Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senin durumn nasl kuzm iiymi bebeiş hamilelik halleri başaladı mı
Bugun bebisi gorduk cok sukur. Haftaya yine kontrol var. Benim durumlar kıritik oldugu icin tekrar bakilacak. Insallah saglikla buyur yavrum. Onun disinda hafif kasik batmasi oluyor. Bulanti olmadi. Ama ona bile hevesleniyorum
Sıra sizlerde artik. Eskisi gibi peş peşe guzel haberler alacagiz insallah.

Ahh ben o miniciği yerimm Rabbim bütün yorgunluğunun ödülü etsnn o kuzunu Sana bağşlasnn Güzel birgebelik geçirrsn inşaAllah sağlıklı sıhatli doğrursn kuzm benide etiketle olur mu seni çook merak ediorumm inşaAllah eskisi gbi bnde arkandan gelrm

İki çizgi en azından aynı koyulukta olmalı gülüm, hatta T çizgisi daha koyu oluyor pik anında.. işte o zaman yumurta çatlamaya hazır, o gün ve ertesi günü değerlendirmek önemli
Tmm bitanem bn yine atrm testleri sizde söylersnz günümü inşaAllah Allahım sanada sağlıkla doğrmanı nasip etsn gülüm.. Dua et ne olr doğum yapacak annenin duası kabuldür kuzm

Aynen erken oldum. Bebek emiyor ama hemen sut gelmedi benim. Bebek de fazla cekince hem yara oldu hem de sisti. Simdo saagmaya calisiyorum ki insin diye. Ama sicak su torbasini yapicam insaallah bana da iyi gelir. Tavsiyen icin cok cok tesekkur ederim :)

Canlarim❤
Bebisimi gordum. Kalp atislarini da dinledim. Insallah saglikla büyür yavrum.
Rabbim herkese nasip etsin insallahBeklemenin nasıl zor oldugunu biliyorum. O yüzden hep dua ediyorum hepimiz için.
Oyy maşallah maşallah canım Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı da nasip etsin :):) Rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin inşaallah:):)

Vermiyor ultrason kağıdı dr da bi değişik sağlığı yerinde baksanda birsey anlamazsın diyerek vermedi onada ayrı kızdım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…