Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın kızlar bata 2 gün var testte cıkar mı acaba ruyamda test yaptım hamıle cıktım cok psikolojim bozuldu ya
Canım kimisinin bat öncesi belli oluyor kiminin de belli olmuyor. Yapmaktan birsey kaybetmezsjn canım.

Sen bilirsin cnm tam gununde de erken gebelik testiylr kesin ogrenirsin zaten :)

Bende 10 haftalık kaybettim geçen ay canım çok iyi anlıyorum seni

nomalde ilaç bittikten 3 gün sonra cagırıyordu benim doktor canım ama her doktorun tedavi şekli farklı olmaz veya senin yumurtalığına göre öyle demişir canım vardır doktorun bir bildigi
Kagidi dun yirttim yaaa ama kagida bittikten sonra yazdigima eminim ertesi gunu olsa 3 4 5 6 7.gun 8.gun gel derdi die düşünüyorum

Ben klomen kullandım bu ay iki yumurtam büyümüştü ovitrelle catlatma iğnesi yaptım dün bide progesteron için fitil verdi
Hakkinda hayirlisi olsun canım. Igneden sonra dikkat et kendine. Ağır işler de yapma mümkünse

Şimdi ben aşılamayla hamile kaldım son adet tarihindenmi saymalıyım yoksa aşılama gününden mi bilemedim
Son adet tarihinden tabi ki canim. Aşılama yada normal fark etmez. Asılama gününü yumurtlama günun gbi düşn.

Kızlar catlatma iğnesi ovulasyon testini etkiliyor demi .Ben dün ignemi yaptım test bugün kopkoyu çıktı. Diğer günler silik çıkıyordu.
Etkılıyor canım bende sen gıbı yaptım hep pozıtıftı bı arkadas uyardı beni hep pozıtf cıkar dıye
Ben dün ıgneyi yaptım bugün çatlaması lazım demi .emin olamıyorum.
36saat ıcındr catlama oluyor tatlım

Kızlar catlatma iğnesi ovulasyon testini etkiliyor demi .Ben dün ignemi yaptım test bugün kopkoyu çıktı. Diğer günler silik çıkıyordu.
Iğne olduktan sonra en az 1 hafta hep koyu cikar canim test. Vucuda hormon yükluyorlar sonucta. Gebelik testi bile yapsan pozitif cikar hep. 10-12 gün sonra ki testlerin gercegi yansitır.

Iğne olduktan sonra en az 1 hafta hep koyu cikar canim test. Vucuda hormon yükluyorlar sonucta. Gebelik testi bile yapsan pozitif cikar hep. 10-12 gün sonra ki testlerin gercegi yansitır.
Sağol canım bilgilendirdigin için. Ben çok üstüne düştüm bu ay da olmazsa artık kendi haline bırakıcam.

Sağol canım bilgilendirdigin için. Ben çok üstüne düştüm bu ay da olmazsa artık kendi haline bırakıcam.
Seni cok iyi anliyorum canım. Bende oldum çnkü igne ve adet gününu bekliyorm igne vuruldgm zamandan hesaplayıp. Daha 1 haftam var benim. Ayrica beslenmenede dikkat et bebk icin önemli çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…