Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa kuzu çekildin atlattın yani e çok şükür. Tıkanıklık olması ve polip durumu gebeliğe engel olmuş olabilir herşeyde bir hayır vardır iyi ki çekildin. Bakalım doktorun ne diyecek heyecan yaptım :) hsg nin üstüne hamiş kalan birçok kişi var buarada :KK66:

Süper haber canım gözünüz aydın çok sevindim.
Insallah her sey daha da guzel olacak.
Ikinci de cok güzelmiş :KK66:

whiterabbit88 whiterabbit88 kuzum gecmis olsun. Agri hissetmemene sevindim. Benim cekilirken cok agrimisti. Korkutmayayim diye soylemedim.
Tıkanıkligin acilmasina sevindim. Polip icinde doktor daha iyi yorum yapacaktir. Ama bunlar hamilelige engel olay seyler. Artik tam bir tedavi sureci baslar.
Bebise 1 adım daha yaklaştın :KK66:
Yavrular teşekkür ederim. Ağrım da geçti hatta ağrı kesicisiz atlattım mutluyum :) ufak sızlama var ama normaldir herhalde.. dr.a sanırım hft içi ileticem raporu. Bakalım polip için ne önerilecek. Yeri ve büyüklüğüne göre bir yorumda bulunur sanıyorum doktor. Ama içim rahat etti kızlar ya :)
Mahir yavrusu çok tatlıymış şimdiden gülüyorsa maşallah kırkbir kere :) aslım sen nasılsım bitanem?? Cinsiyeti inanılmazzz merak ediyom

Yavrular teşekkür ederim. Ağrım da geçti hatta ağrı kesicisiz atlattım mutluyum :) ufak sızlama var ama normaldir herhalde.. dr.a sanırım hft içi ileticem raporu. Bakalım polip için ne önerilecek. Yeri ve büyüklüğüne göre bir yorumda bulunur sanıyorum doktor. Ama içim rahat etti kızlar ya :)
Mahir yavrusu çok tatlıymış şimdiden gülüyorsa maşallah kırkbir kere :) aslım sen nasılsım bitanem?? Cinsiyeti inanılmazzz merak ediyom
Masallah kuzu ağrın az olması gayet güzel. Hadi bakalım ne diyecek doktorun merak ediyorum :)

Sağol kuzumm. Sen nasılsın bebiş nasıl :)
Iyidir insallah kuzum. 2 hafta sonra görüş var :KK66: Gün sayıyoruz eşimle.
Sizde Mahir'le yeni bir yıla gireceksiniz. Simdi hayal ettim de çok hoşuma gitti ❤

Yarına bir şeyin kalmaz yavrum.
Seninle birlikte bizim de icimiz rahat etti inan. Polip sorunu ortadan kalkinca hamile kalman da kolaylasacak diye dusunuyorum.
2 Ocak'ta kontrol var:KK17:
Bakalım gösterecek mi :KK66:

Sizde Mahir'le yeni bir yıla gireceksiniz. Simdi hayal ettim de çok hoşuma gitti ❤
Cinsiyeti içine doğandır kuzu benim öyle olmuştu :) hadi bakalım hayırlı haberlerle gel. Ultrasonda herşeyini görebiliyorsun çok heyecanlı güzel süreçler :)
Evet kuzu yeniyıla beraber gireceğiz Allah izin verirse :)) sende göbişinde kuzunla gireceksin inşallah her daim sağlıkla huzurla beraber olalım

Yarına bir şeyin kalmaz yavrum.
Seninle birlikte bizim de icimiz rahat etti inan. Polip sorunu ortadan kalkinca hamile kalman da kolaylasacak diye dusunuyorum.
2 Ocak'ta kontrol var:KK17:
Bakalım gösterecek mi :KK66:
Efe'dir o Efe ❤❤❤❤❤

Çok sağol inşallah tamamen atlattığını da yazarım :))
Evet ya hamile kalınca bitti sanıyorsun ağrılar kontroller doğum sancısı, doğsun biter diyorsun uykusuzluk hayatının tamamen değişmesi o ne isterse ona göre yaşam :) ama Allah o sabrı veriyormuş. Bugünlerde ses çıkarmalar az da olsa başladı gülümsemeler de :) en tuhafı da saatlerce uyutmaya çalıştıktan sonra uzun süre uyuyunca özlemekmiş bence bunun açıklaması yok :)))

Insallah,acil sifalar olsun❤

Aynen canim bi uyudun diye gozunun icine bakiyorsun,bide uyansin diye :))) gun gectikce o buyudukce buyuyor sevgileride.3 aylik bizimkide saka gibi :) Halbuki digeride 4bucuk oldu o da ayri saka sanki :)))))))
Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin saglikla bebegine kavusmayi❤

whiterabbit88 whiterabbit88 Nasıl sevindim ❤
Bu surecte onune cikanlar bile büyük adım.Allah guc kuvvette versin,sifasinida versin canim.En kisa zamanda her seferinde boyle hep daha iyi seyler yazman dilegiyle :)

