Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar göğüslerim öyle ağrıyorki ucları artı karnım ağrıyo gününde geçti ayın 5 iydi test yaptığımda zorrrla görülcek silik testti..adet düzensizliğimde var şaşırdım kaldım neolur fikir verin
Kanvermeyekorkuyorum
Canım aklımdaydın daha ben sana yazacaktım naptı diye.. Şimdiden böyle yaparsan bebişi de strese koyarsın :) testi tekrarladın mı? kaldı ki kan vermekten neden korkuyorsun vardır inşallah kalbini ferah tut

Kızlar var ya bende 30. Haftaları görsem kına yakicam kına kendime. Valla zaman geçmek bilmiyor. Kızlar ayrıca bugün benim doğum günüm.:KK48: . Saçmalamak burda serbest olduğundan gelip sacmalayasim geldi :KK45:

Gecmis dogum gunun kutlu olsun :))))))
Benim de bugün :))))))

Canım aklımdaydın daha ben sana yazacaktım naptı diye.. Şimdiden böyle yaparsan bebişi de strese koyarsın :) testi tekrarladın mı? kaldı ki kan vermekten neden korkuyorsun vardır inşallah kalbini ferah tut

İnsan korkuto negatif görmek kalbim dayanırmı diye bilmiyorum..testi yarın tekrarlıycam cnm

İnsan korkuto negatif görmek kalbim dayanırmı diye bilmiyorum..testi yarın tekrarlıycam cnm
Negatife dayanırda pozitife ne tepki verir bence önemli olan o :) pozitif testi gördüğümde yaşadığım duygunun tarifi yoktu. Rabbim bekleyen herkese nasip etsin canım

Arkadaşlar göğüslerim öyle ağrıyorki ucları artı karnım ağrıyo gününde geçti ayın 5 iydi test yaptığımda zorrrla görülcek silik testti..adet düzensizliğimde var şaşırdım kaldım neolur fikir verin
Kanvermeyekorkuyorum
11 gun gecmıs bence sılıkten daha fazlası cıkmadi lazım artık

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar dualarınız için rabbim hepimizi sevindirsin inşallah bugün üçüngü günümdeyim evde dinlencem test gününe kadar. İçimden bi ses olmadı diyo ama sanırım öğrenilmiş çaresizlikten bilmiyorum dua ediyorum elimden geleni yaptım. Bundan sonrası Allahın takdiri.
Canım hayırlı olsun öyle düşünme rabbim en çaresiz anında mutluluğunu tattırsın inşallah. İkiz üçüz olsunda bize yazmaya vaktin kalmasın :) güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar sezaryene saatler kaldı bakalım kısmetse yarın bebişim geliyor sağ sağlim kucağıma alirim inşaallah. Rabbim sizlere de hayırlısı ile bebislerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızı da eli boş cevirmesin en kısa zamanda testlerde pozitifi görmeyi nasip etsin. Bir süre bakamayabilirim buraya kendinize iyi bakın sağlıkla kalın inşallah görüşmek uzere:KK54:

Kızlar sizce bir şey var mı acaba fikirlerinizi merak ediyorum adetime 4 gun var

Eklentiler

• 20180916_210246.jpg
    20180916_210246.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 43
  • 20180916_210021.jpg
    20180916_210021.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar sezaryene saatler kaldı bakalım kısmetse yarın bebişim geliyor sağ sağlim kucağıma alirim inşaallah. Rabbim sizlere de hayırlısı ile bebislerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızı da eli boş cevirmesin en kısa zamanda testlerde pozitifi görmeyi nasip etsin. Bir süre bakamayabilirim buraya kendinize iyi bakın sağlıkla kalın inşallah görüşmek uzere:KK54:
Canım Rabbim kolaylık versin bebeğinde sende sağlıkla atlatın . Sıkıntısız olur inşallah

X