Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sezson sezson Doğum günün kutli olsun güzel annee❤ Yeni yaşın en güzelini getiriyor,gönlüncede gecer insallah saglikla huzurlaa❤

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar dualarınız için rabbim hepimizi sevindirsin inşallah bugün üçüngü günümdeyim evde dinlencem test gününe kadar. İçimden bi ses olmadı diyo ama sanırım öğrenilmiş çaresizlikten bilmiyorum dua ediyorum elimden geleni yaptım. Bundan sonrası Allahın takdiri.
Negatifi yükleme kendine.Neden olmasın?Olur insallah:dua:Olmasa bile dünyanın sonu değil,hep düstük düstük kalktık burda.O nefes alıp verdiği sürece umut var.Sen suan hamilesin,tutar tutmaz.Keyfini cıkar,sev göbüsünü,hosgeldin de:)Ben yumurtalarımı bile seviyorm kız:KK70:Öyle bir delilik hali:KK70:

Arkadaşlar göğüslerim öyle ağrıyorki ucları artı karnım ağrıyo gününde geçti ayın 5 iydi test yaptığımda zorrrla görülcek silik testti..adet düzensizliğimde var şaşırdım kaldım neolur fikir verin
Kanvermeyekorkuyorum
Ayın 5iyse 12 gün gecmis kuzu?Attın mı testini?Tekrarla bakalım testi.Hadi insallah:dua:

Kızlar sezaryene saatler kaldı bakalım kısmetse yarın bebişim geliyor sağ sağlim kucağıma alirim inşaallah. Rabbim sizlere de hayırlısı ile bebislerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızı da eli boş cevirmesin en kısa zamanda testlerde pozitifi görmeyi nasip etsin. Bir süre bakamayabilirim buraya kendinize iyi bakın sağlıkla kalın inşallah görüşmek uzere:KK54:
Sağlıcakla al insallah yavrunu canım:dua:Dualarımız seninleee:dua:

Serumları takındık ameliyat zamanını bekliyorum kızlar Rabbim hepimizi daha çok bekletmesin bebislerinin olmasını bekleyen arkadaşlarıma Rabbim sağlıkla bir gebelik nasip etsin hamile olan arkadaşlarımıza Rabbim bebeğini sağ saglim kucagina almayı nasip etsin inşallah.:dua:

Serumları takındık ameliyat zamanını bekliyorum kızlar Rabbim hepimizi daha çok bekletmesin bebislerinin olmasını bekleyen arkadaşlarıma Rabbim sağlıkla bir gebelik nasip etsin hamile olan arkadaşlarımıza Rabbim bebeğini sağ saglim kucagina almayı nasip etsin inşallah.:dua:

Saglikla sihatle kavusun insallah nasil heyecanliii❤
Allah yardimcin olsun.

günaydın kzlarr
Ben buaydan hic bisey anlamadım:KK43:20 tane ovu test bitirdim bosyere giitti hep testlerim.Salı carsmba akıntım geldi.Elimde test yoktu yapamadım.DÜn yine başladım teste.Koyulasıyor mu?Çatladı mı?Yeni mi olusuor yumurta hic anlamadım.:KK43:Alttaki bugun ,üsteki dünün testi..Bat 8 gün sonra,nezman yumurtlucam da catlıcak bu yumurta ya:KK43:((

Bugün arkadaşımın yatışını vermişler :KK43: 35 haftalık tansiyonu çıkmış düşüremiyorlar 2 gün bekletip doğuma alacaklarmış ciğer geliştirici iğne yapmışlar bende eksikleri tamamlamaya karar verdim en azından dediğin gibi acil birsey olursa kullanacak kadar hazır dursun köşede ..

Kızlar var ya bende 30. Haftaları görsem kına yakicam kına kendime. Valla zaman geçmek bilmiyor. Kızlar ayrıca bugün benim doğum günüm.:KK48: . Saçmalamak burda serbest olduğundan gelip sacmalayasim geldi :KK45:
kız böyle dua etme, 39 mu 40 mı ne zaman tamamlanıyorsa o zamana dek büyüsün serpilsin bebişin :)
ayrıcaaa iyi ki doğdun, nice yaşların olsun =)

@Sessizgemi86 canım nasılsın? Herşey yolundadır inşallah
ben de sessizgemiyi merak etmiştim. ayrıca seni de merak etmiştim kuzucum. nasılsın bakalım =)
iyi ki doğdun ayrıca canımın içii, seni çok göresim var bebişini de öpesim :) paşa ne bekledik seni demek istiyorum ona :))
seviyorum seniii:KK200:

Herkesi kendine göre korkular sarıyor desene :) ben de normal doğum esnasında nefessiz kalıp bayılmıştım, yine normal doğum diyor doktorlar.. ufaktan korku sardı beni de şimdiden..
Sen yine de çok zorlama kendini, organizasyon sende olsun, işleri başkasına yaptır oturduğun yerden :))
canım sen daha iyi bilirsin ama 2. doğumlar daha kolay olur derler. Allah bir avazda kurtarsın inşallah. senin de azaldı zaman :)

