Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oiiy yerim senin güzel düşüncelerini ben tazecik annecikim dediğin gibi kuzum bi aşamayı elesek hayırlısıyla ne güzel olur. kübişimin de benim de sürecimiz güzel işleyecek inşallah.. senin için de uykusuzluk başlarda olur. bebiş bir süre sonra rutine bağlar umarım kuzum. emzirme mevzunu hal yoluna soktunuz sanıyorum. kontrol sonrası yaz mutlaka =)
canımın içi aslımm valla bir adım attık gerçekten de. genel olarak olumsuzluk olmaması, doktorun çok dinamik ve ayrıntılı bilgi vermesi, mantıklı hareket etmesi içimize sindi.. daha önce operasyonum var kuzum. umarım tüpleri etkilememiştir. hayırlısı artık. yerim senin benim adıma düşünmeni rahatlamanı bitaneciğim.
tansiyon sorunun umarım çözüme kavuşur. ağrı konusunda dr. bir şey demedi mi??

Ne guzel ne buyuk bir adım bu haberler❤
Tuplerin durumundan sonra kafan daha da rahatlar insallah.
Iyi haberlerin gelecek takipteyim :)
oy canımm valla ne güzel yüreklendirdiniz hepiniz beni böyle :)
inşallah

Kızlar merhaba infolic combi aldm bugün pco yok bnde kullansam sıkntı olur mu Kendi istegmle aldm bu ilacın yararnı gören çok olmş

Kızlar merhaba infolic combi aldm bugün pco yok bnde kullansam sıkntı olur mu Kendi istegmle aldm bu ilacın yararnı gören çok olmş
Canım Bende kullandım önce folbiol kullanıyordum araştırdım inofolic combinin baya iyi olduğunu gördüm 3 ay kadar kullandım. Bende pko yok buarada. Sen soğan suyu içtin mi hiç ?

Iyiyim cnm kizimda iyi cok sukur emme sorunu yasioz sen nasilsin bebis nasil iyimisiniz
Oyy maşallah canım iyi olmanıza sevindim. Emme işini de zamanla olur inşallah hem bebişin erken doğdu onun etkisi de olabilir sen vazgeçme denemeye devam et. Biz iyiyiz çok şükür canım ❤

Sonuçlara yetişemedi eşim bakalım pazartesi gider artık inşallah iyidir. Kilomuz 4080 gr olmuş çok şükür besleniyor kuzum.
Aminn kuzum dualarımdasınız

Doktoru sevdiyseniz bu da büyük bir artı.
Yeni yıl size güzellikler getirecek insallah ❤
Tansiyonun surekli yuksek olmadigi icin ikac kullanmiyorum kuzum. Idare edecegim boyle.

Canım Bende kullandım önce folbiol kullanıyordum araştırdım inofolic combinin baya iyi olduğunu gördüm 3 ay kadar kullandım. Bende pko yok buarada. Sen soğan suyu içtin mi hiç ?
Evet cnm içtim soğn suyu inşallah bnde yararnı görürmm :)

Bu mesajın bildirimi bana gelmedi davşanım ❤ bekle bizi 2019 topiğinin bildirimi geldi ama orda da adımı göremedim.. neysem.. gelişmeler güzel ❤ level atlamışsınız :) teker teker tüm levelleri geçip büyük ödülü alacaksın inşallllahhh ❤❤❤ biz de minnak kuzularla oyalanıyoruz gülüm ❤ 43 günlük oldu kızım :) sesimi tanıyor, gülüyor, göz göze geliyoruz, yüzüme bakıp ses veriyor ❤ şu an göz rengi gri, ne renge dönecek çok merak ediyorum

Ayy Allahım senden razı olsun canmn içiiii şuan beni öyle bir mutlu ettin ki Allahımda seni güldrsnn Rabbim evladını sana bağaşalasnnn acısını görmeyesn kuzmmm bnnmmm
Ay canim bu duaların herşeye bedel ismini o yüzden sormuştum zehra :)) listem kabarıktı ama unutmadım çoğu kişiyi. Allah senden de razı olsun canım benim Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün bebiş sesi yükselsin yuvanızda ❤

Hatryorum canmn içi Cook teşekkür edrm cook. RABBİM sesini duysnn kuzm bnmmm o günler gelsnnn bian önce inşaAllah

Maşallah kuzuya sizdede gaz problemi var mı bide bende lohusa üzüntüsü var gerçekten 40 çıkınca geçiyor mu

Maşallah kuzuya sizdede gaz problemi var mı bide bende lohusa üzüntüsü var gerçekten 40 çıkınca geçiyor mu
Gaz özellikle akşam vakti rahatsız ediyor kızımı. O yüzden uykuya geçmesi uzun sürüyor. Bazen 23:30 bazen 00:30 oluyor gece yartşı. O saate kadar hep kucakta mız mız..
İlk bebekte ben de zor atlattım lohusa dönemini.. yavaş yavaş geçecek gülüm içini ferah tut. Duygusalsın şu an, her söze, her davranışa kırılabilirsin. Sabırlı ol geçecek hepsi. İki ay sonra sen de bebeğin de çok daha iyi olacaksınız. Gaz bitecek, sen daha deneyimli olacaksın.. bebeğinle aranızdaki bağ kuvvetlenecek. Konuş onunla bol bol, gülümse, şarkı söyle.. masaj yap.. güzel günler çok yakın ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…