Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın kızlar bata 2 gün var testte cıkar mı acaba ruyamda test yaptım hamıle cıktım cok psikolojim bozuldu ya

Aminnnnn

günaydın kızlar bu gaz beni öldürecek karnımın sol tarafı şiş sağ inik vücudumun garipliği işte bu arada gene hamiş haberi var Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Ne işe yarıyor
Bi kaç test yapılmştı degerlerim düzensizdi diye doktor verdi kortizonlu ilaç birden bırakılamıyomuş bu ilaç doktor nasıl bıraktırdı diye sorucaktım kullananlar varsa azaltarak bıraktırılıyo ama ne kaar süre içinde randevuma 1 ay var daha inşallah degrrim düzenw girmiştirde bıraktırır ilacıda korunmayıda

amaann amaaannn ne halleri vatsa gorsunler valla bakamayacagin cocugu dogurup ilgisiz sevgisiz buyutup sonra sokaga salacak nolcak bizim cocuklarimizla arkadaslik kuracak ve kim bilir neler olacak neler.

Canim klomen sonrasi 6.gun derken? Bugun sonuncuyu ictiysen ki 5 gun vermistir yarin gitmen gerek 6.gun dedigi o. Ilac bitince uzerine 6 gun saymicaksin onda yanlislik var bende kullaniyorum bu 4.ayim klomenle
Cnm yaa kagit verdi bana dun yirttim ama 6. Gun yazmis bende hatta o bidaha anlatti not aldim bitince yazmisim ama hatami var simdi uff

Son düzenleme:
Yok canım öyle hemen çatlamaz büyük ihtimal doktor catlatma iğnesi verir.bende ilk kez kullandım. Inşallah faydasını görürüz.
Cnm seni ne zaman cagirdi kontrole beni bitikten 6 gun sonra cagirdi. Ama hatali oldugunu soyluyolllaaa bilemedim arasammiki doktorumu

Kızlar ya benim adet döngüm 26 27 28 günde bir oluyor. Bi uygulama 14.gün yumurtlama diyor biri de 12.gün nasıl oluyor anlamadım

Ona o kadar kafani takma.
Yumurtlama harici iliskinde hic mi olmaz saniyorsun?
Zaten yumurtlaman denk gelen gune 2 gunde 1 hesaplasan 12.gununde denk geliyor 14.gununde iliskiye.O aralar bile bos kalmiyor icerdeki calisma icin :)
Kendim bisyleri eksik yapiyorum diye dusunme canim sakin.

cndyyyy Gozunaydiiiiiiin
45 lira ve yarim saate cikiyor ozelde.
Belki sehir olarak asagi yukari 3-5 farkeder ucret
Hep iyi haberler duyman dilegiyleee

Sağol şimdi sağlık ocağında verdim damarim çok ince kolumu deldi deldi bulamadı elimin üstünden aldı canım çok yandı pazartesi yi bekleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…