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar dualarınız için rabbim hepimizi sevindirsin inşallah bugün üçüngü günümdeyim evde dinlencem test gününe kadar. İçimden bi ses olmadı diyo ama sanırım öğrenilmiş çaresizlikten bilmiyorum dua ediyorum elimden geleni yaptım. Bundan sonrası Allahın takdiri.
dualarımızdasın canım. güzelce dinlen, kafanı dağıtmaya bak.
sonuç ne zaman netleşecek :KK49:

Gecmis dogum gunun kutlu olsun :))))))
Benim de bugün :))))))
oo başaklar sarmış dört bir yanımızı. iyi ki doğdun tatlı ve bilinçli annecik seni =) büyük gün cuma değil mi??

Kızlar sezaryene saatler kaldı bakalım kısmetse yarın bebişim geliyor sağ sağlim kucağıma alirim inşaallah. Rabbim sizlere de hayırlısı ile bebislerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızı da eli boş cevirmesin en kısa zamanda testlerde pozitifi görmeyi nasip etsin. Bir süre bakamayabilirim buraya kendinize iyi bakın sağlıkla kalın inşallah görüşmek uzere:KK54:
her şey yolunda gidecek inşallah canım. güzel haberlerini bekliyoruz.
dualarında bizi de unutma

IMG_20180917_145914.jpg anlayan var mı canlar

günaydın kızlarr
sanırım yeni baslıypr yumurtam oluşmaya.Takvim 8inde ovulasyon gösteriyordu ama hiç akıntı fdalan olmadı.
ay demin alıntılamışım kaynamış cevabım.. senin bu ayki durumu ben de hiç anlayamadım kuzum ya.
vosvosumun dediği gibi sıvı alımına dikkat edip, aynı saatlerde yapmaya devam mı etsen?
mümkünse gün aşırı değerlendirin bence..

SEVDAM07 SEVDAM07 canım öncelikle arkadaşın için çok geçmiş olsun. umarım hem kendisi hem bebiş sağlıklı olur.
hazırlıklarını da vakit daralmadan yap, kafan rahat etsin :)

ben de sessizgemiyi merak etmiştim. ayrıca seni de merak etmiştim kuzucum. nasılsın bakalım =)
iyi ki doğdun ayrıca canımın içii, seni çok göresim var bebişini de öpesim :) paşa ne bekledik seni demek istiyorum ona :))
seviyorum seniii:KK200:
Teşekkürler canım benim . İnşallah görüşürüz ileride senin kuzuyu severim bende Aminnnnn
İyiym kuzum çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor ?

ay demin alıntılamışım kaynamış cevabım.. senin bu ayki durumu ben de hiç anlayamadım kuzum ya.
vosvosumun dediği gibi sıvı alımına dikkat edip, aynı saatlerde yapmaya devam mı etsen?
mümkünse gün aşırı değerlendirin bence..

SEVDAM07 SEVDAM07 canım öncelikle arkadaşın için çok geçmiş olsun. umarım hem kendisi hem bebiş sağlıklı olur.
hazırlıklarını da vakit daralmadan yap, kafan rahat etsin :)
kuzu benim durumu bende anlamadım:KK43:DÜn de çizgi hepten silikleşti.Süprizlerle doluyum bu ay:) Hem cmrtsi,hem pazar calısma oldu bakalım kısmet artık:)Zaten bu ay 1-2-5-7-9-13-15-16 calsma olmuş:)Daha da olmazsa ekimde devirir totomu yatarım:KK70:

Lifeaksiyona normal yazana kadar krşke süresini yazaymış iyiymiş canım değerler normal bildiğim kadarıyla %48olan ileri hızlı %1 olan yavaş hızlı bence değerler gayet normal aglütinasyonda ne yazıyo orayı okuyamadım orası da.negatifse gayet iyi

Lifeaksiyona normal yazana kadar krşke süresini yazaymış iyiymiş canım değerler normal bildiğim kadarıyla %48olan ileri hızlı %1 olan yavaş hızlı bence değerler gayet normal aglütinasyonda ne yazıyo orayı okuyamadım orası da.negatifse gayet iyi
Cnmm sorduk doktora gayet iyiymiş benmde doktor dedi Rahmin tertemiz ben zaten iki defa gel yaşadım birinci dış gebelik 2.si düşük oldu hemn kimyasal gibi rahim filmi çekecek bu ay doktor dedi dış gebelikten sonra kanallar tıkanmş olabilir şimdi gebe kalma yine düşük yaparsın yada dış gebelik inşallah hayırlısıyla güzel geçer gebe kalma şansı artıyor bnm hormonlarada baktılar çok iyi diyorlar bilmiyorum artık vallahi şaşırdım kaldm

Aglütinasyomda negatif yazıyor kuzm

X