Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba yeni.uyeyim bnde hep okuyordum dayanamadim uye oldum uc aydir klomen tedavisi goruyorum artik cok yoruldum
Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin moraliniizi bozmayın daha uzun süre bekleyip hamile kalan birçok kişi varız :) darısı size inşallah

Erkek gibi geliyor
Ayda 1 kontrol cok kotu ama. 2 hafta rahatim. Son 2 hafta zaman duruyor. Kafada kurmaya basliyorum.
Insallah saglikla uzun yillar hep birlikte olalim yavrularimizla❤
Amin kuzum Kız veya erkek sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlat olsun sağ salim kucagina alırsın inşallah

Olmazsa rahim filmi isyyor doktor cok cesatsz birisiyin korkuyorum yaaa
Canım bende çok korkmuştum hep ama inan alttan muayeneden korkmuyosan onun aynısı hiç acımadı ben şimdi acıcakmdiye beklerken de bitti dedi. Nasıl ya dedim inanamadım ben fulya açık emarda yaptırdım ecomarda iyiymiş

Dedigin.yerler nerde ben ilcedeyim knya merkeze gtmem gerekecek ama nerde yaptrcagimi bilmiyorum ozel dusunuyorum devlet anestezili yaparmida doktr devlete gnderecek ama

Masallah kuzu ağrın az olması gayet güzel. Hadi bakalım ne diyecek doktorun merak ediyorum :)
doktorum yurt dışındaymış poff süreç çok yavaş işliyor bir yandan yoruluyorum bazen ya neyse, her şeyde vardır hayır, mail atıcam bakalım uzaklardan yetişebilecek mi =)
canım benimm senden gelen yazıları okumak yüzümde kocaman bir gülümseme oluşturuyor. doktora mail atacağım bakalım nasıl bir dönüş yapacak merakla bekliyom ben de. yılbaşına göbükte bebe ile girmek de ayrı keyifli olacaktır 2 ocakta efe paşayı görürsün inşallah =) şaka bir yana sağlıkla gelsin meleğin önemli olan o
whiterabbit88 Nasıl sevindim ❤
Bu surecte onune cikanlar bile büyük adım.Allah guc kuvvette versin,sifasinida versin canim.En kisa zamanda her seferinde boyle hep daha iyi seyler yazman dilegiyle :)
Allah razı olsun bitanem. inşallah burada hep güzel haberlerimizi paylaşırız =)

Ben polip aldırmıştım canım hemde 3 tane histereskopi ile alıyolar uykuda oluyosun sonrasındada hafif adet ağrısı oluyo okadar
saol kuzum benim bakalım benim de operasyona girmem gerekecek mi.. bu arada makyaj konusunda da kendini bu kadar kısıtlama derim, çok ince düşünmenin sonu yok, keyfini çıkar

Günaydın kızlar. Benim adete 5 gün var sabah lavaboya kalktığımda şiddetli karın ağrısı yaşadım adet ağrısıydı. Hamilelikle adet ağrısı az mı oluyor yoksa benim ki kırmızıların gelişinin habercisi mi?

Yavrum ben sana hep yazayım kuzum sen hep gül❤
Senin bu doktorunda bir ayağı yurtdışı belli oldu
Böyle zamanlarda aksilikler oluyor çok istiyorum ondan bence. Çözümü olan bir durum oldugu icin sevindim diyebilirim. Neler duyuyoruz. Boyle seylere şükrediyoruz.
Poliple ilgili biraz bilgi edinmistim ama herkeste farklilik olabilir diye dusunuyorum. Polipin bulundugu yerde önemli olabilir. Eger alinmasi gerekirse histereskopi yapilir.
Sen biraz güzellik uykusu yaparsın doktorda o sırada şıp diye halleder

Sağlıklı olsun insallah kuzucuğum. Bi görsem super olacak.

doktorum yurt dışındaymış poff süreç çok yavaş işliyor bir yandan yoruluyorum bazen ya neyse, her şeyde vardır hayır, mail atıcam bakalım uzaklardan yetişebilecek mi =)
Maille döner sanırım takipli hastasısın sonuçta. Aynen kuzu herşeyde hayır vardır tabi iyi olacak inşallah ❤

Bende çok şiddetli ağrılar yaşadım canım adet sancısına benzer biraz da yanma şeklinde oluyor. Hadi inşallah bebiştendir

Benim ağrım hiç olmadı canım ama bazılarıda adet ağrısı çekiyomuş

4yaprakli yoncam sezson Sessizgemi86 kızlar benim önceden bat tan birkaç gün önce başlardı ağrılarım ama yaklaşık 1 yılı geçiktir adet ağrılarım azalmıştı. Bazen sessizce kırmızılar gelir ağrısı birkaç saat sonra başlardı. O yüzden bu ay bilemedim. Şuan kasıklarımda hafif ağrı devam ediyor. Ayaklarımı biraz fazla üşüttüö belki o yüzden ağrılarım erken başladı yada inşallah bebektendir. Öyle birşey ki artık ağrısına sızısına razıyım yeterki hamile olayım istiyorum. Tabi rabbim yine de hayırlı sağlıklı evlat kolay hamilelik geçirmeyi nasip etsin inşallah.

Amin canım insallah bende klomen verdiginden beri ozellikle son ay hic agrim olmadn geldi adetim dedigin gbi simdide uc gn.var agrim yok oladabilirim yine yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…