Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vala canim benim bat bu cumartesi ama yine degisiklik yok aşılama denicez bu ay reglden sonra esim hala tahlil vermedi verirse bi yol durumumuz belli olur kuvvetle asilama

Kızlar kbkmayn biraz alakasız ama suan gidip elektrükli süpürge alacaz ve gerçkten iyi bişy almak istyorm çok begendniz bi marka varmı güzel dediğiniz kbkmayn tekrardan :/

Kızlar kbkmayn biraz alakasız ama suan gidip elektrükli süpürge alacaz ve gerçkten iyi bişy almak istyorm çok begendniz bi marka varmı güzel dediğiniz kbkmayn tekrardan :/
Benim ki samsung canım çok memnunum çekiç gücü de kuvvetli kutuda birikio pislik döküyorum direk

Naber bacim hayat nasil gidiyo bizde rutin sade ben isten ciktim ev hnm oldum bu ara o koca parasi yiyorim
İyiidir cnm.Senden nbr?:)Aynı be:)Ohh iyi yapmssın,az dinlen dağıt kafanı.Sıkılınca baslarsın yine ise..Benim aynı hep git gel.Bu ay ömrümde ilk yumurtlamadım sanırım.Galiba yumurtlamıcam yada cok gec olcak.Gecen ay geciktirirci kullanmıştım ondan sarktı

Hmm olsun biraz zamanla olur. geciktirici evet düZeni bozuyor bende tatilde balayinda kullandim 3 ay garip regl oldum agridan öldüm vs vs dikkat edersin bn bu ara aşılamaya acayip kafa taktim .doktorlar olur olur dedigi halde olmuyor aklima hep acaba dna hasarimi var geliyor ins kötü bise cikmaz

Asılama da dna hasarına bakılmıyor yalnız o bayağı maliyetli bisey diye bilyrom cnm.Sperm testinde hız sayı yüzeysel bakılıyor.Asılama 1 kez denedim bende ise yaraamadı.Ama ilki zaten zor tutarmış.2.asılama da sans daha yüksekmiş.Öyle diyorlar formlarda.Hayırlısıı hakkınızda cnm.

Reactions: Cac
Amin hakkimizda hayirlisi

Ben samsung kullaniyorum.
Philips Marathon iyi diye biliyorum

Duzenleyim yaziyi almissin bile gule gule kullan :)

Adetim geçti eylül 5 di
Testten anlıyan varmı

Eklentiler

• 0A667C55-3595-42F3-B358-D8E7D3AD8D5A.jpeg
    14,4 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…