Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende öyle gelip gidip soruyor ne zmn gelecek diye oğlum görünce ne yapacak acaba :) hastane çantasını hazırlasam mı acaba

Ahh kıyamam kimbilir neler dusunuyorlar :) Kizim iyice yapisti bana bisy mi olacak saniyor ya da canim aciyor saniyor galiba.Dun serumda elimi tutuyor,nstde yanima yatti öptü durdu beni❤
Atlatalimda hastanedeki gunleri evde daha iyi olur insallah.

Cantayi ben daha hazirlamadim :) bi cantaya koymak kaldi gerci herseyim bitti.
Dun nstde biraz sikinti olunca doktor pazartesi tekrar cagirdi normalde gitmeyecektik cumaya kadar.Bende bugun hazirlayacagim :))))
Bence her ihtimale karsi 1er parca esyada olsa elinin altinda olsun,yikanmis olsun:KK66:

günaydın kzlarr
Ben buaydan hic bisey anlamadım:KK43:20 tane ovu test bitirdim bosyere giitti hep testlerim.Salı carsmba akıntım geldi.Elimde test yoktu yapamadım.DÜn yine başladım teste.Koyulasıyor mu?Çatladı mı?Yeni mi olusuor yumurta hic anlamadım.:KK43:Alttaki bugun ,üsteki dünün testi..Bat 8 gün sonra,nezman yumurtlucam da catlıcak bu yumurta ya:KK43:((

Eklentiler

• IMG_0230.JPG
    IMG_0230.JPG
    32,6 KB · Görüntüleme: 51
Aminnn VosVos35 VosVos35 im canım hepimiz sağlıkla kavusalim inşaallah :dua: pazartesi yatisim var haril harıl işlerim yarım kalmasın diye eksiklerimi tamamlıyorum :-)
Yorma kendini gülüm :) yardım edecek birileri varsa onlar yapsın.. bugün yarın güzelce dinlenmeye bak hatta, sonra fırsatın olmayacak biliyorsun ❤

günaydın kzlarr
Ben buaydan hic bisey anlamadım:KK43:20 tane ovu test bitirdim bosyere giitti hep testlerim.Salı carsmba akıntım geldi.Elimde test yoktu yapamadım.DÜn yine başladım teste.Koyulasıyor mu?Çatladı mı?Yeni mi olusuor yumurta hic anlamadım.:KK43:Alttaki bugun ,üsteki dünün testi..Bat 8 gün sonra,nezman yumurtlucam da catlıcak bu yumurta ya:KK43:((
Gelişme var düne göre, yarın pik yapabilir.. sıvı alımına dikkat ederek testi yap, belki akşama daha koyu çıkar. Geç yumurtluyorsun anlaşılan bu ay :)

X