Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tesekkur ederim canim amin. Tez zamanda sana da saglikla nasip olsun.
Tüp bebek tedavisi oldu canim.
1 tane çocugun var diye hatirliyorum. Yine olacaktır emin ol.
Tekrar dönmene sevindim.

bakim bi cok sagol

Alttaki üç gün önce üstteki bugün sizce

Eklentiler

• IMG_20190102_162002.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 34
Hatirlamammi kuzum dun gibi aklimda yasadigin olay kiyamam sana kuzucugun okula basladimi :) bende iyiyim yavrm nolsun bende hala ayni gelemedi bizim bebis :)
Evet başladı çok mutlu okulunda :) bende aynı durumdayım cnm 2018 e anne giremedik 2019 a da giremiyoruz yarın doktor kontrolüm var bakalım neler olacak ne diyecek artık heyecanlanmıyorum bile rutine bindi hersey

Tesekkur ederim canim amin. Tez zamanda sana da saglikla nasip olsun.
Tüp bebek tedavisi oldu canim.
1 tane çocugun var diye hatirliyorum. Yine olacaktır emin ol.
Tekrar dönmene sevindim.
Evet en son birdahaki aya tüp bebeğe başlayacak galiba diyordun senin adına çok sevindim bir tane kuzum var şükür ama oda kazayla oldu sanırım bak o zamandan beridir uğraşıyorum olmuyor psikolojimi bozuyor diye gruptan uzak kalmıştım bide düşük oldu herkes hamike kaldı falan hasetlendim mi ne ahahahha

Kiz uzaktq kalsan aklinda hep o mesele oldugu icin olmuyr yaa sen bizle ol en iyusi :)

Senin hatirladigin tedaviyi oldum hamile de kaldim ama bebegimi kaybettim. Eylulde yine tedavi oldum. Cok sukur iyi gidiyoruz. 2 sene once de bir kaybim olmustu. Zor oluyor anliyorum seni. O dönemini de hatirliyorum. Hicbirimiz yasayalim insallah.
Sen bu gruptan ayrilma. Oyle ya da böyle o bebek gelecek
Kızın da okula baslamis. Basarilar dilerim :)

Yok klomn ovitrelle kullndim yarin 14gunum iste doktor adet olursn gl olmazsan gl diyo
Hadi hayirlisi ben asilamam 19 aralikta oldu bugun dedim evde idrar testi yapim koskoca negatif ignenin etkisi bile yok bende benim moralim sifir sifir sifir. ins iyi haberler alirsin

Daha dur bacım burda ne hesaplar yapıcaz birlikte kaç gün var bat'a?
Daha çok gün var cnm 15ocak bat cnm. Bugün doktora gittim 2güzel yumurtan var büyümüş gayette canlı duruyor dedi Pazartesi çatlar sen pzardan itibaren gün aşırı 3gün halvet ol dedi :) iğne vermedi gayet güzel yumurtan kendi çatlar dedi ve ilaç verdi bakalım bu sefer umutlu konustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…