Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Aslinda kendimize yapacagimiz en buyuk iyilik rahatlamak.Belki de ilk kurali kaciriyoruz.
Mesela 2 ay ara verecem yazin dogmasin istiyorum de gelisiguzel devam et

inşallah canım ya ama internetten araştırdım genelde sol taraflı agrı dış gebelikte falan oluyormuş inşallah öyle bir şey değildir

Dış gebelikteki agri cok farkli canim ve hemen ayyuka cikmiyor..
Bide genelde lekelenme olur.
Senin batada daha var zaten galiba?

Gebeliktede agrilar olur.

inşallah canım ya evet 13 kasım daha 3 günüm var inşallah kısmetimizde varsa bu ay olur yoksa zaten rahim filmi çekilecek adeti bekliyorum sen nasılsın canım sende durumlar ne

inşallah canım ya evet 13 kasım daha 3 günüm var inşallah kısmetimizde varsa bu ay olur yoksa zaten rahim filmi çekilecek adeti bekliyorum sen nasılsın canım sende durumlar ne

Hic sıkma kendini baska biseymidir diye,bebistir insallah :)
Ben yasaklıyım 3. regli bekliyorum :)
O da 26 Kasım insallah Aralıkta calismalar

Aynn öyle canım dozunu azaltarak sonlandırıyorlar

Benimde normalde bat 10 kasım, bu ay ilk kez ovulasyon testi yaptım ve yumurtlama 31 ekim de gerçekleşti teste göre. Bu sabah test yaptım ama negatif moralim çok bozuldu

Cnm seni ne zaman cagirdi kontrole beni bitikten 6 gun sonra cagirdi. Ama hatali oldugunu soyluyolllaaa bilemedim arasammiki doktorumu
Ben 3 cu gün klomen e başladım adetin 11 ci günü çağırdı beni .senin kaçıncı gün oluyor .5 gün kullandım yani sekizinci gün bitti üç gün sonra gittim

Benimde normalde bat 10 kasım, bu ay ilk kez ovulasyon testi yaptım ve yumurtlama 31 ekim de gerçekleşti teste göre. Bu sabah test yaptım ama negatif moralim çok bozuldu
canım genelde yumurtlama olduktan 14-16 gün sonra olunuyor adet ondan gecikmiş olabilir ama inşallah hamilesindir

Kızlar yumurtlama başlamadı ya da bitti fln deyip sansiniz bitti diye dusunmeyin.
Her bunye farkli.
Hazirda yumurtaniz kalirsa regl sonrasi bile hemen kalabilirsiniz.Hesabı gun asiri yaparken yumurtlamayida icine katin ama kendinizi rahat birakin.

Şimdi ben aşılamayla hamile kaldım son adet tarihindenmi saymalıyım yoksa aşılama gününden mi bilemedim

Net bilmiyorum ama adet gunundendir buyuk ihtimalle canım.
Hem hazır olmasida regl ile ilgili hemde olursa beklenen reglde yine sata gore sonucta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…