Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende öyle gelip gidip soruyor ne zmn gelecek diye oğlum görünce ne yapacak acaba :) hastane çantasını hazırlasam mı acaba

Ahh kıyamam kimbilir neler dusunuyorlar :) Kizim iyice yapisti bana bisy mi olacak saniyor ya da canim aciyor saniyor galiba.Dun serumda elimi tutuyor,nstde yanima yatti öptü durdu beni❤
Atlatalimda hastanedeki gunleri evde daha iyi olur insallah.

Cantayi ben daha hazirlamadim :) bi cantaya koymak kaldi gerci herseyim bitti.
Dun nstde biraz sikinti olunca doktor pazartesi tekrar cagirdi normalde gitmeyecektik cumaya kadar.Bende bugun hazirlayacagim :))))
Bence her ihtimale karsi 1er parca esyada olsa elinin altinda olsun,yikanmis olsun

günaydın kzlarr
Ben buaydan hic bisey anlamadım20 tane ovu test bitirdim bosyere giitti hep testlerim.Salı carsmba akıntım geldi.Elimde test yoktu yapamadım.DÜn yine başladım teste.Koyulasıyor mu?Çatladı mı?Yeni mi olusuor yumurta hic anlamadım.Alttaki bugun ,üsteki dünün testi..Bat 8 gün sonra,nezman yumurtlucam da catlıcak bu yumurta ya((

Eklentiler

• IMG_0230.JPG
    32,6 KB · Görüntüleme: 51
Aminnn VosVos35 im canım hepimiz sağlıkla kavusalim inşaallah pazartesi yatisim var haril harıl işlerim yarım kalmasın diye eksiklerimi tamamlıyorum
Yorma kendini gülüm :) yardım edecek birileri varsa onlar yapsın.. bugün yarın güzelce dinlenmeye bak hatta, sonra fırsatın olmayacak biliyorsun ❤

Gelişme var düne göre, yarın pik yapabilir.. sıvı alımına dikkat ederek testi yap, belki akşama daha koyu çıkar. Geç yumurtluyorsun anlaşılan bu ay :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…