Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Genelde dr ense kalınlığı iyi der cnm demedi mi öyle birsey
Ölçümden sonra gittim yanına baktı haftasına göre normal dedi. Tahlilleri istedim ben kan ver dedi sonra. Ben de mutlu mesut çıktım. Aradan 5 gün geçince baktım 9 gibi göründü bana dedim bir bakayım bakalım neymiş o ense kalınlığıymış. Çevremdeki herkese de sordum kaç sence diye 1 dediler hep. 9 da çok yüksek bir rakam çünkü. O zaman normal demezdi ense kalınlığı var ama bir de kan sonucuna bakalım derdi herhalde

Aynen normal demezdi bence de. İnşallah kan da iyi çıkar

Kızlar doğum 21 Eylül nasipse❤
Kan ilacinin serumuda bitiyor,persembe sonuncusunu taktiracam.3 tane takildi 3 gun arayla,bayaa iyi geldi farkediyorum.
Bu hafta bebis kilo almis ben zayiflamisim.
26'sı demistik ama daha fazla riske atmak istemedik durumu.Hayirlisi budur insallah.

Allah bekleyenlerin yardimcisi olsun.
Sorun yasayanlara sifa versin.
Iyi haberler bekleyenleri daha fazla bekletmeden nasip etsin insallah en kisa zamanda❤

Maşallah ya inşaallah her şey yolunda gider ve sağlıcakla meleğini kucağına alırsın canım ağrısız sızısız bi Doğum olur inşaallah dualarını da üstüme alındım:):):) amin diyorum :):)

Ben samsung kullaniyorum.
Philips Marathon iyi diye biliyorum

Duzenleyim yaziyi almissin bile gule gule kullan :)
Samsungda güzeldi toz hazne yeri küçktü kuzm yinede saol :) philpsin valla bnde iyi bilyormda maraton serisi değişyordu 2.500 e bi süpürge almak istemedim :)) ama baana gösterdikleri marotonun ilk modeliydi 1.300 dü oda güzel değildi kzm

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin cnm çok az kaldı heyecan tavandır şimdi sende :)

Aaaa yaknmş kuzmm dua et ne olr o anda bize

Ayy kuzm bn herkzden bunu duyormda baktm çekmiyordu pek fazla ve halıda C diğerinde A ydı ama bu Rowenta maraton serisinde Hepsinde A dı
Valla kuzum bizde herkes Philips maraton kullanıyo ve çok memnunuz Rowenta da güzel annem ondanda kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam aldıysan hayırlı olsun canım :):)

Oyy sayılı günlerr ❤ sağ salim kucagina al inşallah ikiniz içinde sorunsuz sıkıntısız olsun.

Insallah canim Allah razi olsun❤
Alın tabii ozellikle sizlere ediyorum :) alacaz guzel haberlerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…