Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeği sarılık olanlar biz bi gece ışıkta uyuduk iyi geldi bebeğe rengi biraz daha iyi çok şükür paylaşayım dedim :) doktoru da söylemişti florasan ışığı iyi gelebilir diye
Canım çok şükür bizde sarılık çıkmadı ama biz epey ışıkta yatirdik tedbir amaçlı

Umithepvar seni yisin yisin :)) Rabbim bin kere razi olsn cansin sen yaa..
Ceylanimiz unutmaz bizi insallah :) saglikla gelsin cnm bebegin davsanimin yazdiklarinin hepsine katiliyrm :)
hihihi burada kimse bizi unutmaz kuzum. başına gelen anlar misali, içimizin nasıl yandığını tahmin ediyorlardır. gelsin artık miniklerimiz de biz de bayram yapalım inşallah =)
Oleeeyyyyy mahiiiirrrrr pasaaaaa :)) eniste kazandiiiii :))))
valla mahir olmasına ben de çok sevindimm :) sezson

Aynn yaa guzel.bi bag kurmustk simdi hepicugu evlatlarinin dertlerine dustuler ne guzel bizde ole olalim insallah yavrm bnmm..bu hafta sonumuydu senin randevu 15i gibi hatirliyrm sankii..
Iwitt bnde ck sevindm :))) ck hosuma gitmisti :) enisteden yanaydim kazanmisiz :)

Cansınnızz ❤

Canım benim ailemde varmış ama ben test yaptırana kadar bilmiyorduk onlarda da olduğunu. Teşis koymak biraz zor illa ailede varsa öyle olabilir mi acaba diyorlar

Canım bende krem kullanıyorum o iyi geldi biraz korkuyorum başka bişey kullanmaya eskiye döner diye
Bende kremle dönüşümlü kullandım canım gene kötü olursa aklında olsun ilk hamileliğimde kanadığını bilirim çok fenaydı bu sefer zeytin yağını koydum çok şükür geçirdi hemen

Kızlar iyi akşamlar. Amh testim 1.5 çıktı ilk defa yaptırdım sizce nasıl değerim?

Anladım canım Cuma günü gidicem bakalım inşallah boş çevirmezler seni de rahatsız ediyorum hakkını helal et

Çok şükür canım bir sıkıntım yok. Evde vakit gecirmeye calisiyorum.
Sen nasılsın kuzucum?
Doktora gitme zamani yaklaştı mı ?
Cok sukur kuzummmm benimm saglikla gelsin yavrucak..evden cikma zati havalar fena bu aralar :) izmirde bi de izban grevde olunca calismasam disari adim atmam yanii..
Bende iyidir yavrm napim is guc ugrasiyz vala..simdi sen sorunca baktimda 11 gun diyo programa gore adet..bkalim gelisine gore gidicez yavrm hayirlisi bakalim ne asamalar gorucez hemen ilk ay yapilirmi asilama bilmiyrm nasi bi islem gorucez bakalim..umit hanimla baslicaz bi yola insallah Rabbim sonunu mutlulukla sonlandirsin

Trafik felç olmustur kesin. Ayy memleketim. Her hali güzel
Az kalmış. Gönlunden geçen hayirlı olsun kuzum.
Aşamaları hic dert etme. Hepsi yavruna bir adım daha yaklaştıracak seni. Hamile olunca da ne oldu ne bitti hepsi unutuyor. Olumlu ol yeterki.
Benim kız kardeşim doktordan cok memnun kalmisti. Gerci onlar tup bebek yaptirdi. Ilk seferde pozitif sonuc aldilar. Simdi cadı bir kızımız var

Sende guzel sonuclar alacaksin inaniyorum.

Bu hali hic guzel degil be yavrm ogrenciler ise gidenler sabah curcuna otobusler ilk durakta kapatiyo kapilari..hayirlisi bakalim..bi an once anlasma sglanir insallah :)
Senden destek alicam o donemde kuzum :)
Bnde emon degilim sencesini sorayim dedim asilama yaptirsammi direk tup bebekmi desem dr.la konusmama gore bisi dusunurum dedm ama dr hanm asilama bile bsvr normal deneyelim dedi bn yoruldum normal yolla olmuyr dedm tmm asilamayi deneriz o zmn demisti..sence direk tup bebekmi yaptirsam nacizane fikirlerinden bende yararlansam :)

Canim bu konuda ne desem bilemedim. Doktorun daha iyi yönlendirir aslinda.
Benim doktorum bana aşılamayı onermemisti. Tabi benim yaş faktörü de vardı.
Gittiginizde tekrar konusursunuz bu konuyu. Aklina takilan bir konu oldugunda rahatlikla sorabilirsin. Yardimim dokunursa ne mutlu bana.
Bütün testleriniz tamamlanmış miydi canim ?
Heyecanlandım valla.

Kizlar merhaba 9+2 haftalik hamileyim gecen carsamba iki damla kdr kanamam oldu igne oldum dinlendim ilac kullaniyrm. Bugun doktor kontrlm vardi hersey normal dedi kalp atisini duyduk buyumuste aksam ustu tekrar peçeteye nokta kadar kan sürülmüş cok korktum bu durumu yaşayan var mi ? Lutfen çok acil cevap

Ablam hamileliğinin başından beri kanama ve pembe akıntı görüyor ara ara. Çok şükür oda bebeği de iyi. 13. Haftasına geldiler inşallah bundan sonra da sıkıntı olmaz. Doktorun söylediği bebeği aşağı yerleşmiş ondan kaynaklanıyor olabilirmiş

Anladim tatlim yardimin dokunmazmi guzellik neler neler ogrendik birbirimizdenn..
En son gittigimde kan testleri istemisti yavrm bilmiyrm ki ek bisiler istermi..bi gideyimde haberdar ederm mutlaka bnde dr dedikce heyecan yapiyrm sormaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…