Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK200:
Gelişme var düne göre, yarın pik yapabilir.. sıvı alımına dikkat ederek testi yap, belki akşama daha koyu çıkar. Geç yumurtluyorsun anlaşılan bu ay :)
Yaa evet cok gec oldu adete 8 gün var ne ara yumurtlıcam da catlıck da ohoo.Bakalım devam etcm cnm teste.Saolasın

Ahh kıyamam kimbilir neler dusunuyorlar :) Kizim iyice yapisti bana bisy mi olacak saniyor ya da canim aciyor saniyor galiba.Dun serumda elimi tutuyor,nstde yanima yatti öptü durdu beni❤
Atlatalimda hastanedeki gunleri evde daha iyi olur insallah.

Cantayi ben daha hazirlamadim :) bi cantaya koymak kaldi gerci herseyim bitti.
Dun nstde biraz sikinti olunca doktor pazartesi tekrar cagirdi normalde gitmeyecektik cumaya kadar.Bende bugun hazirlayacagim :))))
Bence her ihtimale karsi 1er parca esyada olsa elinin altinda olsun,yikanmis olsun:KK66:

Bugün arkadaşımın yatışını vermişler :KK43: 35 haftalık tansiyonu çıkmış düşüremiyorlar 2 gün bekletip doğuma alacaklarmış ciğer geliştirici iğne yapmışlar bende eksikleri tamamlamaya karar verdim en azından dediğin gibi acil birsey olursa kullanacak kadar hazır dursun köşede ..

günaydın kzlarr
Ben buaydan hic bisey anlamadım:KK43:20 tane ovu test bitirdim bosyere giitti hep testlerim.Salı carsmba akıntım geldi.Elimde test yoktu yapamadım.DÜn yine başladım teste.Koyulasıyor mu?Çatladı mı?Yeni mi olusuor yumurta hic anlamadım.:KK43:Alttaki bugun ,üsteki dünün testi..Bat 8 gün sonra,nezman yumurtlucam da catlıcak bu yumurta ya:KK43:((
Akıntı geldiği günleri değerlendirdiniz mi cnm

Bugün arkadaşımın yatışını vermişler :KK43: 35 haftalık tansiyonu çıkmış düşüremiyorlar 2 gün bekletip doğuma alacaklarmış ciğer geliştirici iğne yapmışlar bende eksikleri tamamlamaya karar verdim en azından dediğin gibi acil birsey olursa kullanacak kadar hazır dursun köşede ..

Allah yardimcisi olsun.Aynen elinin altinda olsun yeter:KK66:

Kızlar var ya bende 30. Haftaları görsem kına yakicam kına kendime. Valla zaman geçmek bilmiyor. Kızlar ayrıca bugün benim doğum günüm.:KK48: . Saçmalamak burda serbest olduğundan gelip sacmalayasim geldi :KK45:

Doğum günün kutlu olsun canım. Acele etme hamileliğin tadını çıkar:KK60:

Yorma kendini gülüm :) yardım edecek birileri varsa onlar yapsın.. bugün yarın güzelce dinlenmeye bak hatta, sonra fırsatın olmayacak biliyorsun ❤

Yardım edeceklerim çok canım da ameliyat stresi sardı beni :olamaz: kizimda nefessiz kalmıştım ameliyat çıkışında :KK17::KK17: oyalanıyorum öyle .

Kızlar var ya bende 30. Haftaları görsem kına yakicam kına kendime. Valla zaman geçmek bilmiyor. Kızlar ayrıca bugün benim doğum günüm.:KK48: . Saçmalamak burda serbest olduğundan gelip sacmalayasim geldi :KK45:
Ceylanım doğum günün kutlu olsun sağlıklı kuzularınla uzun ömürler dilerim seviliyorsun :))

İyi ki doooğdun Ceylanııımm ❤
İyi ki doooğdun Ceylanııımm ❤
İyi ki doğdun, iyi ki doğdun, mutlu yıllar saanaaa

Yardım edeceklerim çok canım da ameliyat stresi sardı beni :olamaz: kizimda nefessiz kalmıştım ameliyat çıkışında :KK17::KK17: oyalanıyorum öyle .
Herkesi kendine göre korkular sarıyor desene :) ben de normal doğum esnasında nefessiz kalıp bayılmıştım, yine normal doğum diyor doktorlar.. ufaktan korku sardı beni de şimdiden..
Sen yine de çok zorlama kendini, organizasyon sende olsun, işleri başkasına yaptır oturduğun yerden :))

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar dualarınız için rabbim hepimizi sevindirsin inşallah bugün üçüngü günümdeyim evde dinlencem test gününe kadar. İçimden bi ses olmadı diyo ama sanırım öğrenilmiş çaresizlikten bilmiyorum dua ediyorum elimden geleni yaptım. Bundan sonrası Allahın takdiri.

Arkadaşlar göğüslerim öyle ağrıyorki ucları artı karnım ağrıyo gününde geçti ayın 5 iydi test yaptığımda zorrrla görülcek silik testti..adet düzensizliğimde var şaşırdım kaldım neolur fikir verin
Kanvermeyekorkuyorum

X