Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlıklı gebelik yarım bardak çaydan etkilenmez gülüm. Bu sabah kan verdin mi tekrar?
Çok şükür. Geçen seferki kimyasalımda farketmeden baya ısırgan otu yemeği yemiştim ondan olduğunu düşündüm hep çünkü. Yok sabah ulaşım açısından kan veremedim işe gittim çünkü. Perşembeyi beklicem mecburen tek boş zaman orda. Sizin doğuma az kalmış maşallah

Yok canim bi sey olmaz. Zaten cok az icmissin.
Cok şükür rahatladım. Sabahtan beri onu düşünüyodum. Sizin de gebelik tarihi yeniymiş ne güzel ben unutuyorum dikkat etmem gerektiğini işteyken. Daha yeni yani her ne kadar kesinleşmese de. Sebebi olmak istemiyorum. Geçen sefer kimyasal olduğunda farketmeden baya ısırgan otu yemeği yemiştim ondan olduğunu düşündüm hep. Az önde de aklıma geldi evdeki ağır kremleri saç bakım ürünlerini makyaj ürünlerini kaldırdım. Hazirlanirken unutuyorum çünkü

Canım bat iki gün geçene kadar test yapma tavsiyem. Erken sonuç daha strese sokuyo bence

Haklısın canım ben yine çok fazla yapmadım gerçi öyle düzenli yapmıyorum ama insan yine merak ediyor. Bir de hamile olunca kadınlar hissediyor hep bende önceki aylara göre bu ay da yine farklı bir his yok bebek var gibi hissetmiyorum. Artık düşünmemeye karar verdim işe girip çalışıcam olmazsa olmasın neyapayım herkesin çocuğu olacak diye şart yok insan artık isyan moduna geliyor bir süre sonra gerçekten :\

5+3 benim Bugün gittim bende 6 mm lik olmuş kan grubu v.s bütün testlere baktı çok şükür bir sıkıntı çıkmadı :) 5 kasımda tekrar gidicek bebeği görmeye :)
O zamana kadar bebis kocaman olur insallah gorursun canim. Bende 31 Ekimde tekrar gidecegim.

Canım ben geçen sene o kadar ay klomen+çatlatma iğnesi kullandım. Her ay hissettim oldu zannettim :)) yalancı belirtilermiş meğerse hepsi. Bu ay hiç bişey hissetmedim. Adetin iki gün geçtiğini bile tel uygulaması mesaj yollayınca farkettim. Adet geçeli 5. gün ama öyle geçen seneki gibi aman aman belirti yok. Arada unutuyorum bile yani. Hatta bu hafta işe gelirken hep pedle geldim gelecek heran diye. Ultrasonda görene kadar da olduğunu kabul edemicem. O kadar bekledim o kadar zaman geçti ki isterken hala umutlanamıyorum. Sadece kimyasal olmasın diye dikkat ediyorum. Yani canım üzerine gerçekten düşünme. Düşününce belirti oluyo insanda. Tüp bebek yaptırdın mı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…