Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2199699 Kızlar ovü test yaptım bata 9 gün var.tekrar mı yumurtluyorum
Canım bu teste göre tekrar yumurtlama var diyemeyiz daha koyu olması lazım. Senin ovulasyon testlerin nasıl normalde koyulaşma yavaş yavaş mı birden mi oluyor. Bir de gebelik olunca da adete az kala koyu çıkıyor sen her gün yapmaya devam et inşallah gebelikten dolayı koyulaşır :)

Sende cansın❤
Aklımda 2 kişi var konuşuyor surekli. Biri cok karamsar, digeri çok olumlu.
Savaş var sanki beynimi yediler
Kotu olani kov gitsin aklindan :) kuzum kendine ugras bisiler bul melegin seninle uzuntuye yer verme lutfen kaybin oldu diye hepsi kayip olacak diye bir sey yk lutfenn kov kotu dusuncelerini aklindann

Şöyleki ilk başta hiç çıkmaz yumurtlamaya doğru ince çizgi sonra en koyu sonra hiç çıkmaz. Şimdi ovü sonrası hafif çizgi görünce denemeye devammı etsem dedim.ay inşallah dua edin nolur

Kuzum çok haklısın dikkat etmedim yolculuk ev işi vs rahat davrandım. Ay sonunda abimin düğünü var uyarıydı bu bana :)
Rabbim sana sağlıklı hamişlik nasip etsin güzel yüreklim benimm
Kuzucuk dugunde ck ayakta durma aman diim kardesleri diince cik yeter :) Ne guzel bi dua kaptm :) Allah razi olsnn...

canim sen yarin kaç haftalık olmuş oluyorsun. Bende daha gitmedim sabırsızlıkla bekliyorum cumartesi gitsem mi acaba 6+0 oluyor keseyi görürüz de kalp atışı daha olmaz ozaman bilemedim ne zaman gitmek lazım

Simayinannesi

Şöyleki ilk başta hiç çıkmaz yumurtlamaya doğru ince çizgi sonra en koyu sonra hiç çıkmaz. Şimdi ovü sonrası hafif çizgi görünce denemeye devammı etsem dedim.ay inşallah dua edin nolur
Sen kendini daha iyi biliyorsun işte canım o yüzden sordum :) Bence yapmaya devam et tekrar yumurtlama olasılığına göre değerlendirin inşallah bebeğin gelir bu ay

İyi akşamlar kızlar. Size soru sormak istiyorum bi durum var. Kızlar benim adet üç gün gecikti. Yarın iş başı malum adet gelsin rahat edeyim tatil günü diye düşündüm. Sonra belki gebelik vardır nolur nolmaz kan vereyim dedim. Bu arada kızlar iki yıldır bebek istiyorum ama olmadı. Kan sonucu 9.19 çıktı. Şuan gebelik var mı yok mu anlamadım varsa daha yüksek değer olması gerekmez miydi.

2gün sonra değerde iki katlık artış olması lazım

Kotu olani kov gitsin aklindan :) kuzum kendine ugras bisiler bul melegin seninle uzuntuye yer verme lutfen kaybin oldu diye hepsi kayip olacak diye bir sey yk lutfenn kov kotu dusuncelerini aklindann
Kötü olanın ağzını burnunu dağıtasım var İnsallah benimledir canim. Moralin icin tesekkur ederim❤❤❤

6+3 oluyoruz canim. Bakalim ne gorecegiz. Sende o zaman gidip bir sansini dene canim. Herkeste farkli oluyor. Belki kalp atislarinida duyarsin.

Canim artisi takip etmen lazim. Hamilelik yok denemez cunku. Belki gec dollenme olmus olabilir. Saglikla devam ettin insallah.

Dün geceki mesajıma kimse yanıt vermemiş sanırım herkes kendi arasında arkadaşkık bağı kurmuş ve belli kişiler sadece birbirlerine cevap yazıyor gibi düşündüm. Geçen yıl hiç böyle değildi bu topik üzüldim

Canim artisi takip etmen lazim. Hamilelik yok denemez cunku. Belki gec dollenme olmus olabilir. Saglikla devam ettin insallah.
Diğer ay da aşılama yaptıracaktım. İnşallah kendiliğinden olmuştur. Hamilelerin duası kabul olur derler. Dua et bana :) madem bekleyeyim persembe günü yine kan vereyim.bide sağlık ocaklarında beta için kan verilebiliyor mu biliyor musunuz. Saat kaça kadar verilebiliyor

Bende adetime 4-5 gün varken kan testim 9 çıkmıştı iki gün sonra tekrarladım 51 çıktı sizde tekrarlayın iki katı artış olursa hamilesinizdir belki geç döllenmedir hayırlısı olsun

Rabbim kimseyi çocuksuz birakmasin canim. Bugun kan verdiysen salı tekrar vermeni öneririm. Daha iyi kontrol etmis olursun. Saglik ocaginda sabah kan verirsen aksama dogru ya da ertesi gün sonucu ögrenebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…