takipte 2 haftadır drda.
2 gün gelmiyr 3.gün bi leke moralim bozuluyor.
Valla dra da duruyor mu diye soruyorm artık:KK43:
Yarın sabah kontrolümüz var bakalım inss güzel haberler verir:dua:
Cnm bnm yaa zorla buluyrz tabikide ck normal tedirgin olman..Yrin kontrolden sona bekliyrz guzel haberlerini insallah..Rabbim saglikla kucagina almani nasip etsn cnm bnm

Kizlar bugun kontrol vardi. Yavrum iyi cok sukur.
Cinsiyetini net ogrenemedik. 1 ay once erkek gibi demisti. Simdi daha cok kiza benzetti :KK66: parmaginda oynatiyor bizi ufaklik❤ Iyi olmasi bizim icin daha onemli tabi.
U Umithepvar aksam guzel haberlerini bekliyorum :)
Gözün aydın gülüm ❤ sağlıklı olması her şeyden önemli ❤ önümüzdeki ay detaylı ultrasonda her şey ortaya çıkar, gönlünce alışveriş yaparsınız :)) tabi arada unisex renklerde tulumlar da alabilirsiniz :))

X