Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh canlar bu gece başımıza gelenleri anlatayım :/
Dün gece sancım vardı adet sancısı gibi uyuyamadım bu gece de biraz daha şiddetlenince gidelim dedik 1 gibi. enfeksiyon vardır diye tahmin ediyorum tabi :)
İlçedeyim malum gece doktor yokmuş kontrol ettiler tahlil vs enfeksiyon yok. Kadın doğuma çıktık vajinal muayene ve nst sonucu doğum başlamış acil olarak merkeze gönderdiler .orda da tahlil yapıldı vajinal muayene açılma artmış ama nst de sancı yok .zaten korkudan hiçbişeyim kalmadı :) serumla normale döndü kanamam başladı :/ vajinal muayenede çok zorlandım diye düşünüyorum. Yatış yapıp açılma durumunu kontrol edelim dediler bende sancım olursa gelirim dedim çıktık hastaneden.
Rabbim hamişlere zamanında sağlıkla doğurmayı, bekleyenlere de sağlıklı gebelik nasip etsin. Dualarınızda beni de unutmayın
Allah yardımcın olsun canm zamanında gelir inşallah bebeğin açılma kaç cm di

Bugun bebisi gorduk cok sukur. Haftaya yine kontrol var. Benim durumlar kıritik oldugu icin tekrar bakilacak. Insallah saglikla buyur yavrum. Onun disinda hafif kasik batmasi oluyor. Bulanti olmadi. Ama ona bile hevesleniyorum:KK66:
Sıra sizlerde artik. Eskisi gibi peş peşe guzel haberler alacagiz insallah.
Kız bulantı çok kötüdür heves etme insan yiyemiyo bişe bu sefer bebek vitaminsiz kalcakmkorkusu oluyo bende 7. Haftada başladı bulantı

Normalde 1 ay düzenli kullanmıştım ovulasyon testini adet bitiminde başlamıştım yapmaya ve tek çizgi olmuştu yumurtlamadan iki gün önce falan ikinci silik çizgiyi gördüm ve sonra pik oldu ama işte adet sonrası testi hiç yapmadım o yüzden baya merak ediyorum. Cevabın için teşekkür ederim inşallah artık gelmiştir bebeğim
Ben ovilasyonla öğrendim adetime 5 gün vardı ama baya koyuydu t çizgisi

Vermiyor ultrason kağıdı dr da bi değişik sağlığı yerinde baksanda birsey anlamazsın diyerek vermedi onada ayrı kızdım zaten
Ne alaka yazan kısaltmaların ne anlama geldiğini netten bakabiliyoruz deseydin .sen ceviz muz nar yoğurt kaşar ye canım bebeğine kilo aldırır hem düşük de değil

Canlarim❤
Bebisimi gordum. Kalp atislarini da dinledim. Insallah saglikla büyür yavrum.
Rabbim herkese nasip etsin insallah:dua:Beklemenin nasıl zor oldugunu biliyorum. O yüzden hep dua ediyorum hepimiz için.

Canım çokk sevindim rabbim sağlıkla ilerletsin böyle sonuna kadar inşallah

Eki Görüntüle 2199908

Arkadaslar sizce yaklaşıyor değil mi

Evet koyulaşma var 1-2 güne çatlar kızlar yazdı mı bilmiyorum ama :)

Ne alaka yazan kısaltmaların ne anlama geldiğini netten bakabiliyoruz deseydin .sen ceviz muz nar yoğurt kaşar ye canım bebeğine kilo aldırır hem düşük de değil
İşte değişik . Ssvd yaptırıyor diye gidiyorum yoksa değiştirirdim ..
kilosu normal ama yanlış ölçerek benide strse soktu

Canlarim❤
Bebisimi gordum. Kalp atislarini da dinledim. Insallah saglikla büyür yavrum.
Rabbim herkese nasip etsin insallah:dua:Beklemenin nasıl zor oldugunu biliyorum. O yüzden hep dua ediyorum hepimiz için.

