Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım insallah bende klomen verdiginden beri ozellikle son ay hic agrim olmadn geldi adetim dedigin gbi simdide uc gn.var agrim yok oladabilirim yine yani
İnşallah olmazsın hamilesindir canım. Ne güxel olur yılbaşında ailelerimize çok güzel hediye veemiş oluruz

Bu arada esimin varikoselden sonra degerleri düştü kac ay gecti düZelme yok doktoru bile sasti ilac vs verdi duzelmedi

Kiz hadi hayirlisu olsn bnde bugun ignelere baslicam dr.a gittim..asilama icin basliyrz bizde hayirlisiyla
Bugun aklimdaydin. Kuzum ne zaman baslayacak diye dusunuyordum.
Gönlünden gecen senin icin hayirli olsun canim benim❤ Çok sevindim.
İğneleri hep ayni saatte yap olur mu. Gelismelerden haberdar et.

Ben kızımı öğrenmeden önce nerdeyse 1 hafta adet öncesi ağrı çektim, ha geldi gelecek derken test pozitif çıktı :) ayrıca daha da erken şiddetli gaz sancısı olmuştu, yerimden kıpırdayamadım o anlarda

Gaz dun gceden bri bndede var hatta 4gun oncde cektim gcti ona yora bilir miyiim ki 12.gun ve hala hayali cizgi vr baskada yok

Ay bitanemmm Allah razi olsunnn..cikolata kistim varmis bi dene..ona takildim..ignelere basladik dun bismillah diyip asilama asamasindn sanki korkuyrm birazckk hayirlsi olsn bakalim hakkimizda yavrm..mahir pasa nasil sariliktn sikintiniz bittimi
Hayırlı olsun bebişim ❤❤❤ güzel sonuçlar alacaksın inşallllahhh ❤

Bugun aklimdaydin. Kuzum ne zaman baslayacak diye dusunuyordum.
Gönlünden gecen senin icin hayirli olsun canim benim❤ Çok sevindim.
İğneleri hep ayni saatte yap olur mu. Gelismelerden haberdar et.
Yavrmm cikolata kistine takildm ondn kafami toparlayamadim..
Hemen basladik vala bende belki bi ay korunun der fln diydm ne bilim bilgiisi olmayinca insanin :) ignelere basladim aksm 7 30u belirledim kendime..elimde var diye gonal f basladik..dr elinde var madem ypalim dedi o baska onericekti sikinti olmaz insallah..
Haberdar ederim yavrm birazck korkuyrm sanki asilama asamasindan :) ama gerekiyordu artk..esim yasimiz kac basimiz kac ne isimiz var burda desede :)) ben kararttim gozumu bakalim hayirlisi :)
Onerecegin bisiler varmi bana yavrm sunu ye sunu yap asilamadan sona gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…