Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanırım 3 haftalık inşallah :KK200:
Gözün aydın canım rabbim kucagına almayı nasip etsin inşallah o alttaki aralıklara bakma bebegin haftası dogum tarihi falan en aon adetinin ilk gününden itibaren sayılıyo adetin kaç gün geçtiyse zatrn 1 aydan fazla olmş oluyo zaten

Ona o kadar kafani takma.
Yumurtlama harici iliskinde hic mi olmaz saniyorsun?
Zaten yumurtlaman denk gelen gune 2 gunde 1 hesaplasan 12.gununde denk geliyor 14.gununde iliskiye.O aralar bile bos kalmiyor icerdeki calisma icin :)
Kendim bisyleri eksik yapiyorum diye dusunme canim sakin.

cndyyyy cndyyyy Gozunaydiiiiiiin:KK200:
45 lira ve yarim saate cikiyor ozelde.
Belki sehir olarak asagi yukari 3-5 farkeder ucret
Hep iyi haberler duyman dilegiyleee:nazar:

Ne güzel yazmışsın :) evet aslında vücudun dengesi bir değişik. Eskiden insanlar yumurtlama günlerini mi takip ediyorrmuş. Olup bitiyormuş işte

Ama belkide son dönemlerde etrafta o kadar çok duyuyoruz ki çocuk sahibi olamayan insanları etkileniyoruz işte. Ama ben özellikle bu ay anladım ki düşündükçe psikolojini bozuyorsun. Vücudun hiç vermediği tepkileri veriyor. O yüzden şu aşamadan sonra relax davrancam. Zaten bu denememizin 3.ayı olacak. Daha bu aşamada umutsuzluğa düşmek çok yanlış olur

Günaydın kızlar batim 8 kasımdı bugün test yaptım bişey çıkmadı olsa çıkardı herhalde galiba yok hayırlısı bakayım

kızlar dün akşam acilde kan verdim ama maalesef gebelik çıkmadı:olamaz:. neden gecikti adetim bu kadar anlamadım. ne yapabilirim adet olmak için

X