Canımm çokkk çok şükür.Nasıl heyecanlı heyecanlı geçtim şu sayfaları seni bulana kadar bir bilsen.
Yavrun sımsıkı tutunsun sana inşallah en az 36 hafta içinde minnoş minnoş sağlıkla büyüyüp sonrada kollarında,koynunda olsun.
Diğer hamile olan doğum yapmak üzere olan ya da yapacak olan canım arkadaşlar yazamıyorum tek tek yetişemiyorum,okuyamıyorum.Rabbim hepinizin yardımcısı olsun.Tebrik etmediğim varsa kırılmasın. yavruları kucaklayınca anlayacaksınız beni:)
Burası benim için hep çok özel,tam 1 yıldır♥️

5+2 haftalık hamileyim ama 3-4 gündür göğüs hassasiyetim yok denilcek kadar azaldı korkmaya başladım. Dokunamıcak şekilce acıyordu uçları şimdi neden böyle oldu :KK43:(

Bu hafta kimyasala dönmesin diye diken üstündeyim de. Daha önce de kimyasal geçirmiştim. Dediğin içimi rahatlattı teşekkür ederim :)
Arkadaşımın adet günü yapıldı kan testi negatif çıktı 3-4 gün sonra 20 lerde bi değer çıktı kız bebeğe 6 aylık hamile şuan geç döllenme olmuş onunda önemli olan sağlıkla artması inşallah seninde öyledir ❤️

İşte değişik . Ssvd yaptırıyor diye gidiyorum yoksa değiştirirdim ..
kilosu normal ama yanlış ölçerek benide strse soktu
Rahat ol canım strse girmene hiç gerek yok doktorun tuhaflığına ver herşey yolunda gidecek inşallah

Arkadaşlar merhaba ben 5+2 günlük hamileyim 3 gün önce kesem göründü , ilk hamileliğim korkuyorum boş gebelik olabilir mi acaba diye yardımcı olabilenler var mı aranızda

Rahat ol canım strse girmene hiç gerek yok doktorun tuhaflığına ver herşey yolunda gidecek inşallah
İnşallah canım hazır demi seninde herşeyin. Açıklık olması bi yandan iyi bi yandan kötü bebeğin başı aşağıda olursa nırmal doğum yapma şansın var ama inşallah zamanında gelir yada en azından 2-3 hafta sabreder paşa

5+2 haftalık hamileyim ama 3-4 gündür göğüs hassasiyetim yok denilcek kadar azaldı korkmaya başladım. Dokunamıcak şekilce acıyordu uçları şimdi neden böyle oldu :KK43:(
Cnm hic uzulme kalp atislari baslamistir daha once duymustum bunu gogus hassasiyeti gecince kalp atisi baslamistir demisti doktoru ve kontrolde kalp atislari duyulmustu icin rahat olsun :KK200:

Arkadaşımın adet günü yapıldı kan testi negatif çıktı 3-4 gün sonra 20 lerde bi değer çıktı kız bebeğe 6 aylık hamile şuan geç döllenme olmuş onunda önemli olan sağlıkla artması inşallah seninde öyledir ❤️
Arkadaşın adına çok sevindim ne güzel :) inşallah benim de öyle olur. Bugün işteyken tüm gün kasık batması yaşadım. İnşallah bebek benimle kalır :anne:

Arkadaşlar merhaba ben 5+2 günlük hamileyim 3 gün önce kesem göründü , ilk hamileliğim korkuyorum boş gebelik olabilir mi acaba diye yardımcı olabilenler var mı aranızda
Yolk kesesi görüldü mü canım? Hiç korkma kesenin görülmesi de gayet güzel 7 haftalık olunca git hem kalp atışını da duymuş olursun. Folik Asite devam ediyor musun

İnşallah canım hazır demi seninde herşeyin. Açıklık olması bi yandan iyi bi yandan kötü bebeğin başı aşağıda olursa nırmal doğum yapma şansın var ama inşallah zamanında gelir yada en azından 2-3 hafta sabreder paşa
Canım 37 yi geçsek rahatlayacam aslında :) kıyafetlerini rahatsızlandığım gecenin gündüzünde yıkamıştım daha ütüleyemedim

X