Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilk dahiliyeye gittim canım o testleri yaptı fmf çıkınca ramotolojiye sevk etti direk ona gitsende olur bi kan alıp bakacaklar aslında bu kadar uğraştırmasalar olurmuş

Bende daha iyiyim çok şükür dikislerim epey iyileşti göğüs ucu catlaklarimda eh işte tamamen gecmesede bebisde iyi şükür tabi uykusuz geceler yaşıyoruz seninki nasıl gidiyor
Canım ben zeytin yağını pamuğa döküp göğsüme koydum göğüs pediyle kapatıyorum geçti benim öyle yapınca

Ben ilk dahiliyeye gittim canım o testleri yaptı fmf çıkınca ramotolojiye sevk etti direk ona gitsende olur bi kan alıp bakacaklar aslında bu kadar uğraştırmasalar olurmuş
Çok sağol canım Allah razı olsun her defasında birlik bi şey yok deyip başla bölüme yönlendiriyorlar sürekli bunalıp bırakmıştım 4 yıldır peşini senle konuşunca umut oldun bana dedim acaba mı ki yine düştüm peşine bakalım sonuç alabilecek miyim inşallah alırım

bi de canım senin ailede var mıydı böyle bi şey doktor bana senin ailende mi var da test istiyorsun dedi

sonimm nasıl oldun kuzum? paşayla yaşam nasıl gidiyor bakalım aydınlat bizi =)
ağrın sızın var mı bebem?
Kuzum dikişler zor veriyor göğüslerim de yara oldu diye iyice hassaslaştim ha bire ağlıyorum :)) ama Allah insana sabrı veriyor annelik çok farklı bir şeymiş . Rabbim en güzel şekilde sana da yaşatsın ağrısız sızısız :))

Bende daha iyiyim çok şükür dikislerim epey iyileşti göğüs ucu catlaklarimda eh işte tamamen gecmesede bebisde iyi şükür tabi uykusuz geceler yaşıyoruz seninki nasıl gidiyor
Kuzum Davşanıma yazdığım gibi işte dikişler ve göğüs yarası sıkıntımız var oda düzelir inşallah. Bebişte sarılık değerleri bi düşüp bi yükseliyor. Düzelir inşallah
İyi olmanıza çok sevindim maşallah canım

Amin canım benim. Bende yatarak geçirdiğim için ev berbattı. Erken doğuma karşılık hazırlıklı olalım diye doğum temizliğini yaptık 3 gündür. Birde oğlandan kalma bazı bebek eşyalarını yıkadık. Çekmeceye koyduk. 29+6 bugün . Doktor 32 yi atlatırsak korku yok dedi. Birde 34 u görürsek her şey daha iyi dedi. Benim olduğum yerde zaten ilgilenen yok. 1 buçuk saatlik yere gidip geliyoruz randevuya. Eğer çok daha erken doğarsa izmir aydın oraya gönderecek. O da zor süreç. Umarım çok daha erken doğmaz.34 ü görürsem hastanede doğum yapıp kalabiliyorum. Rüyalarla yatar kalkar oldum. Kızının ismi ne kuzum. Bizim ki doğarsa seher olacak inş. Benimde sana dert dokesim varmış kusura bakma canim.

Canım benim dogurdunmu . Oğluna kavustunmu çok ama çok sevindim ya. Loğusa sendromu ağrıyla tetikliyor .oğlundan biliyorum. Delice uyumak isterdim. Sen aldın ya kucağına bak hepsi yavaş yavaş duzene girer . Bu günlerinde geçecek. Hayırlısıyla büyüt inş sağlıkla

Kurban olurum dök tabi derdini kuzummmm ❤❤❤ Seher'in sağ salim gelecek inşallah ❤❤❤ aynı şekilde ben de erken yapmıştım temizliği ablamla birlikte. Hatta o gelmeden abisinden kalan 0-3 aylık kıyafetleri yıkamış , çekmecelere koymuştum :)) aynı kafadayız ❤ kızımın adı Simay. Bilmeden plojovic ile aynı ismi koymuşum ❤ adaş oldu kuzular :))
Merak etme gülüm 30 olmuş artık korkma.. tıp çok ilerledi, Allah'ın izniyle kucağına alacaksın kızını inşallah ❤

Doğdu çok şükür darısı sana olsun canım inşallah zamanında en güzel şekilde kucağına alırsın kuzunu. Evet lohusa halleri sanırım gelip gidiyorlar :)) düzelir inşallah çok sağol canım benim

Canım çok geçmiş olsun inşallah bi an önce ağrıların acıların geçerde bebeğinle çok güzel vakitler geçirirsin

canım ablacım dediğin gibi besin işine dikkat ediyoruz. sanırım eşim de faydasını gördü, yaptırdığı iki test arasında olumlu yönde gelişmeler var =)

ah kuzum benim yaa, deneyimli annelerin önerisini dinle. o yaralar için vardır elbet bir çözüm. ruhsal durumlar da çok normal, öyle düşün. ağlamak istersen içinde tutma bence :) oğluşun adına en son ne kadar verdiniz?

canım bak öyle böyle derken haftanı dolduracaksın inşallah. kötü şeyleri aklına getirme. çok çok kritik zamanları atlatmışsınız hayırlısıyla. doktorun önerilerini dinle, gerisini Allaha bırak kuzum. seher hanım sağlıkla gelsin bizi de dualarında unutma. özellikle ben ve U Umithepvar ı =)

Pazar isim kuruldu canım akrabalar yakınlar :)) mahir oldu teyzesi.
Deneyimli anneler çokta her biri ayrı şeyler söylüyor kafa iyice karışıyor. Bakalım inşallah yoluna girer herşey

Inan ki hep aklimdasiniz çok tşk ederim en yakın zamanda hayırlısıyla sizinde yüzünüzü güldürür inş dualarım sizinle canlarım.

Amin canım darısı bekleyen herkese olsun. Geçecek canim bu günlerinde. Bende bir sariligindan korkuyorum değerleri kolay düşmemişti oğlanda işin tedavisi aldı hep birde göbek bağından korkuyorum onun bakımından 18 günde düşmüştü günsüz olduğu için.bakalim bunda başımıza ne gelecek hayırlısı.

Ay inş canım benim. Valla aynı kafadaymışız. Battaniyesini minberini zibinlarini tulumlarını hep ayirsin bende yıkandı. Allahım ismiyle sağlıklı bir ömür geçirmeyi nasip etsin sana bağışlasın. Valla dün bugün gibi aylar geçti üstünden yumurtlama dönemlerini konuştuğumuz günler. sezson doğurdu plojovic doğurdu sen doğum yaptın . Merak ettiğim kişilerde var ama linklerini hatırlamıyorum yazamıyorum. Ama seymaka dan hiç ses çıkmadı demi hala geri dönmedi bu sayfaya. Inş oda iyidir. Girmesemde görmesemde aklımda yer ettiniz hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…