Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Miktari cok mu kanamanin benm en fazla iki damla oldu bende bekliyorum 3 ay dolsun diye ins herkes sag saglim kucagina alir cok zor

Kuzumm guzel anne nabersinn napiyo oglusun sariligi atlattinizmi tamamen
Kuzum cuma tahlilleri yapılacak inşallah atlatmışızdır. Yoğun emme çalışmaları sonuç vermiştir inşallah :))) Sen nasılsın kuzum 10 gün var sanırım batına güzel haberini alalım hayırlısıyla

N
Oy insallah kuzummm yaa atlatmistir mahir pasa..bol emzir annesi sut kuzusu yavrucak yirim onu..
Iyidir yavrm debelenmeye devam yaa aynn 10 gun kdr var bakalim kuzum hayirlisi hakkimizda olmazsa asilama icin dr.a gidicez bakalim zaman neler gostericek bize

Emziriyorum kuzum benim sağol ❤
Hadi bakalım az kalmış inşallah güzel haberini yazarsın :) aşılama için de hayırlısı olsun çaresi nerdeyse onu çıkarsın Rabbim karşına

Pazar isim kuruldu canım akrabalar yakınlar :)) mahir oldu teyzesi.
Deneyimli anneler çokta her biri ayrı şeyler söylüyor kafa iyice karışıyor. Bakalım inşallah yoluna girer herşey

Ismiyle yasasin minik adamm❤
Baslarsa malesef oluyor ama emzirirken acele etmeden sakince rahat rahat ver canim.Genelde dogru emzirme bu isin kilit noktasi.Dudaginin ustune degdirerek agzini acmasini saglayip,biraz memisi ittirerek,dudaklarininda ice dogru kalmamasini saglayip parmaginin ucuyla duzelterek agzina alabildigi kadar almasini saglayabilirsin.Oncesinde sutunle islatabiliyorsan kayiyor emerken daha cok alabiliyor agzina.
Bebisin ne tarafa yatiyorsa o kolu senin koltukaltina dogru kalsin,karni vucudu tamamen sana dönsün mesela cok rahat edersin.
Onun disinda mevcut yaraya iyi gelen birsuru sey sayiliyor ama onlarda genelde deneme yanilma.
Bana Specta Mam Phyto diye bi jel yazmisti doktorum icerigi iyi E grubu vitaminler var.
E vitamini kapsulde kullanabilirsin 1 kapsulu 2 gogus ucuna.Yaralara iyidir.
Insallah cabuk gecer.
Ilkinde biraz dilim yanmisti ama 2.de gogus kalkanini bulana sukrettim :) Kremde hassasiyetini oldukca rahatlatti.

Cansın yine yazmışsın engin bilgilerinden Allah razı olsun. Aynen önceden de okumuştum yazmıştın şuaralar tam olarak dediğin gibi ağzına koymaya çalışıyorum rahatladım bende. oda daha iyi emiyor umarım zamanla daha da alışırız. Krem aldım lanolin diye çok iyi geldi yazarım kızlara demiştim :)

Simayinannesi sezson VosVos35 kızlarım, daha doğrusu artık annelerim =))) merhaba hepinize. doktordan çıkıp taze geldim. eşimle gittik muayeneye. dr ikimizin de sonuçlarını detaylıca inceledi. eski hormon tahlillerim ve adet düzensizliğimden yola çıkarak pko ihtimali olduğunu söyledi. ya da karın içi önceden geçirdiğim operasyondan dolayı tüplerde yapışıklık ihtimali olduğunu. eşimin sonuçları görece bir tık düşük olmasına rağmen fena değilmiş. şu aşamada adet bittiğinde rahim filmi çektirmemi istedi. eğer açıksa birsüre daha doğal deneyebilirsiniz ya da aşılama yapabiliriz dedi. bazılarına göre aşılama düşük ihtimal olduğu için (%15 miş şans her denemede) gereksiz ama ben size öneririm dedi.
eşlerle ilgili de şöyle bir değerlendirme yapıyorlar. ileri hareketli sayısı 5 milyon altında ise tüp öneriyorlar. bizim 10 mil. sınırdaymış bu değer. hani merak edip okuyan olursa bilgilendireyim diye dedim. ama rahim yumurtalıklar normal. kist vs yok allaha şükür. amh-yumurta rezervim de iyiymiş. tabi tüpün durumuna ve bizim nasıl bir tedavi istediğimize bağlı olarak tüp tedavisi de önerebilirim dedi. şişli echomarda filmi çeken doktor çok deneyimliymiş, kendi bünyelerinde yaptırmaktansa orayı önerdi. istanbulda oturup fikir edinmek isteyenler için söylüuyorum bunu da. adetin 24. günü. bakalım nasıl gelişmeler beni bekliyor =)
ee ben çok anlattım sizler nasılsınız? doğan bebeler sizi uyutuyor mu? karındaki minnok bebe annesine ezizet olmuyordur inşallah :))

Canım biim bi akrabamıza sperm sayısı daha düşüktü 2. Aşılamada tuttu seninde olcak inşallah pozitif düşün.

çok teşekkürler canım benim söylediklerin moral oldu valla. hakkımda hayırlısı inşallah.. sen nasılsın göbik hemen büyümüştür senin kuzum. 17 hafta olmuş hey maşallah
Evet canım artık dışardan anlaşılıyor bulantılarda baya azaldı iştah arttı rabbbim sizede tez zamanda nasip etsin

Canım benim heyecanla okudum :) rahim filmini çekilmen hem içini rahatlatır hem bu süreçte bi aşamayı da atlatmış olursun. İnşallah tüpler açıktır. Aşılamanın yüzdesi düşük olabilir ama sorun olmayan çiftlerde büyük şanstır canım benim. İnşallah yakın zamanda güzel haberini alacaz. Kübrama dediğim gibi çaresi nerdeyse onu çıkarsın Rabbim karşına.
Bizde durumlar güzel gece uykusuzluk beni baya etkiliyor ama aylardan beri alışkınım :) tam emmeyi bıraktı beşiğine koydum yatağa ilişeyim derken ciyaklaması yok muuu :)) bütün zorluğa rağmen güzel kuzum sizde en güzel şekilde yaşayacaksınız inşallah. Yarın kontrol var bakalım değerlerimiz ne alemde yazarım inşallah

Kuzucum.
Doktorla görüşmenize çok sevindim. Başlangic oldu sizin icin.
Rahim filmi istemesi iyi olmus. Daha iyi degerlendirme olur. Insallah onun sonucu da guzel cikar. Daha once bir operasyon gecirdigini bilmiyordum.
Hayirlisi neyse o olsun canim. Valla siz doktora gittiniz ben rahatladim burda
Bir sure deneme ya da tedavi seceneklerinden birine kadar verilir artik. Gelsin nazlı bebiş❤

Benimde tansiyon sıkıntım var biraz. Baş ağrısı beni bitirdi 2 gundur. Yine de buna da şükür diyorum.

Insallah cnm bnm sira bizdedir Rabbim dogru yola sevk etsin insallah tedavi acisindan..mahir pasa tam sen bittiiii diyecekken ayaklaniyr demek sipa :) Rabbim saglk versin kuzum gecici gunler disini birazck sik yavrm

Kullanabilecegin agri kesiciler ykmu yavrm kiyamam sanaa yaa..cabucak gecsin saglikla gelsin yavrn insallah

Ne guzel ne buyuk bir adım bu haberler❤
Tuplerin durumundan sonra kafan daha da rahatlar insallah.
Iyi haberlerin gelecek takipteyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…