Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
plojovic plojovic kuzummm hakkin uzrrimizde buyukk ayru sevdiklerimdensin..Rabbim bi nefeste kurtarsin sag salim saglicakla al kucagina insallahh..guzl hberlerini bekliyr olucaz cnmmn ay duygulndm :**

Tesekkur ederiiimm,Allah razı olsun :) Amin canım insallah.Gelsin bakalım minik,yazacagim nasipse mutlaka.❤

günaydın kızlarr
sanırım yeni baslıypr yumurtam oluşmaya.Takvim 8inde ovulasyon gösteriyordu ama hiç akıntı fdalan olmadı.

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba arkadaşlar ben yarın transfer oluyorum allahın izniyle dualarınız bekliyorum
canımm inşallah hayırlısıyla tutacak, güzel şeyler düşün, içini ferah tut. dualarımdasın :dua:

Vala canim benim bat bu cumartesi ama yine degisiklik yok aşılama denicez bu ay reglden sonra esim hala tahlil vermedi verirse bi yol durumumuz belli olur kuvvetle asilama
canım cevap için teşekkürler. merak ettiklerimdendin, haberini almak iyi oldu. eşin de en yakın zamanda tahlil versin. umuyorum en kısa sürede gelecek meleğin

Kızlar kbkmayn biraz alakasız ama suan gidip elektrükli süpürge alacaz ve gerçkten iyi bişy almak istyorm çok begendniz bi marka varmı güzel dediğiniz kbkmayn tekrardan :/
canım zaten almışsın, piyasadakiler az çok birbirine benziyor, biraz bütçeye göre seçmek lazım işte. güle güle kullan
keyifler nasıl bu arada?

İyiidir cnm.Senden nbr?:)Aynı be:)Ohh iyi yapmssın,az dinlen dağıt kafanı.Sıkılınca baslarsın yine ise..Benim aynı hep git gel.Bu ay ömrümde ilk yumurtlamadım sanırım.Galiba yumurtlamıcam yada cok gec olcak.Gecen ay geciktirirci kullanmıştım ondan sarktı:KK43:
senin bu yumurtlama olayı neden böyle oldu acaba? nasıl bir yol izleyecektiniz araya zaman girince unuttum beybi.
sen gene ovu ile takipte ol bakalım

Kızlar doğum 21 Eylül nasipse❤
Kan ilacinin serumuda bitiyor,persembe sonuncusunu taktiracam.3 tane takildi 3 gun arayla,bayaa iyi geldi farkediyorum.
Bu hafta bebis kilo almis ben zayiflamisim.
26'sı demistik ama daha fazla riske atmak istemedik durumu.Hayirlisi budur insallah.

Allah bekleyenlerin yardimcisi olsun.
Sorun yasayanlara sifa versin.
Iyi haberler bekleyenleri daha fazla bekletmeden nasip etsin insallah en kisa zamanda❤
ayy çook az kalmış ne güzel heyecanlar. ikinci doğum daha kolay olur derler, inşallah en sorunsuz şekilde atlatırsın da bebişin tadını çıkarırsınız ailecek :KK200:

Ben se bugun ıkılı teste gittim doktor birak cinsiyet söylemeyi testle alakali yorum bile yapmadi :)) devlet hastaneleri mod on
poff maalesef devlette durum bu yavrum.. her şey yolundadır ama içini ferah tut :KK66:

ay kızlar bu aralar medcezirin tekrarını izliyorum. enderin beta değeri 1300 falandı. bundan etkilendim galiba. rüyamda adetin 27. günündeyim (normalde bugün 16.) test yapıyorum, silik çizgi çıkıyor. hatta 1300 fln değer de yazıyor yanında. allah allah bu kdr erken nasıl böyle bir değer oluyor, erken mi yumurtladım bu ay acaba diye düşünüyorum :KK45:
rüyalarım bile sapıttı. idrar testinin yanında değer de yazsa ne güzel olurdu yaw

