Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Evet bakalım çok da umutlanmayayım diyorum öğrenilmiş çaresizlik oluştu çünkü bende artık 1,5sene sonra bakalım inşallah yanılırım. Bugün hiç test yapamadım yarın yapıcam ne çıkacak ona göre bakayım sağolasın :)

Bende adetime 4-5 gün varken kan testim 9 çıkmıştı iki gün sonra tekrarladım 51 çıktı sizde tekrarlayın iki katı artış olursa hamilesinizdir belki geç döllenmedir hayırlısı olsun
Adetin geçmesinin üçüncü günü 9 çıkınca sayı az gelmişti. Geç döllenmede öyle mi oluyor. İnşallah hamileyimdir hastane yollarından helak oldum ne zamandır

Rabbim kimseyi çocuksuz birakmasin canim. Bugun kan verdiysen salı tekrar vermeni öneririm. Daha iyi kontrol etmis olursun. Saglik ocaginda sabah kan verirsen aksama dogru ya da ertesi gün sonucu ögrenebilirsin.
Amin inşallah. Özelde vermiştim ilkini iki günde bi kan baya tutacak. O halde sağlık ocağında vereyim. Çok teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…