A AsyaaAyazz canım çok geçmiş olsun sağlıcakla al yavrunu kucağına inşaallah .. @Birumuttur yasamak geçmiş olsun tatlım çok şükür bişey çıkmamış Rabbim herkesin yavrusunu bağışlasın inşaallah...
Amin kuzum benim inşallah. Rabbim tüm hamilelere sağlıkla kucağına almasını nasip etsin. Olmayanlara da hayırlısıyla tez zamanda göndersin Miniklerini inşallah

Geçmiş olsun gülüm ❤ inşallah iyi bir doktor çıkar karşına. Özellikle doğum için çok önemli. Seni dinleyen, derdini anlatabildiğin, konuşarak seni rahatlatacak bir doktor olmalı. Allah sağlıkla tamamına erdirsin, bir avazda kurtarsın inşallah ❤❤❤
Aminnnnn inşallah. İyi ki görmüşüm bu sayfayı en büyük destekçim her zaman siz oldunuz. Allah sana da yavrunu sağlıkla büyütmeni nasip etsin inşallah :KK200:

Balcalı da bu konularda iyi evet. Direk hastaneye gidip durumunu anlatsan almazlar mi acaba canım.
Sehir hastanesi de iyidir muhakkak. Insallah icine sinen iyi bir doktor bulursun canim.
Riskli gebeliklere bakan bir doktor mu olması lazim? Bende bir araştirayim.
Pazartesi randevum. İlk doktorum bir şey demedi doktorla alakali. Bakalım bu doktor ne diyecek. Ona göre hareket edecem mecburen

Hic mersk etme olmaz bi sikinti kasim annelerinde bu sekilde erken gelecek cok vardi durdurdular bebisleri sonra dogmak bilmediler snnkide ole olur mrak etme hic bn iyiyim cok sukur kizimla ugrasiorm zaman nasil gecio anlamiorm bile
Aynen zaman su gibi. 30 haftaya geldim neredeyse hiç gelmeyecekmiş gibi çok zaman geliyordu. Bir bakarım doğmuş da büyümüş :) Allah uzun ömürler versin inşallah hepimizin evladına. Çok çok güzel bir şeymiş. Allah herkese nasip etsin

Kızlar bi sorum olcak hamile olup makyaj yapan oldu mu aranızda daha hiç yapmadım ama tenim çok beyaz azda olsa bileyler sürmek istiyorum sakıncası olurmu artık 4,5 aylık olduk

Kızlarım selam. Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum. Soniciğimin mesajına cvp vereyim dedim herkesi etiketleyemedim. Hsg çektirdim. Sol tüpte tıkanıklık varmış ama verilen ilaçla tüpün açıldığını söylediler. Bir de 7 mm lik polip varmış raporda gördüm. İşlemi şişli echomarda yaptırdım. C kollu makine imiş ve gerçekten düşündüğümden çok daha acısızdı. Asıl şimdi işlem sonrası ağrım başladı o da reglağrısı gibi. Durum bu kızlar, doktoruma hbr vericem şimdi bakalım o nasıl yorumlayacak :)
Ben polip aldırmıştım canım hemde 3 tane histereskopi ile alıyolar uykuda oluyosun sonrasındada hafif adet ağrısı oluyo okadar

Kızlar bi sorum olcak hamile olup makyaj yapan oldu mu aranızda daha hiç yapmadım ama tenim çok beyaz azda olsa bileyler sürmek istiyorum sakıncası olurmu artık 4,5 aylık olduk
Ben hep yapıyordum en başından beri. Sakıncalı ya da değil diye hiç duymadım aklıma da gelmedi ama zararı olmaz bence :)

Ben hep yapıyordum en başından beri. Sakıncalı ya da değil diye hiç duymadım aklıma da gelmedi ama zararı olmaz bence :)
Bilmiyorum ki kimyasal sonuçta diye hiç sürmedim zaten ilk zamanlar bulantılar yüzünden aklıma bile gelmemişti. Artık yaparım heralde:)

Cinsiyeti içine doğandır kuzu benim öyle olmuştu :) hadi bakalım hayırlı haberlerle gel. Ultrasonda herşeyini görebiliyorsun çok heyecanlı güzel süreçler :)
Evet kuzu yeniyıla beraber gireceğiz Allah izin verirse :)) sende göbişinde kuzunla gireceksin inşallah her daim sağlıkla huzurla beraber olalım
Erkek gibi geliyor :KK66:
Ayda 1 kontrol cok kotu ama. 2 hafta rahatim. Son 2 hafta zaman duruyor. Kafada kurmaya basliyorum.
Insallah saglikla uzun yillar hep birlikte olalim yavrularimizla❤

Efe'dir o Efe ❤❤❤❤❤
❤❤❤
Valla bazen erkek anası moduna giriyorum. Kayinvalide olup gelinimi bile savunuyorum:KK66:

X