Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim gözun aydin cok sevindim. Stres yapma artik. Hamilesin ne guzel tadini cikar ❤ Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.

Aminnnn canim benim❤
Sen nasılsın? Bebişin nasıl? Her sey yolundadır umarım.

İnşallah çok teşekkürler cansınn. :)
Sen nasılsın prenses nasıl?

Hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla doğar kucağıma alırsın bebeğini darısı da benim ve tüm isteyenlerin başına inşallah
İnşallah canım benim inşallah Rabbim en kısa sürede hayırlısını nasip etsin siz kaç yıldır deniyorsunuz hiç tedavi başlangıcı yaptınız mı

kızlar ne güzel gelişmeler olmuş maşallah ya.. ben gene regl oldum, bu ay 27. gün yani erken geldi ballı kürden dolayı sanırım. şimdi de 4. gündeyim..
eşim biraz daha mı doğal denesek diyor, ben gün geçtikçe sabırsızlanıyorum. en azından test ver diyorum poff.. bilemedim valla..
hevesimi kaybettim, nasılsa bu ay da tutmamıştır diye düşünüyorum artık. tuhaf bir his.. neyse ki ilaca gerek kalmadan kendi kendime adet olabiliyorum, bir ara 40-50 günlere çıkmıştı onu düşünmek sevindiriyor. işte böyle kızlar ya çok güzel haber veremedim maalesef..

Ben dogum yaptim dun:) sizlere de bol.bol dua ettim. Insaallah sizlere de rabbim en yakin zamanda nasip edecektir ❤
tebrikler canım, güle güle büyüt =)

Benim tüp bebek 11. Gün 1465 çıktı bir hafta sonra keseyi gördük ama ikiz benim ikincisi 7. Hafta göründü
ayy 10. hafta olmuş bile maşallah =)

canım benimm isim konusunda mahirden yanayım ben de =) diğer konuda da geçmiş olsun, inşallah kalan süreci de sorunsuz, ağrısız sızısız atlatırsın bitanem. bolca dinlen, az kaldııı :)

Canlarim❤
Bebisimi gordum. Kalp atislarini da dinledim. Insallah saglikla büyür yavrum.
Rabbim herkese nasip etsin insallahBeklemenin nasıl zor oldugunu biliyorum. O yüzden hep dua ediyorum hepimiz için.
canımmm benim müthiş haber! yavrun seninle, ne güzel ki böyle ilgili tatlı bir annesi var şanslı bıdık =)

Günaydınnnn kızlar erken gebelik testi yaptım sonuç :)
çok tebrikler, süper görüntü =)

Canım başka çocuğun var mı ve ikinizde kontrol yaptırdınızmı neden olmuyo acaba inşallah bir an önce olur

Ayy naber canım göremedim seni bebişin cinsiyeti belli oldumu içimden bi ses kız dedi ama
Hala belli değil ya ikili test zamanı kız dendi. 18. Haftada erkeģe benzedi ama net değilim dedi. Sonra gittim ben de gördüm resmen erkek gibi önden arkasını döndü arkadan kıza benziyor dedi. Bazen kızlarda ödem olabilir o da erkeğe benzetir dedi. Sonra ayrıntılı ultrasona girdim. Ordaki doktor da emin olmamakla birlikte kız dedi 2 gün sonra randevum var bakalım ne olacak. Az az bir şeyler almak istiyorum artık :)

Göstermiyosa kızdır canım:) bizim komuşununkide seninki kadar hep yüzde 80 erkek dendi en son renkli usg de kız çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…