Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sonuç 54 .titriyorum resmen uzun zamandır tekrardan olmuyordu. Umarım bu sefer bebiş benimle kalır. Kızlar çok değişik hissediyorum ben. Kötü çıkar diye bekliyodum. Bu olayın sonu bende hep kötü bitti. Bu sefer kötü bitmesin inşallah

Ayyy hadi inşallah canım :)) inşallah bu sefer bebişini alırsın kucağına :))
İnşallah canım benim inşallah :) o kadar uzun zaman geçmişti ki kesin yine üzülürüm diye bekliyodum. Dondum kaldım. Şimdi farkettim bizim doğum tarihleri de yakın olacak :)

İyi düşün iyi olsun :) dua et içini ferah tut bebeğim benimle de .maşallah Allah sağlıklı süreç nasip etsin sağ salim kucagina almayı daa.. :)

Kızlar mide bulantiniz ne zaman nasıl başladı. Bu sabah uyandimda ve akşam yemeğinde anlık bulantim oldu. Hamile olabilir miyim acaba.
Benim 7 haftada başladı 16 haftaya kadar sürdü

Çok sevindim sağlıkla artsın bebişinide gör inşallah onunda haberini alalım burdan

SEVDAM07 sezson Oyy kızlar haftalariniz ne guzel öylee :) keyifle gecer son zamanlarinizda insallah❤

Y Yademim Gozunaydiiinn❤

VosVos35 Oyy geldi gelecek bebis galibaa :) Saglikla kavusun insallah kolayliklarla hatirlarsiinn❤

@Efe2014 Canim gozunuzaydiinn❤cok sevindim.Allah saglikla tamamina erdirsin insallah❤

A Angelova Mutlaka doktora git kontrole,beta hcg'de iste

Son düzenleme:
Merhabalar
Adet günüm daha ayın 3 ekimde
Bugün test yaptım böyle cıktı
Hayali bir çizgi var ama erken yaptım galiba

Eklentiler

• 289F0D2D-6BFD-4AB8-A95D-59ED23ECA73A.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 51

Sağlıkla gelsin inşallah canım kötüyü düşünüp üzerine çekme bebeğim sağlıklı diye düşün hep. Ben hiçbir tedavi denemedim hiç ilaç kullanmadım canım. Geçen yıl tüm kontrollerimiz normal çıktı 31 yaşındayım dr en ufak kist yada enfeksiyon bile yok tertemiz dedi. Eşimin de normal çıktı. O yüzden ben tekrar gidip ilaç vs almak istemedim psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü. Şimdi yeni bir işe girme durumum var o yüzden de bi süre korunmadan ama bebek düşüncesine de yoğunlaşmadan devam edicem yine bir kaç ay olmazsa mecbur tekrar dr bu sefer artık.

Merhabalar
Adet günüm daha ayın 3 ekimde
Bugün test yaptım böyle cıktı
Hayali bir çizgi var ama erken yaptım galiba

Test bozuk sanırım çizgilerin dışındaki yerler çok fazla koyulaşmış daha önceki testlerin de bu şekilde mi oluyordu acana ben ilk kez gördüm o yüzden soruyorum

İyi düşün iyi olsun :) dua et içini ferah tut bebeğim benimle de .maşallah Allah sağlıklı süreç nasip etsin sağ salim kucagina almayı daa.. :)
İnşallah canım çok teşekkür ederim :)) Rabbime şükürler olsun bu duyguyu yaşamak varmış. İnşallah bu sefer benimle kalır bebiş :)

Benim 7 haftada başladı 16 haftaya kadar sürdü

Çok sevindim sağlıkla artsın bebişinide gör inşallah onunda haberini alalım burdan
İnşallah canım çok teşekkür ederim bu sefer sağ salim güzellikle geçer herşey inşallah çok mutluyum. Ömrüm boyunca olmayacağına inandırmıştım kendimi ben de çok sağlık sorunu var hala inanamıyorum :)

O zaman tedavi dene canım bence. sağlık sorunu olmaması çok iyi. Belki sadece tüp kapalı ya da sadece yumurta çatlamıyor olabilir. Minik müdahaleyle olur hemen. Benim durumda hem bende hem eşimde baya sorun var. Hatta aylardır evrak topluyoruz diğer ay aşılama yaptıracaktık. Doğal olmasını asla beklemiyorduk. Yine de kuzum rahim filmi çekilmeni sonrasında klomen+çatlatma denemeni tavsiye ederim. Onlar büyük müdahele sınıfına girmiyor. Şimdi film için bi ay geçiyo, diğerleri için de her ay atlıyo. İşe girme durumun varsa canım evet biraz daha bekle. İşle birlikte bu işlemler biraz zor oluyo. Ben geçen yıl çok zorlanmıştım. Düzenli hastaneye gitmek gerekiyo çünkü. Bebek düşüncesine yoğunlaşınca olmuyo çok haklısın bak. Ben artık olmayacağına hatta aşılamanın bile tutmayacağına inanıyodum. Bende kist ve hormon bozuklukları var. Eşimde dna kırılması var dediler. Bu ay gecikti sinirlendim kist engelledi zannettim hiç olduğunu düşünmedim bile. İşe girip akışına bırakma planın güzel hem düşüncelerden uzaklaşıyo insan

Csnım daha ekim 3 adet tarihim
İdrarı kaç damla koydun canım fazla damlattıysan belki ondan da olmuş olabilir. Bir sonraki adetine kaç gün var?

Eklentiler

• image.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…