ay kızlar bu aralar medcezirin tekrarını izliyorum. enderin beta değeri 1300 falandı. bundan etkilendim galiba. rüyamda adetin 27. günündeyim (normalde bugün 16.) test yapıyorum, silik çizgi çıkıyor. hatta 1300 fln değer de yazıyor yanında. allah allah bu kdr erken nasıl böyle bir değer oluyor, erken mi yumurtladım bu ay acaba diye düşünüyorum :KK45:
rüyalarım bile sapıttı. idrar testinin yanında değer de yazsa ne güzel olurdu yaw
Rüyan hayra çıksın kuzum inşallah bebeğin gelecek. Erken veya geç olabilir bende olmaz deme canım o yüzden diyoruz ya adet biter bitmez değerlendirmeye başla diye :)

canımm inşallah hayırlısıyla tutacak, güzel şeyler düşün, içini ferah tut. dualarımdasın :dua:

canım cevap için teşekkürler. merak ettiklerimdendin, haberini almak iyi oldu. eşin de en yakın zamanda tahlil versin. umuyorum en kısa sürede gelecek meleğin

canım zaten almışsın, piyasadakiler az çok birbirine benziyor, biraz bütçeye göre seçmek lazım işte. güle güle kullan
keyifler nasıl bu arada?

senin bu yumurtlama olayı neden böyle oldu acaba? nasıl bir yol izleyecektiniz araya zaman girince unuttum beybi.
sen gene ovu ile takipte ol bakalım

ayy çook az kalmış ne güzel heyecanlar. ikinci doğum daha kolay olur derler, inşallah en sorunsuz şekilde atlatırsın da bebişin tadını çıkarırsınız ailecek :KK200:

poff maalesef devlette durum bu yavrum.. her şey yolundadır ama içini ferah tut :KK66:
Valla cnm aynı batı beklyorm

Allah gerçek etsn cnmmm inşaAllah

babyloading87 babyloading87 canım umuyorum ki bahara kadar beklemenize gerek kalmayacaktır. normalde adetin ile ilgili bir sorun yoksa bu kez olan duruma çok takılma. geçicidir ve sonrasında tıkır tıkır olacaktır, kullandığın ilacın yanı sıra mevsim geçişleri falan da etkiliyor bünyemizi. sıcaklık bir anda düşüverdi mesela..

Rüyan hayra çıksın kuzum inşallah bebeğin gelecek. Erken veya geç olabilir bende olmaz deme canım o yüzden diyoruz ya adet biter bitmez değerlendirmeye başla diye :)
amin kuzum benim. ben zaten o düsturdayım bacım, adet bittiği gibi maraton başlıyor :KK48:

Kızlar doğum 21 Eylül nasipse❤
Kan ilacinin serumuda bitiyor,persembe sonuncusunu taktiracam.3 tane takildi 3 gun arayla,bayaa iyi geldi farkediyorum.
Bu hafta bebis kilo almis ben zayiflamisim.
26'sı demistik ama daha fazla riske atmak istemedik durumu.Hayirlisi budur insallah.

Allah bekleyenlerin yardimcisi olsun.
Sorun yasayanlara sifa versin.
Iyi haberler bekleyenleri daha fazla bekletmeden nasip etsin insallah en kisa zamanda❤
Hayırlısı olsun canım sağlıkla al kucağına inşallah bebisini

babyloading87 babyloading87 canım umuyorum ki bahara kadar beklemenize gerek kalmayacaktır. normalde adetin ile ilgili bir sorun yoksa bu kez olan duruma çok takılma. geçicidir ve sonrasında tıkır tıkır olacaktır, kullandığın ilacın yanı sıra mevsim geçişleri falan da etkiliyor bünyemizi. sıcaklık bir anda düşüverdi mesela..

amin kuzum benim. ben zaten o düsturdayım bacım, adet bittiği gibi maraton başlıyor :KK48:
İnss bacım etrafımda bi doğurmayan ben kaldım valla:KK43:Millet 2.lere geçtim.Hayatta 2.yi yapmam diyenler bile başladı kısmet falan demeye:KK43:

İnşallah rüyalar gerçek olacak :dua::dua:

X